Tippek, tanácsok krémmániás vélemény írásához

Direkt így tervezik őket! Ugyan ki kotorászna a szemhéján egy teszter szemceruzával…
(Igen, vannak ilyenek, tudjuk…)

Azon szemhéjalap tesztelős vélemény után, mely szerint a hölgy úgy tesztelte a tartósságát, hogy kisminkelve feküdt le aludni, semmin nem lepődöm meg.

7 Likes

Hát gratulálok! Nem veszi félvállról a tesztet… Jaj

2 Likes

:laughing::sweat_smile::rofl: elkèpzeltem magam : hason oldalt 15x àtfordulàs kb. mint a mosòmaci olyan lenne a szemem reggelre. De lehet hogy sokszor megnèzte az " egy gésa életét" és ő is mozdulatlanul hàton alszik reggelig. :relaxed:

7 Likes

Nagyon kinéztek, ha azt mondom, hogy én is szoktam alvás közben teszteni? Leginkább arckrémeket vagy alapozót patch-tesztelek az államon, hogy kiüt-e, de akkor is :smiley:

6 Likes

Dehogyis! :innocent: csak a vèrszìvàs megy, èn soha nem jegyzek meg senkire semmit különben, mindenkinek a magànügye hogy mit vesz fel, mit ken fel. Teljesen toleráns vagyok.

2 Likes

Én is forgolódós vagyok.:slight_smile:
A párnahuzatmosás se lenne egyszerű feladat.

1 Likes

Azt hittem, egyértelmű, hogy azért lett kistányérnyi a szemem, mert sminkben nem fekszünk le aludni, és a súrlódás miatt elkerülhetetlen, hogy elkenődjön a smink, tehát a teszt, bármilyen ötletes is, nem sokat ér.
Arcápoló készítményeket kb. mindenki tesztel éjszaka, én éppen buzgó Kieh’s feltérképezésben vagyok.:slight_smile:

2 Likes

Láttam én olyat is, hogy valaki szempilla spirált próbált ki a boltban a szemén. Nekem biztosan már a kijáratnál kifolyna a szemem.

2 Likes

Kipróbálta? És amikor azért megy be, hogy pl. a Chanel pultnál teljes sminket készítsen? Durva.

1 Likes

Simán. De még az is lehet, hogy nem teszter volt, hanem kibontott egy újat. Aztán nem vette meg.
Amikor még a Marianyó új volt Magyarországon, éppen munkát kerestem, és oda is elvetődtem. Az illetékes elmondta, hogy követelmény a full smink viselése mindennap. Ha bejövök hamarabb, a teszterekből kisminkelhetem magam. “Modhatjuk, hogy ez a lányok második fizetése” - mondta, és várta, hogy elájulok a meghatottságtól. Hát, izé…

10 Likes

A szemcsepp, az orvod többe kerül, mint a szempillaspirál és feleannyira sem élvezetes.

3 Likes

Milyen gáz ez. Ennyibe veszik a dolgozót, hogy a bacitanya teszterekkel beérje? :unamused:

3 Likes

Nem tudom, most hogy van, mert ez régen volt, de tényleg nagyon gáz.

1 Likes

Avon parfümnél: “Katalógusban nagyon tetszik ez az illat. Virágos, nőies, friss, jó érzéssel tölt el.”
Jól értem, hogy az illatosított oldal alapján írt valaki véleményt? :smiley:

6 Likes

Igeeeeeeennnnn és a kép is nagyon szép lehetett amit látott róla :relaxed:

4 Likes

Erről a férjem jutott eszembe, aki a parfümöket így kategorizálja: “papír szagú” (értsd mintha katalógus oldal lenne megdörzsölve), “vécé spray” , “nagyapámnak volt ilyen az előszobában”. :laughing:

3 Likes

Igaz nem parfüm, hanem egy tusfürdő, de folyèkony WC tisztìtò szagù. Szegény talàn kèzmosàsra elhasznàlnom :grin:

1 Likes

“Tartóssága, hatósugara kiváló, ezért 5 csillagot fogok adni.
De!
Szörnyű egy illat szerintem, bár lehet, hogy még fiatal vagyok hozzá. 40 év múlva újra fogom próbálni.”

Estée Lauder Youth Dew értékelés :smiley:
Most akkor találja már ki, hogy tetszik, vagy szörnyű.

Nem sokkal később a La vie est belle blanchenál, ugyanaz a versenyző :
“Nem is tudom, hogy hány csillagot adjak. Hogy miért nem tudom?
A kedvenc parfümöm a családból a l’absolu illat volt. Nagy fájdalom, hogy már nem kapható, és az az érzésem, hogy azért nem kapható, hogy ezt a terméket el tudják adni.
Azt gondolom, hogy ez az illat a l’absolu higított verziója. Nagyon haragszom a fent leírtak miatt, így nem is tudok korrektül értékelni.”
És adott 3 csillagot . …

6 Likes

Vele is csak többen vagyunk :laughing:

3 Likes