Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

Ilyet én is szoktam csinálni :grinning::slightly_smiling_face:

1 Likes

ColourPop Perception Pressed Powder Shadow Palette

Ó, kár, pedig olyan szép.

1 Likes

Gyerekek nézegetik a kincseiket - szindróma.:slight_smile:

1 Likes

Jaj, de szépséges, és régi wishlistes… Megvan még esetleg?

Írtam üzenetet, az e-mail címemmel. Remélem, jól csináltam, még nem küldtem ilyet. :smile:

Nagyon-nagyon szép tényleg, és nagyon vágytam rá, sok fantáziát láttam benne, de valahogy élőben annyira nem hat meg. Szépek a színek, de nem egy Woww élmény. Az Ace Beauté és az ABH, de még a Morphe palettám is nagyobb élmény volt, mint a CP. Lehet majd később rákapok:)

Azért nem egy árketegória, én hamarabb találkoztam ezzel a márkával, mint a drágábbakkal, a Maybelline után minőségi ugrás volt.

1 Likes

Melyikre gondolsz? :slight_smile:

Ja, látom, igen, a Laura Mercier. Igen, megvan még, még nem jutottam el a zsibiig.

1 Likes

Akkor én szeretném. Megadom az e-mail címemet üzenetben.

Az mondjuk tuti, hogy drogériások után nagy szerelem a CP. Nekem meg kb.a fenn soroltak után jött, de én azt hittem egy kategória. Nem rossz amúgy, ma direkt azzal sminkeltem magam, ahogy beszéltünk róla, hogy megint kipróbáljam. Olyan szép tényleg, csak valami kis plusz hiányzik ami a fentiekben meg van. Amúgy az ár is csalóka, mert a Juvias Place pl.olcsóbb fajta és talán a legjobb palettám, az Ace is olcsóbb kategória, mint egy ABH. Ha lesz időm majd én is befotózom a palettáim nektek. Szerintem még nem is csoportosítottam így össze őket:)

2 Likes

Ha valakinek lenne Huda Beauty szemsmink paletta vagy egyéb én vevő lennek rá :slight_smile:

Azért a Juvia’s és a Colourpop nagyon nem egy árkategóriában van. Mondjuk egy ABH-nál olcsóbb, de nem olyan sokkal. Teljes áron a Saharan paletta 35,25 euró és 12 színt tartalmaz. Az ABH Soft Glam 47,50 euró, de abban 14 szín van.
A Colourpop Good Sport, ami a Juvia’s-hoz hasonlóan 12 színt tartalmaz, pedig mindössze 16 usd. Tehát feleannyiba sem kerül. Ahhoz képest viszont elég klassz a minősége. :slightly_smiling_face:

1 Likes

Mondjuk visszavonom, csak Beauty Bayen kerül sokba (gondolom a vám miatt), a saját oldalukon 20 usd a Juvia’s Saharan is.

Alig várom, hogy megérkezzen! :slightly_smiling_face:

Én is meglepődtem a különbségen, aztán láttam, hogy 10,5 USD a száll.ktg. a Juviánál, BB-n meg könnyű elérni az ingyenes szállítást, és az indokolatlan (vámérték alatti) vámeljárástól se kell tartani.

Amerikában a CP kifejezetten budget beautynak számít, ár-érték arányban szuper a minősége. Nekünk annyira nem olcsó, magyar viszonyok között ált. a Lovely, Essence és társai számítanak annak, plusz van rajta száll.ktg (ami része a bekerülési értéknek, meg a vám is), és min. 10 napot várni kell rá. De amikor ingyenes nemzetközi szállítás van + más akció, kicsit átérezhetjük az amerikai feelinget.:slight_smile:

Juviát még nem próbáltam, de nemsokára fogok!:smiley: Lehet, hogy akkor máshogy fogom kicsit értékelni a CP-t, de erősek az első benyomások, örömet okoz a használata. Az ABH-kat is nagyon szeretem, de nekem sokkal nagyobb odafigyelést igényel a használatuk, és reggelente kb. negyedórám van sminkelni. Meg azt is vegyük hozzá, hogy neked jóval nagyobb gyakorlatod van és a hype is tornázhatott a CP iránti elvárásokon.
Az Ace paletta milyen egyébként?

