Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

Igen, de itt a Müllerben már vettem olyan Catrice terméket, amire rákerestem online, és a magyar oldalon egyáltalán nem volt fenn, csak a német oldalon, és ahhoz is oda volt írva, hogy online exclusive. Megjegyzem, soha nem ért el sem a DM-be, sem a Rossmannba…
Nem tudom, hogy van ez. De most már akárhányszor egy Müllerbe tévedek, mindig megnézem a Catrice és az Essence állványt, mert számos olyan dolgot vettem náluk, ami csak náluk volt.

Kedves Isabelle, megérkeztek már az IT Cosmetics ecsetek? Én is szemezek velük… Nem tudtam megítélni, hogy normál méretű ecsetek vannak ebben a szettben, vagy utazó méretűek? Ha elkezdted már használni őket, mik az első benyomásaid? Köszönöm, ha visszajelzel!

Igen, megérkeztek, de sajnos utazó méretek.Nem próbáltam még, gondolkodtam hogy megtartom- e őket. Ha igen, mindenképp jelzek.Készítek később fotót is összehasonlításképp.:hugs:

1 Likes

@Fiorentina elnézést, félre vezettelek 20190209_143234:Nem utazó méretek, most megszemléltem. Egyedül a púder ecset ami kicsi ,inkább pirosító vagy highlighter ecsetnek használnám.A képen mellé raktam a fekete szárú púder ecsetem így látható a különbség.:blush: 20190209_143500

2 Likes

Nagyon köszönöm, az előbb már le s mondtam róluk, de így mégiscsak elgondolkodom a rendelésen:)

1 Likes

Megjött ez a gyönyörűség <333 Azt hiszem, hogy egy darabig elleszek vele, mire kipróbálok pár kombinációt :smiley:

image

image

7 Likes

Én nagyon szeretem, szerintem nagyon sokoldalú. Az én Tribe-om is van valahol, talán holnap már átvehetem a postán.

1 Likes

Gyönyörű, használd egészséggel, és leld benne sok örömöd:)

1 Likes

Nekem is megérkezett! Komolyan mondom, nem tudom, hogyan állítják elő ezt a minőséget, fantasztikus. A Kuba szín (csuklótól a második) valami gyönyörűség, de a többi is csodás. :heart_eyes:

IMG_20190213_081755

IMG_20190213_082129

IMG_20190213_083334

4 Likes

Azt tudtátok, hogy azért ilyen pigmentáltak a Juvia’s termékek, mert sötét bőrű nőknek szánták őket? :slightly_smiling_face: Most rákerestem és így leírva nem látom ezt, de valahol tuti olvastam.

2 Likes

Ebben valószínűleg van valami, mert ezek tényleg mutatnak, látszódnak rajtuk is.

Ahh, Londonban láttam egy lányt, annyira gyönyörűen volt sminkelve a szeme, hogy csak lestem. Szinte világított a sötét bőrén a színes festék. Olyan igazi Instagramra való smink volt, de a valóságban is csodásan nézett ki, és rajta még csak túlzóan sem hatott.

1 Likes

A képeik alapján volt egy ilyen gyanúm, annyira szépen mutatnak rajtuk ezek a színek. Hófehérkeségem ellenére lelkesen kenem magamra őket.:smiley:

Örülök, hogy sikerült legyőzni a postát.:slight_smile:

1 Likes

Az a szín engem is nagyon meghatott. Annyira izgalmas kék, pedig nem rajongok a kékekért. Alig várom a sminkjeidet vele, leld sok örömöd ebben a palettában is:). Olyan jó volt ma reggel én is nézegettem a JP palettákat, hogy eccpecc, melyiket is szeressen? Kb. így választottam melyikhez nyúljak. :smiley:

1 Likes

Az egy egészen fantasztikus szín, bár nem tudom, hogyan fog állni nekem. De mondjuk azzal el tudok képzelni egy heti kihívásos sminket, hogy fekete szemceruzával (esetleg sötétkékkel) aládolgozni, és ezt a színt beletapogatni. Irtó dögös lenne szerintem. :slight_smile:

Ha nem tudok dönteni, nálam akkor születnek az olyan sminkek, hogy belemászom az összes palettába, és ebből is egy-két szín, meg abból is. :smiley:

Ááá, gyönyörűek, még lenne legalább 4 paletta, amit elfogadnék tőlük. De most már úgy döntöttem, hogy ebben a hónapban nem veszek több arcápoló/smink cuccot. Ma átvettem a Notinos rendelésem, tegnap a MAC-ben megvettem az ecsetmosóm, most egyelőre kifújt, de van is mindenem.

Ma átgondoltam az arcápolási rutinomat és a meglévő termékeimet, talán még egy jó szemkörnyékápolót szeretnék, és azzal teljes lenne a boldogságom, de ezzel kapcsolatban teljesen tanácstalan vagyok.
Illetve hamarosan elfogy a G&G C-glow-m, és azon még töprengek, hogy abból rendeljek egy újat, vagy próbáljak másik C-vitaminos szérumot?

A smink egy picit nehezebb téma, de már talán kezdem elérni, hogy mindenből olyan terméket használok, amivel elégedett vagyok.

1 Likes

Hát igen az összes Jp paletta jöhetne kb, teljesen megértem. Az annyira jó érzés, amikor olyan smink és arcápolási termékeid vannak, amikkel tényleg elégedett vagy. Nagyon sok idő volt nekem míg összehoztam egy majdnem tökéletest, de jó úton járok én. Az a terv, hogy idén elhasználom ami még van és jövőre tökéletes lesz:).

Azt hiszem, hogy erről a palettáról is sokat fogunk hallani, beszélni:

És egy hasznos összehasonlítás is készült már róla:

  • egy jó kis bemutató video is:
1 Likes

En a regi verziot vettem meg most osszel, amikor kiarusitottak a Douglasban, regota tervben volt, gondoltam amig nem keso megveszem. Nem gondoltam, hogy atdolgozzak, ott van a Naked Basics 1, 2 meg az Ultimate Basics is, nem vartam megegyet.

Ahh, én biztos voltam benne, hogy ez egyfajta marketingfogás, hogy az egyik legsikeresebb palettájuk gyártását beszüntették és tuti kijön majd új köntösben. Hát akkor most lehullott a lepel. :slightly_smiling_face: Mondjuk engem nem fogott meg.

Meg is lepődtem, hogy az oldalukon milyen bőséges a paletta választék. És a régiek is ott sorakoznak az újak mellett.