Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

Laura Mercier Eye Art Artist’s Palette (Batch: 517311) 2015. júniusi gyártású. 11 000 Ft. IMG_0602

1 Likes

Sigma Warm Neutrals paletta 6000 Ft
Itt vettem 1 évvel ezelőtt, akkori leírásában kétszer használt volt, én is csak néhányszor használtam. Batch a palettán nincs, gondolom, a dobozán volt. IMG_0606

Szia!

Igen, én voltam. A héten már kérdeztem is Isabelle-t, hogy vele beszélgettünk-e eladó palettákról, mert már én sem találtam. :slight_smile:

Valószínűleg a Lorac érdekelne, mert a képeket elnézve, talán ez az, ami úgymond hiánypótló lenne. Az átvételt hogyan szoktad?

Igen, tényleg!
Postán tudom feladni, nem Bp-en élek és a legközelebbi Foxpost automata is 30 km-re van tőlem. Jó lenne így?

Az megoldható, hogy csak a jövő hét vége felé (4-én) adod fel (persze az árát a héten átutalom)?
A munkahelyemre szoktam kérni mindent, mert otthon olyan a posta, hogy egyrészt semmit sem hoznak ki, másrészt már több csomagunk is veszett el, még olyan is, ami követéses volt. A munkahelyemen viszont sosincs semmi gond, vagy az ottani posta korrektebb, vagy a cégekkel nem merik megcsinálni, amit magánszemélyekkel, nem tudom. Viszont csak 7-én kezdünk, addig zárva leszünk.

ico013_iconic_daytoslayeyeshadowpalette_4_1560x1960-d8vbm

Mi a véleményetek az Iconic márkáról? Próbáltátok már? Ezt a Day to Slay palettát néztem ki, képről nézve ezek a színek lennének leginkább kihasználva. Viszont fogalmam sincs, hogy élőben milyenek a textúrák, mennyire pigmentáltak és tartósak. Tudtok ajánlani ehhez hasonló palettákat a Urban Decay Naked palettáin kívül?

1 Likes

20181228_113653
Én is megmutatom a szemfestékgyűjteményem.

4 Likes

szemfest%C3%A9k2
Kinyitva.
Bocsánat a képek minőségéért, nem volt kedvem napfényes helyre hurcolászni őket meg szerkesztgetni.

3 Likes

szem3szerk
Ezek pedig a monók, a kisebbik tartóban Nablák, a nagyban főleg Colourpopok, ill. egy Mac és egy Inglot.

3 Likes

Huuuh az a rózsás! :heart_eyes::heart_eyes:

Colourpop She. Nagyon szeretem.:slight_smile:

1 Likes

Elhiszem! Szép gyüjtemény! :heart_eyes::wilted_flower:

1 Likes

Gyönyörűek! Jó ránézni. :heart_eyes:

1 Likes

Köszönöm! “Sajnos” nem tudom lecsökkenteni a számukat, mert mindet szeretem.:slight_smile:

2 Likes

Köszi.:slight_smile: Bevallom, néha “csak úgy” szoktam őket nézegetni.

1 Likes

Persze, teljesen jó, ha jövő hét végén adom fel és az is teljesen jó lesz, ha akkor rendezzük az anyagiakat. Tudsz küldeni egy email címet, hogy ott beszéljük meg a továbbiakat?

De szépek, tényleg. A középső lila sárga bordó zöldes melyik paletta? Nem csodálom, hogy nem tudsz csökkenteni, nekem sem megy mert mindig találok valami szép újat még akkor is ha szőrös szívűen megválok a régiektől.

Colourpop Good Sport, imádatos.:slight_smile: Elképesztően puha és pigmentált.

2 Likes

Nagyon jól néz ki. Nekem is van egy colourpopom, de annyira bevallom nem hatott meg, mint más paletták. Szép-szép szeretem, de valahogy nem azért nyúlok.

Melyik van meg neked?