Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

Neem is beteges, szerintem tök jó megoldás! :upside_down_face: Legalábbis én nagyon tudok vele azonosulni, én is szeretek dolgokat megtervezni és leírni, még ilyen “beteges” szinten is. :smile:

De jó! Akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Már csak a rúzsokat kellene beterveznem valahogy. :blush:

Majd írd meg milyenek, jó e velük dolgozni stb.

Ez szuper ötlet!
Egyébként gyönyörűek a palettáid, hasonló az ízlésünk :slightly_smiling_face::grinning: Nekem is ilyenek tetszenek, harsány színek kevésbé.

Én arra gondoltam, hogy:

1. Valami excelben fogom vezetni a beauty kiadásaimat;
  2. Hogy használatban legyenek a palettáim, jó lenne megtervezni a szemsminket - pl. nem kellene pirosas monót venni a Colourpoptól, ha ott vigyorog a Modern Renaissance-ban egy, meg ilyenek.

Na, az utóbbi elég beteges.:smiley:

A nude barnás természetes paletták felül alul a színesebbek:
20181225_210854
20181225_211353 20181225_212326
20181225_212247
És a juvias place paletták a swatches topikban :rofl::scream: ez mind 2 szemre jajj

Húúú, de tudnék én itt garázdálkodni! :smiley: Gyönyörű gyűjtemény!

Alul a Venus XL mellett az a két színes paletta, azok milyen fajták?

Natasha Denona green brown és purple blue a legdrágább palettáim :see_no_evil:
Az a röhej az egészben - ma nagyon sok színt swatcholtam meg - hogy elvileg 2 -3 palettában benne van az egész nude gyűjtemény + az összes barnás árnyalat de persze a 20.-at is megveszem mert olyan szép és biztosan eltér vmivel a színük… de muszáj leépítenem

Húúú, de ‘irigyellek’! :heart_eyes: Csodás gyűjtemény, nagyon nagyon tetszik! :blush:
Én a Hudával szemezgetek :eyes: :smile:

Köszönöm :kissing_heart:

Állandóan azzal próbálom magam lebeszélni a sokadik palettáról, hogy ez meg az a szín már megvan, de olyan szépek…

A fene az ízlésemet, hogy egyből a 200 eurós palettákra csorgatom a nyálam! :smiley::rofl::rofl:

Egyébként milyen a minőségük? Nyilván klasszak, de egy másik jó palettához, mondjuk Too Faced vagy Urban Decayhez képest mivel tudnak többet?

Bennem is mindig ez a kérdés merül fel a Natasha Denona, Pat MgGrath, Viseart stb. nagyon drága cuccok esetében, hogy tényleg annyival jobbak?..
Nálam most a Melt Smoke Obsessions és a Gemini paletta a vágy tárgya. Ne nézzétek meg őket.

Szépek!
Nekem az UD Elements még az, ami izgatja a fantáziám. Gyönyörű színek, gyönyörű paletta.

A Natasha Denona Green Brown palettát először Instagramon láttam, és a lélegzetem is elállt, annyira gyönyörűnek találtam. Az árát meg sem mertem nézni :see_no_evil:

Amúgy ma próbáltam szelektálni a palettáim közül, mert délután jöttünk le a családhoz, és hogy a két keresztlányom osztozzon meg rajtuk.
Hát szégyen, de végül csak néhányról tudtam lemondani.
Egy Yves Rocher 4 színű palettáról, amiben rózsaszínes, lilás színek vannak. Egy 6-os MUA, fényes színeket tartalmazó, egy lilás színű Pupart palettáról, ami tulajdonképpen kétszer van meg, csak a tartója más, a Revolution Iconic pro 2-őt hoztam el, mert nem használom, a Maybelline Burgundi Bart, mert felmérgesített, amikor az egyik panből kiesett a szín és mindent összeporolt, és az új sokszínű Essence-t (Flirt talán?), mert túl sok vele a kínlódás.

Ennyi. :thinking:

Végülis ez 5 paletta, nem semmi, hogy ennyitől megváltál egyszerre. Nagyon örülhettek a lányzók :smiley: Miért nem próbáltad meg eladni őket? Én most feltettem néhány palettát zsibire 700 meg 800 forintokért is, mert sajnálnám kidobni őket, de én nem nagyon tudom kinek adni :confused:

Majd holnap kapják meg, akkor találkozunk. Hát, régen babaholmikat adtam el, és kínlódás volt vele, ezért most inkább nekik okozok vele örömet.

"Csak " 110 euró volt darabja beautybayen de ezen is napokig gondolkodtam :joy: tényleg gyönyörűek a színek és 1 pan 2,5 gramm vagyis hatalmas mennyiség.majdnem 70 gr? Elvileg nem is kellene már más paletta ok egy pirosas huda vagy lm xl.

Nem tudom már, hogy melyik topikban beszélgettünk erről, nem találom. Valamelyikőtök kért, hogy szóljak, mielőtt eladok néhány palettát. Felteszem ide, mielőtt reggel mennek a zsibire:

1. Lorac PRO (Batch: 15134A). Nem találok a neten semmiféle infót a Lorac termékek batch kódjairól, de ha jól emlékszem, 1 éve vettem, nagyon vigyáztam rá. Az ára 10 000 Ft IMG_0603|666x500 IMG_0604