Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

A profilon hogy tudok keresni? Mert ha keresőbe simán beírom, hogy #zulu akkor mindent kidob nem csak a tiédet

1 Likes

Legjobb döntés volt, minőségi termékbe fektetted a pénzed! :slightly_smiling_face:
És igen, ahogy @Natulcien írja, rájössz majd, hogy ezután nem kell más. Vagy legalábbis, hogy minél több Juvia’s palettát meg kell szerezned. :wink: Pedig még én is csak egy hónapja használom őket, de mondhatni szerelem első találkozásra.

1 Likes

Köszönöm a tippeket! Alig várom, hogy hasznàlatba vegyem :heart:

Húha tényleg, nem tudom ez lehetséges-e. Akkor viszont azt ajánlom a sminkes képek alatt ha rápillantasz a #-ekre, könnyű kiszúrni a zulut, hogy azokat keresd esetleg.

1 Likes

Nem, a kék és a zöld még kimaradt, és a rosegold meg a barn kivételével mind az alsó pillatőbe ment.
Sok palettám van, na.:smiley:

Ez tényleg egy fertő… Mostanában csak néha feljövök fórumra olvasgatni titeket, írni már nem sok energiám marad.
Viszont! Megfertőztetek, nekem is kell egy JP paletta, már csak az a kérdés, hogy melyik. :joy:
Most a The Saharan és a The Magic Mini között vacilálok. Akinek esetleg megvan mindkettő, javaslat? :smiley:

3 Likes

Magic.
Azzal önmagában is rengeteg féle smink készíthető. Érdekes, mert először a Masquerade-ot rendeltem meg, aztán a Saharant, és a Magicet csak azért, hogy meg legyen az ingyen szállítás a Beauty Bayen (30%-os akcióban vettem), aztán talán a Magic lett a kedvencem, éppen a színösszeállítás miatt.
És a mini teljesen elég, még az is nagy. :smiley:

1 Likes

A legutóbbi képeden látható sminkedet is ezzel csináltad?
Nagyon szép színek vannak benne, hasonló színeim szerintem nincsenek is.

Én a Saharan-ra szavazok:D Üdv, a klubban:).

1 Likes

Nagyrészt igen, de van benne a Saharanból is, a külső V-ben. De a látványos rózsaszínes színek, azok a Magicből vannak.

1 Likes

Egyébként honnan szállít a JP? Leginkább az áfa miatt kérdezem. Lehet volt már róla szó, ez esetben bocsi. :thinking:

USA
Ha csak egyet rendelsz, akkor a 40% kedvezmény miatt most szállítási költséggel elvileg határ alatt maradsz.
Vagy a Beauty Bayről rendeled (nekem az eddigiek onnan vannak), és megvárod, amíg leakciózzák. Én - 30%-os akcióban vettem őket.

1 Likes


Már belinkeltem a külföldről rendelős topikban, de hátha nem láttátok. Egyébként tényleg működik, kipróbáltam.

1 Likes

Szuper, köszönöm az infókat. :smiley:
Igazából még nem próbáltam ki ezt, amit küldtél @Amadea, ezért is tartok tőle kicsit, de ha te már próbáltad és nem volt semmi gond akkor lehet bevállalom én is. :smiley:

De ez tényleg mekkora hülyeség, hogy beleszámolják a postaköltséget is…

En is a Saharan palettat rendeltem meg tegnap, mert a Nubian nincs raktaron. A Warrior tetszik meg, de van egy UD Naked palettam amit meg nem is hasznaltam, hasonlo lehet hozza a legtobb szin benne. Most igy biztos vammentes/afamentes lesz. Az elso JP palettam lesz.

1 Likes

Ez csak egy levél, nem közjegyzővel hitelesített akármi, max. figyelmen kívül hagyja a posta (de nem fogja), de a blogbejegyzésben is ott van a blogger lefotózott vámmentes kezelési megbízása, szóval egy próbát megér.
Ugyanúgy egy automata levél jön válaszként. Lehet, hogy ha rendelsz pl. 35 dollárért, és nem írnád meg a levelet, csak kitöltenéd a vámkezelési megbízást, nem raknák rá az áfát, de ki tudja.

1 Likes

Belefutottam egy számomra új márkába, Karity a neve (amerikai), ti már lehet hallottatok róla. Angolul van itt néhány érdekes infó róluk: https://www.karity.com/pages/our-story
A cég filozófiája szerint pénztárcabarát módon is hozzájuthatunk magas minőségű sminktermékekhez oly módon, hogy közvetlenül a gyártótól vásárolhatjuk meg, nem költenek annyit marketingre, influencerekre stb.
Vegán, cruelty free és parabénmentes termékek. Évente felkarolnak egy-egy ügyet, most éppen az állatvédelmet, szóval minden paletta vásárlásával egy menhelyen lévő állatnak biztosíthatunk egy étkezést/etetést :smiley: (Most nagyon nem találom a szavakat :smiley:)
Mindezek után nekem irtó szimpatikus a márka és tetszenek a palettáik is, de a minőségnek még nem néztem utána, szóval ha tudtok valamit, ne tartsátok magatokban :slight_smile: BeautyBayen beszerezhetők a termékek.

(Nem, nem kapok jutalékot :joy:)

4 Likes

Csodás színek! Ha tényleg ilyen pigmentáltak akkor érdemes lehet beruházni rá, főleg, hogy jó ügyet is szolgálnak. Nem hallottam még a márkáról egyébként.

Nagyon szépek! Már találkoztam a márkanévvel, de a tevékenységüket nem ismertem.

Közben nézegettem róluk videókat és sajnos vegyesek a vélemények. Egyik videóban Morphe palettához hasonlítva is a Morphe nyert, szóval letettem erről a márkáról egyelőre, pedig nagyon tetszett a koncepció :confused:

1 Likes