Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

40% kedvezmény van az oldalukon most.:slight_smile:

Pontosan. …és nem úri mulatság és nem a háztartást hanyagolom helyette:D

Engem is az influ akadályoz. Neked ég a szemed és folyik a könnyed? Egyébként jobbulást!

Igen, én is láttam, csak én nem tudok onnan rendelni, mert nem Európában élünk. Lehet, majd a nyári szabadság alatt rendelek csak :frowning: Addig majd kárpótolom magam a Sephorából valamivel :smiley:

1 Likes

Ez a stádium ma reggelre elmúlt, de tegnap hazajöttem munkából, annyira nyomorultul voltam. Viszont még mindig ömlik az orrom, egyszerűen hihetetlen mennyiség, az eszem áll meg. Illetve mintha valami köhögés kezdődne, érzem, ahogy húzódik lefelé valami. Viszont nekem a tüneteken elég jól segít a Panadol forró itala néhány órára. Jó kis koktél, van benne minden, mi szem szájnak ingere (hú, de béna volt…), és tényleg sokkal jobb tőle, el tudok például aludni. Neked is jobbulást!

1 Likes

Szerintem egyéni, hogy kinek mi a legjobb. Én nagyon szeretem az ABH-t, a Naked Heatet, az egy Zoevámat és a Colourpopot is. Meg a Nablát… hirtelen nem is tudnék választani.:slight_smile: Az ABH-ra mindig rá kell készülnöm egy kicsit lelkileg, mert ha nem pillefinoman satírozgatok, akkor ajjaj lehet a vége, és utálom, hogy porol. Imádom a pigmentációját, de na. A Juviába kb. bukórepülhetne egy ecset.

Ó, azért ott biztos találsz valamit.:slight_smile: Amúgy teljes áron se olyan vészes.

Nálam köhögéssel kezdődött, remélem, nálad nem jut el a fuldoklós részig.
Jól tetted, kínzás így dolgozni meg a hidegbe kimenni. Én végigkínlódtam a hetet, de nagyon sz*r volt.

Olyan, mintha ki lennék égve mostanság. Nagyon-nagyon-nagyon nehéz bárminek is elérnie az ingerküszöbömet (pedig Isten látja lelkem, minden esélyt megadok…). Mintha semmi nem lenne elég szép, elég jó. Veszélyes játék ez. Mint a drog. Egy idő után már csak a legkeményebb cuccok lesznek elég jók. De amikor a Pat McGrath palettára is éppen hogy kilendült a mutató, akkor már éreztem, hogy ebből baj lesz.

3 Likes

Ajjaj, remélem, nálam ne kezdődik el ez, mert akkor meg sem állok a mellhártya gyulladásig. Mindig az lesz a vége. Ezért nyugtalanít, hogy érzem, az irritáció halad lefelé és kezdek ha csak enyhén is, de köhögni.

Milyen igazad van. Ezért is tartok most egy év szünetet a vásárlásban.

1 Likes

Nem fog segíteni, próbáltam. Majdnem egy év önkéntes elvonón voltam tavaly. Csak nagyon minimális dolgokat vettem és olyanokat, amik tényleg kellettek. De ez alatt az egy év alatt SEMMIRE az ég adta világon nem vágyódtam, semmi nem érintett meg annyira, hogy meg szerettem volna venni. A baj nem kicsi.

Nem lehet, hogy ez valamennyire normális? Ha jól sejtem, régóta sminkelsz és ápolod a bőröd, ennyi idő talán természetes, hogy a kedved “detoxizik” egy kicsit, mert már annyi mindent kipróbáltál. Volt ilyen korábban? Vagy ez valami mély levertség?

Én a ruhákkal jártam hasonlóan, ezért jöttek a sminkek, most a smink után más irányba igyekszem terelni a figyelmem. Én nem bánom ha nem kívánok meg sminkcuccokat a jövőben. Mindig kell az új felfedezési inger és tanulási folyamat. Remélem a jövőben más, számomra hasznosabb, egészségesebb irányban tudom majd ezt a szükségletem megélni.

De, tudom én, hogy ez normális. És tényleg így van, hogy rengeteg terméket használtam bőrápolásban, sminkben, illetve abban a szerencsé(tlen)s helyzetben vagyok, hogy három Sephora a közvetlen közelemben, szóval kb. nincs olyan, amihez ne juthatnék hozzá és ennek nyilván ez a következménye, teljesen természetes és logikus. De olyan jó lenne tényleg valami igazán szép, ami ismét megdobogtatja a szívem. A Dior és a Chanel tavaszi kollekciójában bízom, bár az utóbbi években nem igazán tették oda magukat…

Haszontalannak, egészségtelennek érzed?

Hátha csak “alszik” az inger, aztán majd jól szerelembe esel, nemsokára (reméljük…) jön a tavasz és robbannak a színek.

1 Likes

Így van, szerintem is beleférek a nappali kategóriába, még színesen is. :smiley:

De pl. nálunk a házban (7 emelet van) hárman sminkelünk. Egyikük DM-ben dolgozik, másikuk légikísérő, szóval valahol munkaköri “kötelesség” (a DM-es csajszi nagyon királyul sminkel egyébként). Meg vagyok én. Nekem kb. mindegy, hogy kockás ingben, farmerban és smink nélkül, vagy full gálában megyek dolgozni. Ezért van, hogy ha sietnem kell/nincs kedvem/torna van, akkor nem is szoktam (meg minek, amikor anélkül is gyönyörű vagyok :rofl::rofl::rofl:).
Na mindegy, szóval jobban tetszem magamnak, magabiztosabb vagyok, ha sminkeltem, de főleg azért szoktam, mert imádom keverni a színeket. Imádok satírozni, ha csak egy színre lenne időm, szerintem nem is sminkelnék, mert minek? :smiley:
Persze azért néha visszafogottabb vagyok, bár általában olyankor, ha viszont a szám élénkebb. :slight_smile:

1 Likes

Én is simán elmegyek smink nélkül dolgozni, semmiféle gondot nem okoz vállalnom a saját arcom. A kolléganőim között többen is sminkelnek, az egyikőjük nem igazán tudja megemészteni, ha nincs rajtam smink, rendesen bullyingol. Pedig annyira csúnyán sminkel, hogy nem is merem leírni így nyilvánosan, mert biztos hogy magára ismerne, ha egyszer errefelé járna véletlenül. Két csajszi igazán szépen sminkel, őket szinte várom a nap folyamán, hogy lássam, mert mintha az Instagramról léptek volna le.

1 Likes

Jézusom, konfrontálódik veled, ha nem vagy kisminkelve, pláne, hogy ő nem jól csinálja? Nem kedvel, vagy mi baja van? Ez nagyon durva.