2 Likes

Hú nagyon érdekes kérdés ez a viszonyítás a minőségben. Én a KM-es véleményebe is igyekszem leírni, hogy miket próbáltam, mihez viszonyítok, mert igen, egy Lovely-hez képest a CP egy csoda. Meg tényleg nagyon jó kis paletta, de egy idő után, egy szinten túl minőségben szerintem már nincs extra különbség, csak az extra finomságok. Kb.más termékeknél is így lehet, hogy egy Trabant után egy Suzuki minőségi ugrás, de mondjuk Volvo és Wolksvagen között már nincs nagy különbség (bocs, a hozzáértőktől, csak tippeltem a márkákkal, nem próbáltam őket.) A CP használata tényleg biztonságos, én pont azt szeretem az ABH-ban, hogy borzalmasan kevés elég belőle és finoman kell használni. Az Ace amúgy ABH és JP között van. Nem porol annyira, mint az ABH és akkora nagy mennyiség, mint a JP. Ugyanolyan pigmentált is, és a színek is valahogy élettel telibbek. A CP, ABH szemre kenve olyan, mint a palettában. Az Ace és a JP valahogy jobban mutat a szemem, mint magában. Melegebbek, élénkebbek, élettel telibbek lesznek a színek, ami nekem nagyon izgalmas és játékos hatást kelt. Bár lehet valakinek pont ez nem tetszik. Egyszer egy JP smink után használtam ugyanazt az ecsetet egy másik paletta színéhez, és ahogy csak a maradékkal összekeveredtek a színek olyan jó árnyalat jött ki és tartós is volt egész nap. Nagyon nehéz megfogalmaznom miért tetszik annyira az Ace. Nagyon szép, egyszerű a használata, izgalmasak a színe, szépen satírozhatóak, keverhetőek a színei. biztos, hogy szerzek majd be valahogy még majd:).

1 Likes

Remélem, nem úgy tűnt, mintha elvakultan próbálnám védeni a márkát, csak arra próbáltam a magam bájosan szertelen módján rávilágítani, hogy vannak objektív és szubjektív szempontok - avagy hiába számoljuk ki minden költségtételt beleszuszakolva, hogy egy gr ABH / Juvia / CP stb. mennyibe kerül, az érzelmek képesek felülírni ennél a hobbinál. Meg a nüansznyi különbségek, amiket a KM-s öt csillag képtelen érzékeltetni, pl. amiket leírsz - és jól megragadtad, a CP nyújt egy teljesítményt, azaz tudod, mire számíthatsz; ezt ki megnyugtatónak (nyugodtan megveheti, nem lesz kidobott pénz), ki nem valami izgalmasnak találja. Nekem három palettám van (meg egy rakás monóm:D), a Good Sportnál érzek egy magasabb fajta pigmentáltságot, de van, hogy én is kicsit unom, hiába volt náluk 40% kedvesség, nem vettem meg a negyedik palettát, mert a Melt Smoky Obsessionsre fáj a fogam, húúú, vajon milyen lehet felkiáltással.
Amúgy kicsit miattad rendeltem a Juvia oldaláról, annyira áradoztál róla, hogy biztos voltam benne, hogy valami extrát tud, ha te magasan lévő ingerküszöbödet is megkapirgálta.:slight_smile: Most már nagyon kíváncsi vagyok!
Szoktam folyatni a nyálam az Ace palettáira, de annyira brutális a szállítási költség…(nekem). Kellene egy kontakt, aki ezeket beszerzi nekünk - akár Amerikában, mert ha magánszemélytől jön, ajándékként, nem vámolhatják, azt hiszem, de persze jobb lenne az EU-ban.

2 Likes

@Bella, most van a KM-n egy eladó Huda, a Desert Dusk:
http://kremmania.hu/elado/kittana-huda-beauty-desert-dusk-palette

1 Likes