Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

Hát sajnos el tudom képzelni :frowning:
Főleg azok után, hogy a szemét 800 Ft-os Aliexpresses ecsetszetteket úgy adják el, mintha minőségi, 9000 Ft-os szettek lennének… Szerintem már ez is erősen a fogyasztó megtévesztése :frowning:
Amúgy állítólag innen szerezték be a palettákat: http://www.danijel-cosmetics.com.hr/

2 Likes

Köszönöm aranyos vagy :slight_smile: Nem vetettem még el csak eddig akik válaszoltak, mind azt írták amit ABH, hogy új partnerrel most nem kezdenek de köszönik. Még levelezek és gyúrom őket :wink: Ha sikerül bárkivel bármiben megegyeznek, Ti lesztek itt a fórumon az elsők akik értesülnek majd róla. Férjem támogat benne maximálisan, csak olyan nehéz bebizonyítani a kapcsolattartóknak hogy valóban lenne kereslet a cuccaikra itt kis hazánk lányai körében is :slight_smile:

3 Likes

A Douglas forgalmaz 3 palettát Ausztriában: Sultry (59,95) , Modern Renaissance (54,95), Norvina (54,95), ha valaki nagyon szeretné megrendelem és hazaviszem. 25 Euro felett ingyen házhoz hozzák, 5% meg lejön az árból a D. kártyámmal. Soft glam nincs a honlapon.

1 Likes

Képek a GoT palettáról, holnap napfénynél próbálok swatchokat is.

IMG_20190502_171628

IMG_20190502_212731

IMG_20190502_212718

IMG_20190502_212658

IMG_20190502_212707

7 Likes

Köszi, hogy fotóztál nekünk a munkahelyeden.:slight_smile:

1 Likes

Gyönyörűek a színek! Kívàncsi vagyok a swatchokra is :slightly_smiling_face:

1 Likes

Ott csak a legfelső készült, az is sietve, mert elküldtem a férjemnek, amikor megérkezett. Aztán este már itthon hiába próbálkoztam, ez maradt a legjobb kép a trónról. Bár gondolom, az úgyis csak a GoT nézőket érdekli. :slightly_smiling_face:

1 Likes

Nagyon pofásan megcsinálták.:slight_smile:

1 Likes

Húztam néhány swatchot, bár a színek ettől teltebbek.
Ma ezzel sminkeltem, és nagyon tetszik.
Könnyű vele bánni, szépen lehet satírozni. Mattot (House Lannister) csak egyet próbáltam, puha, finom, jól kezelhető.
A Weirwood leaves ment elsatírozva a mélyítőbe, és töményebben a külső V-be, mindkét módszer működött, ráadásul bár ez elvileg nem matt szín, simán mehet ezekre a helyekre, alkalmas rá.
Az egyik első látásra kedvencem, a Stormborn került a mozgó szemhéjra, ebben a színben az a klassz, hogy egyrészt gyönyörű az alap lila szín, másrészt a sok apró csillám benne nemcsak egyféle szín, és ezzel igazán különleges lesz. Van pár lilám, de ez valami gyönyörű, ráadásul semmi trükk nem kell hozzá, simán ecsettel vittem fel. Belső szemzugba a White walker ment, ami nagy meglepetésemre nem egy egyszerű szürke, mint ahogy látszik, hanem egy igazi szépséges kiemelő szín.

Pici porolás van, de nem vészes, meg újabban mindig a szememmel kezdek, úgyhogy ez nem gond nekem.

IMG_20190503_083526

IMG_2019-05-03_09-42-20

6 Likes

Nagyon gondolkodom rajta én is. Névnapomra mindenki pénzt szokott adni, bőven kijönne belőle, de annyi vágyam van hogy nem tudok dönteni (Jeffree Blue Blood, ABH Sultry, új UD Naked, parfüm, meg még hosszú a lista és most bekúszott ez a paletta is, de csak 1 dolgot szeretnék választani).
Szóval nézegetem a színmintáitokat és sminkjeiteket vele, hátha könnyebb lesz a döntés :slight_smile: (vagy csak nehezebb, nálam sosem lehet tudni)

1 Likes

Gondold át, hogy pl. van-e elég parfümöd?
Nekem most tetszik néhány, de mivel nagyon sok parfümöm van otthon, elhatároztam, hogy idén nem veszek újat, csak a meglévőket használom el.

