Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

Még várok, hátha @silver tud hozzá valamilyen trükköt. :slightly_smiling_face: Mert egyébként tényleg szépek lennének a színek.

A saharannal én is nagyon szemeztem, azt hinné az ember, hogy hú de színes, de nem annyira és szuperül kombinálhatóak a színek. Szerintem ez a nude kedvelők belépő színes palettája:D

Nagyon sokat érleltem ám én ezt. Ez a terv már tavaly is benne volt a fejemben, de akkor nem álltam készen rá. mostanában jutottam el addig, hogy azt érezzem smink szinten meg van mindenem, és tényleg. Szuper cuccaim vannak. Jövőre pedig tényleg a lehetőségeimhez, igényeimhez, pénztárcámhoz mérten meg lesz a tökéletes kollekció. Innen ez a projekt nem tud tovább fejlődni, valami más irányt kell keresnem.

Napok óta azon gondolkodom mit vettem én tőled Km zsibin, te nem emlékszel véletlen?

Visszakerestem az értékeléseid között és meg is találtam mert én minden adásvételemet szoktam értékelni. Tavaly februárban vettél tőlem Colourpop szemfestékeket. Szereted őket?

1 Likes

Ohh, igen, köszi, végre nem kell ezen gondolkodnom:D, én a levelezésünk kerestem, de nem találtam. Nem is jutott eszembe az értékelés:D. Nagyon szeretem igen. Ha utazok és nem akarok palettát cipelni vagy féltem őket akkor CP monot viszek:).

Váá, már a leírástól könnybe lábadt a szemem.:slight_smile: Miért kell a gyógyszereknek szörnyű ízűnek lennie…

A Ho Ho Ho paletta és a Salut Paris ég és föld, de szerintem a maga nemében mindkettő kiváló. A Salut Paris tompa, pasztelles, hűvös színeket tartalmaz, így aki az élénk, meleg szemhéjpúdereket kedveli, annak ez nyilván kevés lesz :smiley: Puha, könnyen satírozható a formula, (nem olyan “olvadós”, mint a Ho Ho Ho, de) remek minőségű. A móka kedvéért egy sötétbarna papírlapon is swatcholtam. Sok függ az ember saját bőrtónusától meg preferenciájától szerintem, én imádok ilyesmi mályvás színeket használni, a két világos árnyalat szemhéjalap fixálásához és satírozáshoz szuper nagyon világos bőrön. Pl. én a Dose of Colors - Marvelous Mauves palettán túladtam, mert az már túl intenzív volt. A Ho Ho Ho paletta és a Salut Paris közül is személy szerint az utóbbit fogom tudni jobban kihasználni.

salut-paris

salut-paris2

1 Likes

Hát igen, az a baj, hogy mindig van “valami” hobbi.
Pl. amikor 4 éve visszamentem dolgozni, pár hónap alatt kiderült számomra, hogy gyakorlatilag nincs normális ruhám, mert a megelőző közel 7 évben alig költöttem rá. Akkoriban megismertem a máig kedvenc üzletem, ahol szuper dolgokat árulnak az én méretemben is (50-es), és nem kell a C&A unalmas ruhái közül vásárolni. Ráadásul magyar cég, magyarországi gyártással, tehát még a hazai ipart is támogatom vele (nem kizárólag ezért vásárolok tőlük, de valahol jól esik a lelkemnek, hogy nem a multik pénztárcáját gyarapítom).
És a csinos ruhák fölött érzett boldogságomban aztán tényleg sokat vásároltam. Idén (tavaly) augusztusban pedig eljutottam arra a szintre, hogy rájöttem, azon a nyáron alig hordtam az 1-2 éves ruháimat, mert egyszerűen az újabbak kiszorították őket, holott azok is csinosak, még csak nem is divatja múltak.
Úgyhogy az utolsó négy hónapban semmilyen ruhát nem vásároltam, sem onnan, sem más máshonnan, és jé, meg tudtam oldani a meglévő ruhatáramból.
Végül oda jutottam, hogy még a januári leárazáskor is megelégedtem 2 darab felsővel.
Nem volt ez olyan elhatározás, mint Natulciennél, csak így alakult. Viszont arra jó volt, hogy most pl. a tavaszi új kollekció fotóit is más szemmel nézem, és már nem érzek vágyat, hogy birtokoljam őket.

