Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

És milyen a warrior, tetszik, szereted, ilyennek képzelted? Mondd, hogy nem annyira extra,és a többi Jp palettából össze lehet szedni a színeket, és amúgy is csak egy tucat fajta…kérlek, mondd:D:D:D

3 Likes

Erős vagy és meg tudod állni! Én szurkolok, hogy csak korábbi színek új kombinációja legyen :slight_smile:

1 Likes

Minden fejben dől el :wink: Tök ügyesen megálltad eddig, simán megy ezekután is! Ha stoppot tartok, attól még nézelődök én is, listát vezetek a tetsző dolgokról aztán ha ünnep jön, és férj vagy tesó kérdezi mire vágyom, van honnan csemegézni :slight_smile: Így azért bírhatóbb. Na meg bűntudatom is lenne havonta ezrekért sminkeket halmozni pláne hogy momentán nem is dolgozom a picúr miatt. No de majd ha megint keresek! :))))))

4 Likes

:smiley:
Még bele sem nyúltam, melóztam. Most még megnézem az esti HBO sorozatom, majd utána. :slightly_smiling_face:

4 Likes

Nekem iszonyúan tetszik de versenyben van az ABH Sultry-val ami nagyon hasonló, s mivel UD palettám 4 is van, ezért most lehet hogy egy ABH-t fogok kipróbálni. Na persze nem mostanság, de majd egyszer :slight_smile:

3 Likes

Köszönöm szépen:). Ez egy nagyon kedves, és támogató fertő ám:D:D. Nagyon sokat segít,hogy ti itt csacsogtok sminkcuccokról, mert az is ad kis kielégülést ám.

2 Likes

Pontosan ezeken gondolkodom, és ezeket csinálom éni. Virtuális wishlist gyűlik, meg ha nagyon ki leszek, valakinek utalok, hogy lepjen meg:D:D, nem-nem menni fog, tényleg. Meg én is GYES megvonásban vagyok, és csak szeptembertől kezdődik a munka, ez is elég motiváló, aztán meg majd jövőre tényleg olyan dogokat veszek, amikért megböjtöltem.

1 Likes

Az ABH Sultry nekem is wishlist, a soft galm nagy kedvencem ugyanis.

Tényleg olyan szuper az ABH? Sosem volt még tőlük palettám. Karacsonyra majdnem Sultry lett de végül győzött a Jeffree Star Blood Sugar :slight_smile: De csak mert a pirosas szemsmink a gyengém és az is áll legjobban.

1 Likes

Jeffree Star cuccom nem volt még, így ahhoz nem tudok viszonyítani. ABH Subculture van meg jelenleg, és megvolt a Modern Renaissance. Mindkettő nagyon jó minőség, legalábbis az én igényeimnek tökéletesek. A Subculture sem porzik annyira durván, ahogy némely youtube videóban bemutatták (ahol tiszta erővel tunkolták bele az ecsetet és szétmállott az egész…) Nagyon pigmentáltak a színek, épp csak elég beleérinteni az ecsetet és már rajta is van a szín, alig kell satírozni, nem kell építgetni a színeket mert azt kapod amit a panben is látsz. A Sultry nekem is kívánságlistás, abszolút az én színeim.

1 Likes

Köszönöm :slight_smile: Jaaj tényleg a Modern R. is nagyon tetszett még. A Soft Glam sem rossz de inkabb a MR-re fájt a fogam egy időben.

Hát ugye, írhatnám, hogy csalódás a Warrior. De elhinnéd? :wink:
Igazából döbbenetes, brutális (ha szabad ezt a szót használni egy sminkpaletta esetében) hogy olyan, mintha aranyat tennék a szemhéjamra (az arany színt próbáltam). Nem sárga, nem fényes, nem szatén, szó szerint úgy néz ki, mintha arany lenne rajta.
Egyébként éppen emiatt viszont azért talán a meglévőek közül ez a legkevésbé univerzálisan használható paletta, szerintem sokkal alkalmibb, mint a többi. Habár végül is, vannak benne kevésbé “durva” színek is, nem csak az arany. :slight_smile: És az is kérdés, hogy milyen tónusú bőrhöz való, mert szerintem egyértelműen meleg tónushoz áll jól, akinek jól áll az aranylánc, arany fülbevaló is.
Holnap szerintem kipróbálom, vagy legkésőbb csütörtökön.:slight_smile:

5 Likes

@Amadea nem te kerested?
https://kremmania.hu/elado/cassie25-melt-cosmetics-smoke-session-palette

De, nagyon kedves vagy.
Elkelt persze.
Ááárgghhhh, most nagyon odavagyok.:frowning:

Ó, de sajnálom! Mondjuk kb. 15 percet volt fenn. Amikor megláttam, gyorsan beírtam ide, hátha meglátod. Aztán nézegettem róla képeket a neten. Aztán láttam, hogy az eladónál (egyébként tőle vettem a Warriort) van a Juvia’s pirosító paletta Vol 2 része, azt leütöttem. Aztán néztem, hogy mi van még az eladónál, akkor még ott volt a listán második helyen a Melt paletta, de mire végignéztem mindent, pedig csak 10-11 termék van nála, addigra már nem volt ott.
Picit azért reménykedtem, hogy te vetted meg. :disappointed:

1 Likes

Nagyon kedves vagy.:slight_smile: Bezzeg máskor van egy kis időm telefont nyomkodni, ma nem volt.
Remélem, csak reformulálják, és kapható lesz megint, mert állítólag nagyon sok összetört a szállítás során. Annyira szép paletta.

1 Likes

Jaj de elfogadnám az egész állványt :sweat_smile: Jó lenne kis hazánkban besétálni egy ilyen üzletbe :smiling_face_with_three_hearts:

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

11 Likes

Én meg se szólalok, mert lassan kitesz a gyűjteményem egy kisebb állványt.:smiley: De amúgy igen, annyira jó lenne.
Tegnap csorgattam a nyálam, hogy az osztrák dm-ben még a Real Techniques (!) csillogós-galaxisos (!!) kollekciója is kint van.

2 Likes

De szép látvány :innocent: :slight_smile:

Mi lenne velünk, ha nem élhetnénk át a rendelés izgalmait :smiley: Komolyan én élvezem, hogy várom ideérjen a csomag, a kalandok pedig a velejáró extra.

2 Likes