Paletták közül meg aszerint dönts, hogy milyen színeid vannak már, elégedett vagy-e azokkal, illetve ha hiányoznak bizonyos színek, akkor azt nézd meg, van-e vajon ezekben?
Ha magamból indulnék ki, akkor én a Sultryt és az új Nakedet nem venném meg, mert ott van a két Lorac palettám, azokban vannak ilyen színek, és a minőségükkel abszolút elégedett vagyok. A Blue Blood és ez a GoT paletta is gyönyörűek, vannak bennük színek (de még milyenek!). Ha most a kettő közül kéne döntenem, akkor nagy bajban lennék. Tegnapig egyértelműen a Blue Bloodot mondtam volna, de élőben meglepődtem, hogy ebben is milyen szép színek vannak.
Este már meg tudom mondani, hogy tartósságban hogyan teljesített (legalábbis ez a négy szín), ebből a szempontból a Blue Blood kimagasló, még rajtam is tizenórákat bír minden gond nélkül, pedig rólam hamar elmenekülnek a szemfestékek.
Kérdés, nézed-e a Trónok harcát, mert az is nyomhat a latban. :smiley:

Gondolom, sokat segítettem :rofl:

2 Likes

Melyik kezemet harapjam le-szituáció.:slight_smile:

1 Likes

Ó rátapintottál a gyenge pontra, a parfüm-gyűjteményre :smile::smile: Azt hiszem igaz, most abból van elég. Pláne terhesen nem jó ötlet illatot venni mert úgyis megutálom.

Nagyon a GoT felé hajlok, mert UD és imádom a márkát, gyermeki énem pedig a kihajtogatható palettát. Bár a sorozatot magát naaagyon mostanában kezdtem (1. évadnál járok :slight_smile: ) de szeretem a tematikus sorozatokat, amik szólnak is valamiről szóval borítékolom hogy tetszeni fog. Rengeteget gondolkodtam a Storybook HP palettáján is, de valahogy nem annyira az én színeim.
Köszönöm a sok tanácsot, azt hiszem a parfümvonalat kizártam :wink:

Ahh, egy nő élete mindig ebből áll, ha bjúti dolgokról van szó :laughing::laughing:

1 Likes

10 órával később
IMG_2019-05-03_18-44-26

Van egy kis kopás, de ez még elmegy, nyitott szemmel nem is látszik.

5 Likes

Na, most van időm végre írni meg képeket csatolni :slight_smile:
A tegnapi bénázásom:
IMG_20190503_164114
IMG_20190503_164030
(igen, az ott egy hajszál keresztben, nyilván csak ma vettem észre :smile:)
Amiket használtam: House Lannister és Nymeria a mélyítővonalban, külső V-be Weirvood leaves, mozgó szemhéjra The Sight.

Ma pedig még nagyobb szerencsétlenkedést sikerült művelnem, ha ez egyáltalán lehetséges :smile: Nagy boldogan azt hittem, hogy elmarad a 10-től kezdődő órám és csak délre kell bemennem, így nyugodtan lesz időm próbálgatni a palettát. 10:19-kor ott tartottam, hogy eldöntöttem, hogy a gyönyörű kék Frozen North lesz a nap sztárja, épp felvittem (ujjal, így a legjobb a pigmentáció), amikor írt a csoporttársam, hogy hol vagyok. Kiderült, hogy nem ma, hanem két hét múlva marad el az óra, én pedig rosszul írtam fel. Úgyhogy úgy ahogy voltam felöltöztem, rohantam le a kutyával, aztán amíg a párom cipőt vett, addig jutott eszembe, hogy basszus, elfelejtettem elsatírozni. Szóval a vége sajnos nagyon kapkodós lett (de beértünk!)
IMG_20190503_165016
Mélyítővonalban Nymeria, szemhéjon Frozen North, a külső V-ben pedig Take the Black. A satírozást meg képzeljétek hozzá :smiley:

Gyönyörű a paletta, nagyon tetszik, hogy kékes és pirosas árnyalatok is vannak benne, mindkettőből sok lenne nekem egy teljes paletta, de így nagyon szuper, hogy tudok kísérletezni. A csillámos színek (legalábbis amiket eddig próbáltam) potyognak sajnos, amit ma a nagy rohanásban csak utólag vettem észre az egyetem vécéjében (úgyhogy egész nap zöld csillámos “szeplőkkel” rohangáltam, sebaj :rofl:). Ecsettel is felvihetőek, de nekem ujjal volt a legszebb. Satírozni nagyon könnyű őket, és szerencsére eközben sem vesztenek a pigmentáltságukból. Már várom a hétfőt, hogy újra sminkelhessek :heart_eyes:

9 Likes

Ezek csodaszépek :heart_eyes: :blush:

Csináltam egyet, aki szeretne töltsön szépseges alkotásokat :smile:

3 Likes

Ő lenne az.

3 Likes

Nagyon szépek lettek!
Én is próbáltam már hasonló sminket, de nekem az a bajom, hogy hiába próbálok meg egy színt csak a mozgó szemhéj alsó részére tenni, a rejtett szemem miatt néhány pislogás után az egész mozgó részre felkenődik a szín. Ezért szoktam én mindig azokat a stílusú sminkeket feltenni, amiket itt is megosztok, mert azok hellyel-közzel maradnak ott, ahol én akarom…

Egyébként minél többet használom a GoT palettát, annál jobban szeretem, és mindig rácsodálkozom, hogy milyen szép színeket tartalmaz. :heart_eyes: