Tesztelős nyereményjáték

Én nem is jelentkezhettem az Eucerinre most, a Braunról meg nyígtam már nemrég itt…Persze a babapopsokenőcsös, tápszeres projektekről továbbra is állandóan kapom az e-mailt, hogy még nem késő jelentkezni. :roll_eyes: Nekem 3000+ követőm van Instagramon, de úgy tűnik, az sem elég már.

3 Likes

Lányok, ezek valami szenzációs nyeremények, mindenkinek ajánlom hogy próbálja meg, az űrlapot viszont nem találom, ti látjátok? :slight_smile:

8 Likes

már javították

3 Likes

Köszi, hogy szóltál, ki is töltöttem :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Szívesen :).

1 Likes

Sziasztok ! Erre a tesztelős nyereményjátékra hogyan lehet jelentkezni ? :slight_smile:

1 Likes

a feljebb linkelt blogposzt alján van egy űrlap, azt kell kitölteni :slight_smile:

1 Likes

@ferenczinikol25, rálépsz erre az oldalra (krémmánia blog.) amit linkeltem, elolvasod a posztot, aztán lejjebb görgetsz és ott van :slight_smile:

1 Likes

Köszönöm ! Próbáltam, nekem nem ad ki semmi űrlapot :frowning: 🤷

Próbáld meg telefonnal, hátha :).

Screenshot_20200702-094919 félkövár szöveg

Megtévesztően néz ki, én is csak görgetem meg próbáltam klikkelgetni. Csak “lépj rá a területre” és már benne is vagy a kérdőívben. Ha ez így érthető volt :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes

Tudom hogy nem sminkkel kapcsolatos, de kecskesajtokat nyertem az egyik facebookos oldalon :smiling_face_with_three_hearts:. Nagyon örülök, mert házi termékekről van szó. Egyébként meg imádom a kecskéket :crazy_face::smiling_face_with_three_hearts::goat:

9 Likes

Jéééé bekerültem egy trnd projektbe :smiley: :smiley: Olyan esélytelenül szoktam kitöltögetni a jelentkezéseket, alig hittem el. :smiley: Tesztelhetek pár Silan öblítőt :slight_smile:

12 Likes

@dunaimano, nagyon gratulálok :)).

Csak nehogy az unboxing-os topicban bemutassa majd @dunaimano is az érkező termékeket. :face_with_hand_over_mouth:

3 Likes

Úúú trnd-en CeraVe projektre kaptam meghívást. Nagyon remélem hogy bekerülök!

2 Likes

Én is kaptam. Erre biztos sokan jelentkeznek majd.

1 Likes

Én is kaptam. Nem is értem miért töltöttem ki, annyira esélytelen. :smiley:

1 Likes

Én már ki sem töltöm, sőt, legközelebb törölni is fogom magam ebből is.

Huhuuuu, most írt Évi, hogy én vagyok az egyik aki megnyerte a Babor Adventi ampullás kalendáriumát!
Ez olyan szupeeerr :smiley:

22 Likes