Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

Ma a Too Faced Tickled Peach paletta volt a soron.
Teljesen elégedett vagyok vele. Pigmentált, könnyen satírozható, nem porol.
Etude House Proof 10 szemhéjalappal 9 órát volt fenn, szerintem tökéletes állapotban.
A képen a fényviszonyok nem ugyanazok, de a lényeg így is látszik. A felső kép készült sminkelés után, az alsó pedig este.

IMG_2019-04-13_21-36-33

1 Likes

Amíg Jeffree oldalán a BLUE BLOOD PALETTE Sold out, mi itt 20% kedvezménnyel azonnal haza is vihetjük a Marionnaud-ból:) Na végre valami, amiben jobbak vagyunk!
Pedig nem is állt szándékomban megvásárolni, de megláttam és már el is döntöttem, hogy velem jön a kék koporsó. Csak az EL új alapozójáért mentem be a Mammutba…
A színek lenyűgözőek, némelyike meg még olyanabb.
A többi JS termék is élőben látva, sokkal szebb, mint fotón vagy videón.
Nem bántam meg egy pillanatig sem ezt a nem tervezett kiadást, de óvatosan haladjatok a Marionnaud felé, mert veszélyes hely lett. :dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy:

3 Likes

Én online rendeltem meg az oldalukról. :smiley:

Pedig olyan ügyesen nem vettem semmit a Glamour-napokon, de ennek nem tudtam ellenállni…

1 Likes

Én is megrendeltem, csak nem tudtam neki ellenállni.
Van előnye annak is, ha kicsi a piac - nem kapkodják el azonnal a fél készletet.:slight_smile:

3 Likes

Lehet Jeffree-t szeretni, vagy nem kedvelni, de eddig amit kiadott a kezéből, arra alaposan odafigyelt. És hogy közben szépen kőgazdag is lett, hát lehet utánozni, aztán hátha másnak is sikerül. Én az extrémségével együtt inkább kedvelem őt.
A Sugarban számomra kevésbé hordható színeket válogatott, de ezt a kékes-türkizes színvilágot nagyon szeretem, van egy limitált Dior palettám, amiben ugyancsak szép kékek vannak, de mint tudjuk, nincs két egyforma (kék) szín és textúra…:diamond_shape_with_a_dot_inside:

1 Likes

Én csak két videójába néztem bele (nem igazán van erre időm), régebben a hideg rázott a sok rózsaszíntől meg a csillagocskáktól, de amióta megismertem a tartalmukat, nem bánom se a koporsót (nekem akkor is inkább ékszeres ládika…), se a pink ufót. Nagyon jól összerakott és nagyon jó minőségű, könnyen kezelhető termékei vannak és nekem ez számít.
Nem vagyok kékrajongó, sőt, de vannak ebben a palettában zöldes színek is, és ez már elég volt, hogy meginogjak. Úgy érzem, Jeffree megszeretteti velem majd a kéket is.:smiley:

5 Likes

Engem Jeffree nem különösebben érdekel, csak kevés videóját nézem, és részben azokat is azért, mert szeretem a hangját. :smiley:

Tegnap megérkezett az e-mail is a Marionnaudtól, hogy a gls oldalán kövessem a csomag útját, és ma meg is érkezett az Árkádba.
Este megyek is érte, és pont jó, mert reggel megkaptam az sms értesítést is, hogy az @Isabelle shopból is megérkezett az automatába (azt is az Árkádba kértem) a csomag. :slight_smile:

2 Likes

Hozzám tegnap megjött a Jeffree csomag, a Clinique (Csehországból jött!), és a Pingvinpatika is. Ma már a Blue Blooddal sminkeltem.
Tegnap @Isabelle az én csomagomat is feladta, már meg is jött az Árkádba.
Örülök, hogy ilyen gyorsak a csomagok.:slight_smile:

3 Likes

De jó, akkor nekem is gyorsabb lett volna a futár. :smiley:

Na mindegy amúgy is. :slight_smile:
Hogy tetszik a Blue Blood?

1 Likes

Jaj, de örülök, hogy ilyen gyorsan odaèrtek :sparkling_heart: :heart_eyes:megpròbáltam őket jòl becsomagolni, nehogy sèrüljenek , remèlem,minden rendben lesz :kissing_heart::heartpulse:

2 Likes

Jaj, azt se tudtam, mit próbáljak ki, olyan szép!
Könnyű vele bánni, gyönyörűek a színek…

1 Likes

Asszem holnap nagy gondban leszek, hogy Lorac vagy Blue Blood? :joy:

1 Likes

Csináld úgy, mint Temptalia Christine, az egyik szemhéjad ilyen, a másik amolyan színű lesz.:smiley:

2 Likes

Ez nagyon jó ötlet, csak én utána bejönnék vele dolgozni. :smiley:

A szemüveg ápol és eltakar.:smiley:

Velük most már teljes a kollekcióm :smiling_face_with_three_hearts:

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

7 Likes

Szép gyűjtemény!
20ka

1 Likes

Ma megint teszteltem a Natasha Denona palettát, és 9 óra múlva megint meg volt kopva(közben nem csekkoltam, hogy meddig volt változatlan). Nem durván, vállalható volt, de előző nap a Colourpop-Jeffree Star duo 11 óra múlva is tökéletes volt, és mindkét nap a MAC primert használtam.

De mondjuk én már tényleg elkeseredtem, hogy az én szemhéjammal lehet a gond (még ha akad is olyan szemfesték, ami működik vele), mert amikor kipróbáltam az RdeL Young szemhéjprimert, nekem az sem működött. Illetve egészen érdekesen mintha lekopott volna egy felső réteg, olyan fénytelen lett.

Vagy csak túl sokat várok el?

1 Likes

Szerintem ennyi pénzért elvárható lenne minimum a CP minőség. Sajnálattal hallom, amit írsz, mert nagyon izgat egy szín combó a camle azt hiszem így hívják.

1 Likes

A Milani primert próbáltad már? Nekem az volt az igazi befutó. Az mondjuk elég lehangoló, hogy egy ilyen kategóriájú termék alulmúlja a jóval olcsóbbat. Már olvasni is csalódás.

1 Likes