Tesztelős nyereményjáték

Gratulálok! :blush:

1 Likes

Ma kaptam e-mailt Évitől, én lettem az egyik szerencsés, aki tesztelheti az Apivita Testápoló Tej Frissitő Fügével-t. Nagyon örülök, még sosem nyertem :slightly_smiling_face: Úgyhogy tényleg van remény…:slightly_smiling_face:

10 Likes

Gratulálok @Puszedli83 :slight_smile:

1 Likes

Gratulálok @aalexaa :blush:

1 Likes

Köszönöm @Szandika :slightly_smiling_face:

1 Likes

Ma Évi emailben értesített, hogy tesztelhetem az Apivita hidratáló samponját, nagyon megörültem neki, hyaluront, aloet, zab proteint is tartalmaz, nagyon kíváncsi vagyok rá, most a Revalid proteines samponját, balzsamját használom, így még összehasonlítási alapom is lesz.

7 Likes

Gratulálok @Edina13 :)!

Köszi

1 Likes

Én sem kerültem be, pedig nekem ez a bőrtípusom. Viszont a tavalyi Vichybe, meg még sok másba igen :slight_smile: Sajnos az utóbbi 4-5-6 hónapban már nem kerülök be semmire, pedig jelentkezgetek. :frowning:

1 Likes

Én abba is hagytam már, tiszta hülyeség ez az egész :/. Vagyis igazából nem az lenne, de még semmibe se kerültem be :/. Gondolom az instagram fiókom miatt, mert nem túl népszerű.

3 Likes

Én soha sehol még 1 nyalókát se nyertem ,soha!
Itt a Km-en is jelentkeztem párszor, de áh…feladtam.

1 Likes

Azért próbáljunk pozitívak maradni, egyszer hááátha. :slight_smile:

1 Likes

Ezt átèrzem. Jelentkezgetek tesztelèsre ès soha semmi. Bloggerek, oldalak (pl Nivea) nyereményjátékra is sokszor jelentkezem, ès sehol semmi. Eszerint nem (csak) èn vagyok ilyen peches :woman_shrugging:t2:
Mi a baj az instagram fiókoddal? Az számít az ilyeneknél? :face_with_monocle:

1 Likes

Én a konyhában jeleskedem :D.
Viszont néha én is eltolok valamit, pl: főzelékek :joy:. Múltkor sós lett a gomba.

1 Likes

Trnd vagy mi is a neve, mielőtt jelentkezel mindig kéri az instagram fiókod azt hiszem belinkelését. Gondolom az alapján válogatnak, ha influencereknek adják :/.

Egyébként én nyertem már a niveánál régen anyunak egy urban detox arcápolási csomagot, meg páromnak nivea nyuszit :D. De csodával határos módon, mindenhol volt kb több tízezer jelentkező, nyuszi meg csak 5 volt :O, azt tényleg csodának tartom.

1 Likes

Én egyszer olyan rántotthúst sütöttem, hogy kívül fekete volt, belül meg nyers, és füst volt a konyhában,
Aznap lapostányér és mélysóhajtás volt ebédre. :slight_smile:

8 Likes

Én sem jelentkezek már semmire. Pont azért,mert azt kérik, hogy legyen nyilvános az insta fiókom. Nyilván nincs 5000 követőm. Meg egyébként sem szeretném nyilvánossá tenni, nehogy már ezért nyerjek vagy ne. Csak itt KM- n jelentkezek tesztelésre,itt nemrég nyertem is. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Ezt átérzem. Nálunk inkább a férjem süti a rántott húst, úgy lesz valami ebédre (én csak panírozom) :joy:

1 Likes

Tőlem még sose kértek insta fiókot, persze egy ideje nem is szívesen jelentkezem tesztelésre, “mert minek”.
De eszerint nem is számít, megadom-e az instagramomat, a kis “szánalmas” 35 fős követő táborommal (azért szeretem őket na) esèlyem sincs :sweat_smile:

1 Likes

Általában csak az influenzációsoknak van rengeteg követőik, azok is celebek…az értelem apraja- nagyja. :slight_smile:

2 Likes