Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

@Kokapu, nagyon szép lett a smink!

Tíz órával később.
Nem tökéletes, de egész korrekt, az meg egészen fantasztikus, hogy még mindig milyen fényes. :heart_eyes:
Kíváncsi vagyok, hogy másik primerrel milyen lesz.
IMG_20190111_190928

2 Likes

20190116_220641
Ez után a nap után különösen nagy örömmel töltött el az érkezésük.

5 Likes

Kíváncsi leszek a véleményedre! Remélem, neked is olyan áll leesősen tetszeni fog majd, mind nekem! :slight_smile:

Meg csak a Saharan 2-t próbáltam ki, hű, a mattok… és tényleg nem porzik! A rosegold fényes színnel szenvedtem egy kicsit, mire feltapogattam, de hát még először próbáltam.
Kell a Tribe is!:slight_smile:

1 Likes

Azt írják a weboldalukon (lehet, hogy a paletta dobozán is, erre nem emlékszem), hogy a fényes színeknél a lapos, nedves (Mac Fix+ vagy egyéb setting spray - ezt ők írják, nem az én márka ajánlatom :grinning:) ecsetet, vagy az ujjunkat használjuk.
Ki kell tapasztalni, melyik ecset a legjobb hozzá. Egyszer próbáltam nedves ecsettel, és még jobban fénylett. Durva a cucc. :rofl:

2 Likes

Jujj én már meg is rendeltem a Tribe-ot:D:D:D

1 Likes

Ha már JP paletta dicséret van, beszállok én is, ez a smink a nubian 2 palettával kászült, hihetetlen egyszerű volt vele dolgozni és brutál szépek a színek, megjegyzem nedvesen még nem próbáltam őket, de ihletet kaptam, köszi a tippet @Kokapu

https://www.instagram.com/p/BsuvWqUAKt5/

2 Likes

Ujjal tapogattam, úgy harmadik nekifutásra épült fel a szín, de a fehéres arany színt a belső szemzugba ecsettel vittem fel, és hát hű.:slight_smile:
Majd a mozgó részre is felviszem ecsettel, köszi!

Honnan, a saját oldalukról?

1 Likes

Igen, végül csak egy Tribe-ot rendeltem, nagyon büszke vagyok magamra, hogy nemet tudtam mondani a többi termékre. De ma megyek a postára a Douce-ért, úh.lesz összesen 5 Jp palettám, szerintem azokkal ki tudom élni magam egy darabig:D

1 Likes

Erre, ha így egyet rendelsz, mennyi a szállítási ktg.? Van már rá vám, vagy még alatta lesz?

És akkor melyik 5 paletta lesz?

Amerikába rendeltem, 3 dollár a szállítási költség, és hazahozzák nekem, mint Ace-ket. Zulu, Nubian, Nubian2, Douce és Tribe és lesz a gyűjtemény. A Douce pedig egy csoda, még csak nézegetem, de alig várom, hogy kipróbáljam:).

2 Likes

Szép gyűjtemény lesz!

1 Likes

Én is úgy gondolom, hogy sikerült jól összeválogatni, hogy ne legyenek hasonlóak, és mindenféle stílus legyen benne:). Még a warrior is izgat, de azok a színek benne vannak a kb. a többi palettában. Neked mik vannak végül, és mi még a wishlist?

1 Likes

Nekem a Saharan, a Magic és a Masquerade van meg. Igazából ha megnézem, akkor ezekkel gyakorlatilag bármilyen szemsmink elkészíthető.

De ha a Tribe-ot még sokáig nézegetem, lehet, hogy egyszer megrendelem. :smiley:
Viszont valamelyik márkánál láttam, hogy ma megjelenik egy kékes-lilás palettája, de sehol sem találom… Pedig határozottan a Juvia’s-ra emlékszem.
Bár az is lehet, hogy csak álmodtam, mert a héten össze-vissza álmodtam mindenfélét. :grinning:

A Colourpopnak jött ki egy lilás palettája, nem erre gondoltál?

1 Likes

És tényleg! Köszi!
Valentin nap alkalmából (jó, kiegyezem a nő nappal is :smiley:), lehetne free shipping! Már rendelném is!

1 Likes

Meg még a Saharan II blush palettát is elfogadnám, bár kicsit félő, hogy ha az is ennyire pigmentált, akkor könnyen bohócot festhetnék magamból. :slight_smile:

Tavaly év végén vagy 3x volt, nem hiszem, hogy egyhamar lesz. De az talán még él, hogy ha küldesz egy ismerősödnek az oldalról vmi levelet, kapsz 5 dollár kedvezményt.
De sokszor akcióznak.