Smink/arcápolás terén még nem értem el idáig, egyszerűen azért, mert még nem találtam meg mindenből a pénztárcámhozés arcomhoz leginkább megfelelő, minőségi termékeket. Nem feltétlenül drága termékekre gondolok, pl. az Alverde Naturschön arclemosójával olyannyira elégedetten vagyok, hogy azt már biztosan “megtartom”. Most már az arcápolási rutinomat nagyjából okénak érzem, talán még az esti retinolt kéne jobban beépítenem. De pl. sminkben nincs még az az érzésem mindenről, hogy na ez az igazi, és nem kell másik, csak majd ha elfogy.
De azért ott is jó úton haladok, és egyre inkább megtalálom a megfelelő termékeket.

2 Likes

Ah, orrformát változtatni 2 perc, hát hogyne… komolyan nem tudom, mire gondolnak ilyenkor az emberek.
Igen, persze, semmire.

Milyen szépen játszik itt egybe a kék a rózsaszínnel! :open_mouth: Nagyon érdekes és ügyes kombináció, szuperül kitaláltad! :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Hogy mi az, ami a gyér világítású villamosmegállóban, szemüvegen keresztül is látszik?
Juvia’s :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: imádom!IMG_20190203_173205

6 Likes

:D, csatlakozom a rajongótáborhoz:D, és alig várom, hogy kézhez kapd az ACE palettákat:D…

@Natulcien, @Amadea és @Kokapu el fogok kárhozni miattatok :crazy_face::joy:
Gondoltam egyet és leütöttem a KM zsibin a Zulu palettát. Fogalmam sincs még, hogy hogyan fogom használni, de nem hagyott nyugodni, meg ti is annyit dicsértétek a márkát, hogy muszáj volt. Pedig még egyik nap írtam, hogy nekem ez a paletta vállalhatatlan, mert nem használok ilyen merész színeket. Arra gondoltam, hogy majd a nude palettákkal kombinálom valahogy. Akinek megvan: ti mennyire erőteljesen színesen sminkeltek vele?

2 Likes

Bocsi.:smiley: Önmagában még nem próbáltam, de barna-arany színekkel szerintem nagyon jól kombinálható, és a rosegold színéért szerintem odáig leszel, az bármikor, bármihez bevethető.
@Natulcien javaslatára én az alsó pillatőbe szoktam maszatolni őket (oda egyébként is szoktam vadabb színeket ceruzával felrittyenteni), tovább még nem jutottam, bevallom.

Jó ötlet! Köszi! Meg arra gondoltam, nyáron jól nézne ki a felső pillatőben is valamelyik erőteljes szín tusvonalként.

1 Likes

Ez is tök jó megoldás. Egyébként a fényes színek valamiért az ecsetet jobban szeretik, mint az ujjamat, érdekes.

Ez tényleg érdekes. Fordítva szokott lenni. Az összes színt próbáltad már magadon?

Szerintem nem fogod megbánni. Szívesen adunk tippeket is, hogyan lehet szolidan használni azt a palettát. Amiket eddig mondtak a csajok tök jó ötletek, és a kérdés, hogy milyen a szemhéjad? Ha van valahol rejtett rész, pl.nagyon jól elfedi a vad színt, és csak akkor látszik ha pislogsz, vagy ha lefelé nézel. A te ötleted is tökéletes, hogy egy szín és nude kiegészítők. Én még azt is szoktam csinálni, hogy szín, és vmi sötétbarna satírral tompítom. A zuluban a barna és a rózsaszín tökéletes töltő színek. A narancs a barnákkal, nudokkal, a sárga kis belső szemzug extrának is elég. A fukszia és a lila is nagyon jók satírra is akár a nude és a sötétbarna külső szemzug szín közé. A zöld, a kék és a türkiz szintén megfelel mindegyik verzióként is. Kell ehhez a palettához egy nude vagy egy semleges és akkor rengeteg fantázia van benne.
Nagyon bátor vagy, hogy vállaltad ezt a hatalmas lépést a komfort zóna elhagyásban. De tudod van egy mondás is: A komfortzóna szép hely, de ott nem nő semmi. Alig várom a véleményed majd, de attól tartok innen nincs megállás, elindultál velünk a lejtőn:D.

2 Likes

Az insta profilomon ha rákeresel a #zulu -ra ott az összes azzal készült sminkem.

1 Likes