Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

Nah, vegre valami, ami a kis biztonsagi jatekos lelkemnek is tetszik!
(De a kenyszeres enemet nagyon bantja a szinek elrendezese, miert vannak ossze-vissza a sotet es vilagos arnyalatok?!)

1 Likes

Lehet, hogy mégiscsak lesz egy UD Naked palettám… Nekem tetszik! Egyáltalán nem unalmas, ugyanakkor nagyon praktikusnak, jól kihasználhatónak tűnik.

Nekem is nagyon tetszik. Meg az ABH Sultry is.

1 Likes

Nekem az UD nem tetszik, unalmasnak találom. A Sultry nem rossz, de azt sem venném meg.
Igaz, mióta megvan a Lorac Pro, az annyira kielégíti az ilyen irányú igényeimet, hogy nem érzem, hogy más hasonló paletta labdába rúghat mellette. :slight_smile:

Ennyire tetszik?:grinning:

Igen! Úgy gondolom, teljesen felesleges mellé egy másik, hasonló szín összeállítású paletta, mert minden benne van, ami kellhet egy natúr, barnás smink elkészítéséhez, akár nappali, akár esti változatban, és a minősége is klassz. :slight_smile:

Ezt nézzétek Csajok! Edit blogja
%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

1 Likes

Ma a Dm-ben járva megakadt a szemem ezen a palettán. Swatcholtam a tesztert és nagyon szépen pigmentált bár a fotó nem adja vissza olyan jól a színeket. Volt egy rózsaszín variáció is de ez jobban tetszett.

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

4 Likes

ABH RIVIERA PALETTE

3 Likes

Ace Beauté megjelent BeautyBay-en. Vagy eddig is volt?

3 Likes

De jó! Nem volt eddig.

2 Likes

Igen, nekem is ez volt ma eddig a nap beauty híre. :smiley:

1 Likes

@Natulcien az Ace Beauté Flair palettája milyen a Paradise collection palettákhoz képest? Ugyanolyan a minősége? Csináltál már vele sminket? Van róla kép?

Ugyanaz a tökéletes minőség. Hihetetlen pigmentált és nagyon kevés kell belőle. Sokat használom.

1 Likes
3 Likes

a biscotti irrizáló lila, az acorn pedig sötétbarna, a safron narancsos, a forest pine kékeszöld.

Hát ez nagyszerű!
Néztem, hogy Beauty Bayen fenn van a Quintessential paletta, ráadásul nincs olyan számottevő árkülönbség ez esetben, mint a Juvia’s-nál. Az Ace Beauté oldalán 38,99 USD, Beauty Bayen pedig 36,50 EUR, ez szerintem elég jó ár. A színek pedig pont jól kiegészítenék a meglévő két palettámat. :slight_smile:

https://www.beautybay.com/p/ace-beaute/quintessential-eyeshadow-palette/

1 Likes

Szerintem bátran megveheted, a minőségében nem fogsz csalódni, nagyon szép paletta:).

1 Likes

Néztétek már a Naked Reloaded palettát tüzetesebben? Valamelyik nap keseregtünk, hogy mostanában mennyire nem nagyon gondolnak az új palettáknál az alapozó színre. Ezt nézzétek, szép nagy méretben tettek bele KETTŐT is, egy meleg és egy neutrális tónust, nagy taps érte az UD-nek. (Szerintem meg is veszem).
https://www.urbandecay.com/naked-reloaded

4 Likes

Hát egyszer szerintem eljutok arra a szintre, amikor úgy érzem, hogy feltétlenül szükséges még ez a paletta számomra, és nélküle nem élet az élet. :smiley:
Egyelőre próbálom visszafogni magam.