Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

Jaj, nem baj, mivel csak magamat sminkelem hobbiból, nincsenek olyan nagy elvárásaim, meg nem egy szín miatt vettem meg, hanem az egész tematika tetszett. Pontosabban hirtelen ráébredtem, hogy gyönyörű ez a paletta, korábban mindig elmentem mellette. (Sok eszem van.)
Néztem a Douce-t, nagyon szép, de azt (egyelőre) nem tudom magamon elképzelni. Aztán ki tudja, később mi lesz.:smiley:

1 Likes

Nekem szólt a kérdés? A Juviákat a hivatalos honlapról rendeltem, 50% akció van/volt szinte mindenre, +10% kóddal.
Nagyon szép az az ecsetkészlet, remélem, jó is lesz!
Jövőre szeretnék kevesebbet költeni beauty cuccokra, háát, meglátjuk, mennyire fog sikerülni.:slight_smile:

1 Likes

Natulciennek, de tőled is szívesen olvastam! :slightly_smiling_face:

Én nem mertem rendelni a múltkori vám mizériám miatt a hivatalos oldalról. Majd mesélj megfogták-e.

Így én is szoktam járni. A douce is ilyne volt, hogy á nem az én színeim, de azt vettem észre nekem azok a dolgok jönnek be, mint a szépségben általánosan, hogy nem az egyértelmű szépségek fognak meg, hanem akikek, amiken ele kell gondolkodni szép-e, mert nem egyértelmű, annyira különleges. Aztán meg olyan palettát akartam ami még nincs, meg olyan színeket. És a douce hiánypótló lesz. Nem akartam x-edik szép ugyanolyan palettát, mert én is arra törekszem, hogy kevesebbet költsek sminkcuccra jövőre. Úgyhogy idén még bevásároltam, ez is milyen kiskapu már…GYEeeeeeeNGE vagyok…

2 Likes

BB-ről rendeltem én is mert nem mertem a hivatalos oldalról, nehogy megvámolják. Alig várom, hogy mesélj majd a plaettákról. Kíváncis vagyok a véleményedre és nagyon remélem, hogy beválnak. A saharant én is néztem amúgy, de inkább a Nubiannal szemezek. Meg persze a Warrior is kéne…meg még mi nem:D:D. Nagyon jól hangzik a januárod tényleg, lelj sok örömöt a szépségekben:).

Vámérték alatt maradok, szóval fizetnem nemigen kell.

:smiley: Én is így szoktam, mindig találok valami kibúvót a saját szabályaim alól.

1 Likes

Hát igen, ismerős ez a kibúvó találás.
Egy példa, hogy miért rendeltem 3 Juvia’s palettát.
Először kiválasztottam az akciós Mini Masquerade-t, még ugye karácsony előtt, meg is rendeltem.

Na utána azon morfondíroztam, hogy csak meg kellett volna a Magicet is rendelni, de aztán napirendre tértem rajta, hogy majd egy legközelebbi akcióban.
Aztán viszont karácsony után megláttam a rózsa ecsetkészletet, hát előjött megint, hogy akkor már egyúttal rendelhetném a mini Magicet is.
Előbb még eszembe juttattam, hogy de hát megyek januárban Londonban, ott is meg akarom nézni az Urban Decay Elements palettát.
És most jön a kibúvó: de mi van, ha nem lesz Elements paletta, vagy éppenséggel nem tetszik? :thinking: :laughing:
Úgyhogy végül megrendeltem a Mini Magicet. A Saharant meg már csak azért, hogy kijöjjön a követéses ingyenes szállítás, mert 40 euró nálam a lélektani határ, afölött már nem nagyon szeretek követés nélküli postát kérni.
Meg hát az egyébként is egy jól kihasználható palettának tűnik. :grinning:

És igazság szerint olyan jó év végi jutalmat kaptam, hogy úgy döntöttem: megérdemlem. :blush:

1 Likes

Számomra teljesen áttekinthető és logikus érvelés!:smiley: A pénz meg arra való, hogy elköltsük, és te pörgetted a GDP-t a vásárlásoddal.

