Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

Igen próbáltam, de az sem volt jó, sőt az nagyon nagy csalódás volt.

Még a MAC primer működik nálam a legjobban, az a legmegbízhatóbb, ezért is volt csalódás tegnap az ND-vel a smink, pedig egész nap semmit sem csináltam.
Ráadásul előző nap még szalonnát is sütöttünk, a füst is a szemembe ment, ahhoz képest tényleg meglepő volt, hogy sem a JS-ből nem koptak meg a kékek, és a fényes CP a mozgó részen is ugyanolyan fényes maradt.
Az Urban Decay Primer potion néha működik, néha nem, de azzal még ki fogom próbálni Amadea módszerét, hátha nekem is beválik. Most fog elfogyni a tégelyes Kiehl’s mintám, abba fogom beletenni.
Illetve még az Etude House Proof 10 sem rossz, mert azzal legalább szépen, egyenletesen kopnak a színek, nálam már ez is valami.

2 Likes

Szurkolok, hogy neked is beváljon, miután átteszed tégelybe az UD-t!
Nem tudom, Jeffree festékei miből vannak, de a Blood Sugar még a wet n wild alapon se kopott meg, pedig az nem hibátlan szemhéjbázis.
Nálam a Milani volt eddig talán a legrosszabb.
Az már nekem is eszembe jutott, hogy túl sokat várok egy pár milligramm kencétől, hiszen csak festék, nem tetoválás, hogy odakössön. De hogy a Natasha Denona így alulmaradjon a Colourpoppal szemben…

2 Likes

Igen, mert ha a Colourpop lekopik, akkor hát ennyi, több is veszett Mohácsnál.
De a Natasha Denonától én sokkal többet vártam. :pensive:

1 Likes

Fura, hogy ilyeneket írtok a Milani primerről, mert eddig mindenkitől jót hallottam róla és nekem is bejött. Még nem próbáltam Jeffreetől semmit, de annyit írtok róla, hogy lassan kezdek elcsábulni. Nekem eddig a Lime Crime a kedvencem.

Igen, biztos benne vannak az elvárások is, mondjuk én eléggé meglepődtem, hogy a CP az árához képest mennyire jó.

Nagyon idegenkedtem a Jeffree cuccoktól, aztán ez lett a vége… vigyázz vele.:smiley:

1 Likes

Meg főleg, hogy azért a Colourpop és a Juvia’s is klassz minőséget ad, és közben még olcsóak is.
Persze azzal sincs gond, ha valami drága és jó. Önmagában a Natasha Denonát is a jobbak közé sorolnám, csak ahhoz képest teljesít alul, hogy árban feljebb van pozicionálva mondjuk a Too Facedhez képest.

2 Likes

Persze, csak ha drága, abból egyenesen következzék, hogy jó is legyen, egyenes arányban nőjön a kettő.
Nem tudom, a Natasha Denonánál dob-e az áron, hogy sminkes az arca-tulaja.

1 Likes

Ettől félek én is :smiley:

2 Likes

Hoztam képet a mai Jeffree Star palettás sminkről is. A felső kép napfényes időben készült, az alsó 11 órával később, lámpafénynél, és nagyjából az összes különbség ebből adódik, mert egyébként “élőben” kb. ugyanolyannak tűnt este is. Megvolt a fénye is, a mattok is a helyén. :heart_eyes:

IMG_2019-04-22_23-32-43

7 Likes

Gyönyörűek ezek a zöld sminkek, es nagyon jòl állnak. Soha nem használtam zöld, ill. Kèk színeket, de meghoztátok a kedvem hozzá.:star_struck: Ma nèztem egy sminkes videót es abban említette pont a csajszi, hogy sokan panaszkodnak az ND minikre, hogy rosszabb a minősègük, mint a nagyobb palettáknak. Ezzel nem vèdeni akarom, - te is ìrtad, hogy nem hozta a kívánt minősèget, ìgy hètvègèn kipròbálom majd èn is, hogy hány òrát bìrnak a nagy paletta színei alapozòval es nèlkül. Egyszerűen kìváncsi vagyok.:yum:

3 Likes

Erre én is kíváncsi vagyok!

Mondjuk azt nem értem, hogy mi értelme a minikbe gyengébb minőséget tenni, mert őszintén szólva én már nagyon meggondolnám, hogy vegyek-e még egy ND palettát, akár kicsit, akár nagyot. Pedig, ha annyira elégedett lennék vele, mint tegnap a Jeffree Starral, akkor lehet, hogy még vennék. :thinking: Pláne, hogy azt sem tudom, hogy most rajtam működik ennyire gyérül, vagy tényleg nem az a minőség…

Hasonló árban van a Too Faced Tickled Peach paletta is (ND 25 usd, TF 26 usd), de a TF-ben nem 5, hanem 8 szín van, a dobozában egy teljesen jól használható tükör, és simán hozza az ND minőségét.
Na mindegy, szóval csalódás, de az tényleg úgy van, hogy a színek gyönyörűek és könnyű velük bánni. Csak jó lenne, ha a Colourpop nem körözné le a tartósságát.

3 Likes

Képzeljétek, írtam Pinkpanda Esztinek egy érdeklődő emailt, hogy mikor lesz újra készleten az ABH Soft Glam paletta. Mindenkitől pénzt kapok születés-és névnapomra, gondoltam azzal még meglepném magam. Azt írta vissza, hogy többet már nem lesz készleten. Akkor ezek szerint ennyi volt a nagy ABH láz :frowning:

Hát ez furcsa! 20karakter

Vajon miért? Tényleg kíváncsi lennék rá, hogy mi az oka?

Basszus, de hát miért?!
Sajnálom.:confused:

Én el tudom képzelni, hogy azért, mert nem volt teljesen megbízható a forrás, ahonnan beszerezték. Úgy tudom tán valami horvát forrásból szerezték be, de ők nem voltak fent az ABH oldalon, mint hivatalos viszonteladó. Ezért sokan számon is kérték őket, amire azt válaszolták, hogy dolgoznak a problémán…

2 Likes

Ez valószínű. Ugyanis: webshopot akartam nyitni nem is oly rég, sorra írtam sok keresett nagy márkának hogy üzleti ajánlatot kérjek stb. stb. ABH is köztük volt. Azt a választ kaptam, hogy köszönik de nem terveznek új partnerekkel dolgozni, meg tengerentúl blabla…szóval meglepődtem mikor olvastam itt hogy PP-n lesz, de úgy voltam vele hogy mindegy hát örülök mert iiimádnám a Sultryt és akkor majd megrendelem.
Nah ezek szerint PP sem magától ABH-tól szerezte a “jogot” …durva.

Ezt nem is tudtam! Akkor lehet, hogy nem is eredetit árultak 17ezerért :frowning:

Ez érdekes… Sultryra nekem is fájt a fogam. Kár, hogy végül nem lett belőle semmi.
Webshop? És mégsem vágsz bele? Én biztos rendelnék tőled :smiley:

1 Likes