Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

Tegnap kicsit elhamarkodottan örültem, a postán ugyanis elhajtottak, mondván délutánra jön át hozzájuk a nagy postáról. Viszont én ma már nem tudok érte menni, mert mire hazaérnék bezár. :frowning: Holnap is férjem megy érte, mert reggel tornázni megyek, úgyhogy a Mini Masquerade-t csak holnap este láthatom. :frowning:

Ezek viszont gyönyörűek:

IMG_20190109_084928

Ui: többet nem rendelek követés nélküli ingyenes szállítással. Elegem van a postából. Legalább írnák az értesítőre, hogy te barom, ne állj sorba reggel.

1 Likes

@Amadea ha gondolod, utána kérdezek a faces csopiban, hogy mennyi a költség a meltednél, mert sokan szoktak rendelni az USA-ból. sajnos ide hozzánk is van vám, szállítást nem tudom, sok cégnél x összeg felett ingyenes. Viszont a smoke obsessionsnél egyre többen reklamáltak, sokaknak törötten érkezett meg, 2 emberkénél pedig bepenészedett !! Nem tudom, mi történt lehet a gyártásnál az összetevőkkel votl vmi hiba. A soft glamot szívesen félre teszem neked, ha gondolod -áprilisban utazom újra - 35 euróért (kb 10.500) vettem beautybayen a 30 %-os salenél, ennyiért szeretném tovább adni mert tényleg érintetlen még :slight_smile: Biztos hogy tetszene, de ki sem próbálom pont emiatt, leépítés van. @Kokapu a magic palettát gyönyörűnek találom. Vagyis mindegyik JP paletta teszik de a magicben van szerintem a legtöbb szín amit használni tudnék. Lehet ma próbálok vmit kreálni mert megérdemlem -( fogorvosnál voltam reggel -2 tömést éltem túl beinjekciózva, de még hátra van 5 :persevere: )

1 Likes

Tényleg gyönyörű a Magic (bár a Saharan is az), de ma még megálltam, és a tegnap este elhatározott Makeup Revolution palettát használtam, Natulcien sminkkihívására.
Hát igen, a Revolution paletta elég szánalmasan nézett ki a két gyönyörű Juvia’s mellett.

Részvétem a fogorvos miatt, én tavaly szántam rá magam a nagy generálra (pontosabban tavaly találtam rá arra a doktornőre, akihez szívesen mentem), szóval megértelek. Persze korábban is látogattam a fogorvost, de életem legnagyobb hibáját azzal követtem el, hogy az ismerőseim által “sztárolt” állami fogorvoshoz elmentem párszor.

Óóó már én is jártam így a postán, sajnálom. Gyönyörűek viszont a JP-k, használd őket egészséggel. Én is nagyon várom a Douce-t és követés nélkül, gőzöm sincs merre jár:D. Nagy meglepi lesz ha megérkezik. No és igen, a kihívás. Pont ma csináltam én is a régi paletta sminket és Jp-vel együtt használtam fel. Ég és föld a különbség JP után bizony. https://www.instagram.com/p/BsZ-Otpga3t/
Ezen a képen csak azért élénk a régi paletta mert ezt használtam alá: http://kremmania.hu/kremek/paese-drop-fix. A nubian viszont egy csoda.
Köszi, hogy csatlakoztál és játszol velem:)

1 Likes

Kitartást a fogorvoshoz. Nekem is most volt nagy generál, 7 alkalom, régi amalgám cserék és 2 bölcsességfog húzás. Egy fantasztikus magán dokit találtam viszont . Megváltoztatta a véleményem a fogorvoshoz járásról. Úgy jöttem el tőle, hogy “ennyi volt, komolyan?”. Életem első jó fogorvosa. Megérdemelsz egy szép sminket, nem is kérdés:)

1 Likes

Ááá, én ha belenyúltam volna valamelyik Juvia’sba, tuti utána mégsem használtam volna a Revolutiont. :smiley:

Olvastam a fixáló cseppről a véleményed. Nézegettem már én is Makeuplazan, de még nem mertem megrendelni. Könnyen lehet rajta satírozni?

1 Likes

Azt nem. Egyáltalán nem satírozható sajna. Ez kb.olyan, mint egy ragasztó. Ha megnézed a mai sminkem, csak a szemem keretén van Paese. Nagyon kell figyelni, hogy csak oda menjen ahova szánjuk. MAx úgy lehet, hogy beleragasztod a színeket és rámész egy 3.-al pl és azt a réteget satírozod. Nem egyszerű bánni vele, de tényleg bomba biztos és ajkakra is használható. Alsó szempilla tőbe meg ilyen extra színigényhez szerintem tökéletes.