1 Likes

És most jött a Beauty Baytől az e-mail, hogy a rózsás ecsetkészletet nem tudják küldeni, visszatették a kártyámra a pénzt… :face_with_raised_eyebrow:

Hát, legalább az ingyenes követéses szállítás megmaradt.
Mondjuk tegnap és ma ecseteket mostam. A szárítómban 26 ecset fér, vagyis eddig 52-nél tartok, és kb. az ecseteim felénél…

Elfogyott a raktárkészlet, vagy miért?:frowning:
Na, azért mocsokság lett volna, ha emiatt fizetned kell a trackingért.
Neked is szép ecsetgyűjteményed lehet.:slight_smile:

Lányok, ha valakit érdekel, feltettem eladásra egy Norvina palettát :slight_smile:

Miért adod el? Nem jött be?

Nagyon szép a színösszeállítás, de rajtam túl intenzívek ezek a színek (nagyon világos bőröm van, főleg most télen). Sok más kihasználatlan palettám is van, úgyhogy inkább továbbadnám :slight_smile: Szóval nincs rá panaszom igazából

A Modern Renaissance-t én is eladtam, mert nem annyira használtam ki a bordós színeket. Helyette megvettem a Subculture-t. Ebben is vannak színek amiket nem igazán használok, főleg a sárgákat. De talán majd nyáron.

Megérkezett Cult Beautyról a Morphe 39A paletta.
Azzal kezdem, hogy teljesen elképedtem a méretétől. Azt hittem, hogy akkora lesz, mint a Jaclyn Hill (eddigi egyetlen Morphe palettám), de nem, ez egy monstrum, és nemcsak azért, mert nagy doboza van. A Jaclyn Hill 56,2 gr., ez pedig 75,7 gr, csak viszonyításként az Urban Decay Born to run 21x0,8 gr (16,8 gr), az ABH Soft Glam 14x0,74 gr (10,36 gr) :open_mouth: :heart_eyes:
Azért az első megdöbbenés után gyorsan kinyitottam. :grinning:
Gyönyörű, pigmentált színek, elsőre nagyon átgondoltnak tűnik. Csak pár mintát húztam, még jobban nem mélyedtem bele, de már szerelmes vagyok. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
IMG_20190104_073922

IMG_20190104_074135

IMG_20190104_074504

7 Likes

Nagyon szép! Imádom ezeket a barnás árnyalatokat!:heart_eyes:Biztos nagyon szép sminkeket fogsz vele készíteni. Nekem is majd nemsokára érkezik a palettám​:blush:
Te mennyit vártál rá? Honnan érkezett? :slight_smile:

Ha már Morphe, akkor elmesélek valamit. Kinéztem egy palettát tőlük (35T), de láttam CultBeauty-n, hogy vannak benne parabének, viszont a hivatalos morphe.com-on nem írják. (Tudom ne ódzkodjak annyira a parabénektől, de én mégis igyekszem kerülni őket, nem lehet véletlen, hogy a modern, minőségi sminkekben már csak nagyon ritkán fordul elő, a tudatos bőrápoló készítményekben pedig egyáltalán nem.) Szóval így írtam mindkét cégnek, hogy mi az igazság, és végülis mindketten visszaírtak, hogy nem parabénmentes a termék. Tehát akkor nem értem, hogy pont a hivatalos oldalon miért nem tüntetik ezt fel, szerintem ez nem is szabályos.

2 Likes

Szerintem sem szabályos! Csak azt nem értem, hogy miért nem büntetik meg őket? :rage:
Én fel lennék háborodva, ha egy drága palettában lenne parabén és ez nem lenne feltűntetve, onnantól kezdve felőlem lehetne méreg drága is biztos, hogy nem használnám :rage:
És ilyenkor gondolok bele, hogy lehet van most is olyan termékem amit folyamatosan használok és van benne csak nemtudok róla?:worried::confounded::zipper_mouth_face:

1 Likes