Tesztelős nyereményjáték

Köszönöm mindenkinek :))

Szuper! Engem előző hónapban választottak ki először, hosszú idők próbálkozása után(egy éjszakai krém tesztelésére), szóval tényleg ne adjátok fel csajok, van esély! :smiley:

1 Likes

Nem teljesen krémmániás terméktesztelés, de krémmániás érintettség: a Geek & Gorgeous tesztelőket keres új formulákhoz (a Skinsmart Facebook oldalán van a jelentkezési form). Engem nem kellett győzködni, hogy jelentkezzek :innocent::sweat_smile:.

5 Likes

Köszi :slight_smile:
Kitöltöttem, és amire nem számítottam, a rutint leírva látom, hol a hiba. Fel is tettem a bőrápolási topikba. Jó lesz majd visszanézni.

2 Likes

De jó lenne bekerülni a csapatba. Eddig minden termékük amit próbáltam bevált. Köszönöm, hogy szóltál. Ha a facebookon múlik tuti nem tudok róla.

1 Likes

Én is köszönöm, hogy szóltál, kitöltöttem. :slight_smile: Nagyszerű lehetőség! Remélem valaki, valakik a fórumról is nyernek, én akkor már elégedett leszek :).

1 Likes

Köszi nagyon! :heart:

Én most nyertem tesztelésre egy Foreo Luna Mini 3-mat KM-en, egyáltalán nem is reménykedtem benne :smiley:

11 Likes

@kamcs Gratulálok! :blush:

Hű, gratulálok!

Én ma kaptam emailt, hogy én is tesztelhetem a Versace parfümöt, nagyon meglepődtem, mert azt hittem, már megvannak a nyertesek :open_mouth:

7 Likes

Gratulálok @bernadettu!:blush:

1 Likes

Képzeljétek nyertem tesztelésre Babor adventi naptárat. Nagyon-nagyon örülök neki, amúgy nem vennék meg ilyesmit, mert nekem drága.

15 Likes

Azt én is nagyon szerettem volna. Sajnos nekem is drága, de biztos nagyon jó. Majd szeretném olvasni a véleményed róla. Nagy gratuláció! :slight_smile:

2 Likes

Gratulálok @Vicus! :blush: Csodás nyeremény!

1 Likes

Köszi csajok :slight_smile:

Gratulálok! :slight_smile: Úgy néz ki, végre a fórumos csajok is elkezdtek nyerni ezeken! :smiley:

4 Likes

Én is észrevettem, hogy mostanában rengeteg fórumozó nyert :blush:

2 Likes

Sziasztok! Van most egy ilyen lehetőség! :slight_smile:
https://regisztracio.tesztklub.hu/?fbclid=IwAR1avlcN8O91PWILCCSMlvsQZP27wEtoKBIdIL93Q0Q8C0ZCF-y11J9HaO0#page1

1 Likes

Ugyan nem tesztelős, de képzeljétek, nyertem Kamilla karácsonyi nyereményjátékán, ma érkezett meg a csomagom (már korábban el akartam örömködni nektek, csak elfelejtettem a nagy karácsonyi-újévi őrületben :smiley: ).
P_20200104_125015
Annyira örülök, sem Pupa, sem Isadora terméket nem próbáltam még, úgyhogy be vagyok zsongva rendesen :heart_eyes:

15 Likes