Ezen a képen látszik milyen brutálul tartja a színt. Alsó 4-et úgy használtam, hogy még nem száradt meg a Paese, a felső 4-et a megszáradtra használtam. Úgy lesz tökéletes. és a széleken látszik, hogy milyen semmi a pigmentáltsága amúgy teljesen véletlenül pont a ma használt Douglas palettának.

1 Likes

Bekövettelek Instán, mert sok az érdekesség nálad. :smiley:
Nem úgy, mint nálam, én inkább csak nézelődök instán, és ha sikerül valami számomra érdekeset/szépet fotózni, azt teszem fel. Nem annyira fogott meg az egész, viszont azért kezdtem el használni, mert pl. a Nabla sokkal több képet tesz fel oda, mint facebookra.

1 Likes

És emellett használt szemhéjprimert is? Mármint mindenhová máshová, ahova nem a fix ment? Vagy nincs rá szükséged? És ha igen, akkor előbb felviszed a primert, arra a fix, vagy előbb célzottan a fix, utána pedig ügyelve, hogy azokra a helyekre ne menjen, primer?

Szerintem nagyon szépek a természetfotóid…És a Hans Zimmer koncert, jajj de irigyellek. Van a smink alatt egy avonos bázis, arra jött a Jp nude szín és arra raktam kézzel egy kicsike Paese-t. Megvártam, hogy megszáradjon, ráraktam sigma e21-es kis ecsettel a színeket, majd jött a sötét satír.

1 Likes

Ú, ez szuper leírás volt, köszi!

A Hans Zimmer nagy élmény volt, de számomra annyira hangos volt, hogy megfájdult a fülem. Pedig szoktam koncertekre járni, de ez valahogy extrém volt számomra.
Egyébként ha szereted a 2Cellost, akkor az ők koncertjüket nagyon ajánlom, én mindkét Budapestin voltam, életem legjobb koncertjeik voltak!

És igen, egyedül járok általában a koncertekre, mert a család vidéki, és vagy én vagyok a fiúkkal, és a férjem megy koncertre, vagy fordítva. Szerencsére nem ugyanaz az ízlésünk, utóbbi időben csak a Trónok Harca koncerten voltunk közösen, mert arról egyikünk sem tudott lemondani. Bár mostanában már több lehetőségünk lesz, mert végre sikerült olyan bébiszittert találni, aki este is hajlandó rájuk vigyázni, nem csak iskolából elhozni (én 6-ig dolgozom, férjemnek meg amerikai főnöke van, aki akkor kezd el dolgozni, amikor a fiúkért kéne a suliba menni).

2 Likes

Jézusom, bepenészedett?! Egy kb. 15 ezres palettától azért többet várnék.
Lehet, hogy Edittől veszem majd meg, ha lesz újra készleten, ő nagyon gondosan is csomagol és így elkerülöm a vámot. Meg a veszélyt, hogy a posta összetöri.:confused: De ha megkérdezed, mennyi a száll.ktg., megköszönöm.
Akkor légy szíves tedd nekem félre a Soft Glamet.:slight_smile:
A fogorvos miatt részvétem!

1 Likes

Én is bekövettelek Instán. Egy-két videódat meg is néztem már. Nagyon tetszik :slight_smile:

Szia, jaj de örülök, hogy azon a fórumon is találkozunk:). És annak meg még jobban, hogy tetszenek a videók. Annyi ötletem tervem lenne még, de a téli fényviszonyok nem kedveznek a videózásnak:)

Kék-és zöldfanatikusoknak:
https://www.instagram.com/p/BsV4nEghX8g/

4 Likes

Sisters :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Végre itt van mindegyik, de egyelőre csak nézegetem őket, gyönyörködöm bennük. :smiley:
IMG_20190110_231129

4 Likes

Ki is próbáltam ma, és mivel telhetetlen és kíváncsi vagyok, ezért mind a három palettából használtam színt. :grinning:
Gyönyörűek! Nem pereg, nem hullott semmi a szemem alá, és elképesztően szépek!
A felső kép szobában, az alsó kint, napsütésben készült (és igen, nem egyforma a két szemem mérete, vagy csak a szemhéjráncom erősebb, és nem tudom annyira kifeszíteni… :thinking:).

IMG_2019-01-11_11-32-23

7 Likes

Woww ez fantasztikus lett, eszméletlen jól áll. Főleg egymás mellé téve a UD naked3 dupe-pal készült sminkeddel, hát magáért beszél a minőségkülönbség. Nagyon tetszik ez a narancs rózsa bordó kombó, megihlettél:). Annyira örülök, hogy elégedett vagy a JP-kkel és tetszenek, innen viszont van egy rossz hírem…nincs megállás:D:D.

1 Likes

Gyönyörű lett! :heart_eyes:
Még sosem próbáltam a márkát, de kíváncsivá tettél :slight_smile:

1 Likes

Igen, és élőben még szebb, de kivételesen még a telefon képén is jól látszanak a színek. :slight_smile: