Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

Jövőre is jó lesz a maradék JP paletta, addig meg kiélvezem az eddigieket, így is lesz 5, meg 2 Ace, lesz miből gazdálkodni:). Ui. Plusz egy jó hír mára:az ace paletták megérkeztek Magyarországra, hamarosan kézhez kapod, írok mailt ha tudok pontosabbat:).

1 Likes

És sokszor akciózzák, nen frincfranc 10%-kal.
Nem is értem, a KM-n hogyhogy ennyire alulreprezentált.

2 Likes

Ugye?? Én sem érte, alig találkozni vele. Engem is @anon8665858 ismertetett meg ám vele. Azóta is hálálkodom:)

1 Likes

Pedig nem drága (hobbi sminkfüggőknek, nem annak, aki egyáltalán nem sminkel), és Beauty Bayen is mindig van akcióban.

1 Likes

Egy ABH meg istenítve van. … Valszeg, csak a hype hiány az oka, de ez mindig elgondolkodtat, hogy nem az a legjobb, amit legtöbben szeretnek.

Szerintem csak azért van, mert az ABH mindig megfizet sok nagy YT gurut, a legnagyobbakat igazából.

1 Likes

Szerintem meg az lehet, hogy az ABH-hoz, Urban Decayhez sokkal könnyebb hozzájutni. Akár valamelyik környező országban is lehet venni őket, szinte minden webshopban is van.
Míg a Juvia’s-t én csak Beauty Bayen láttam eddig (persze lehet, hogy én vagyok csak figyelmetlen).
Még talán a ColourPop is jobban elérhető, mert azt néhányan árulnak Krémmánián (én is onnan vettem), meg ugye időnként van ingyenes posta is náluk.

De egyébként tényleg, most azt mondanám, minőségben veri ABH-t, Hudát és az UD-t is, pedig szerintem azok is tényleg nagyon jók. Abszolút elégedett vagyok velük is, de az, hogy a Juvia’s egyáltalán nem potyog/porol, azon mindig megdöbbenek. Pl. ma, mivel tudtam, hogy sokat fogok satírozni, a szemem csináltam meg először, de teljesen felesleges óvintézkedés volt. :slightly_smiling_face:

Annyira remélem, hogy hamarosan előjönnek egy nude palettával is! A mostani palettáikból sajnos jó, ha két-három színt használnék :frowning:

Ajánlom a nubian, warrior és warrior 2 palettákat, szerintem azok elég nude-ok.

1 Likes

Most meg is néztem és a Warrior paletta tényleg, milyen gyönyörű! Hmm, köszi szépen!

1 Likes

A Warriorrt egyszer tuti megszerzem, most lebeszéltem magam a legutóbbi rendelésem alkalmával, de nagyon nehéz volt. Örülök ha tetszik:). Nem fogsz benne csalódni:). Lassan jutalékot kéne kapnom:D:D

1 Likes

Nem is értem, hogy kerülte el a figyelmem, már többször is nézegettem a JP weboldalát. Azt hiszem, beszerzek egyet. Jön a tavasz, ha egyszer kikeveredek az influenzából, a kedvem is több lesz sminkelni reggelente.

1 Likes

Ezzel a palettával tuti lesz kedv:)

1 Likes

Én a Saharant akartam javasolni, mert én az enyémeimből azt tartom nude palettának. De most nézem, hogy az nem is az, max nekem, aki imádja a színes szemsminkeket. :smiley:

1 Likes

Én biztonsági játékos vagyok egyrészt, a komfortzónámat nehezen és nem szívesen hagyom el, és ha el is hagyom, akkor nem érzem magam olyan biztonságban (nahát), feszengek, mert nem önazonos, nem szeretem az erős színeket magamon. Másokon nézni annál jobban szeretem viszont.
Másrészt reggelente 8 percem van sminkelni, abba pedig általában egy szín fér bele. Mintha valami hiba csúszott volna mostanában a reggeli rutinomba, korábban kelek, mint régebben és mégis mintha kevesebb időm lenne, nagyobb a rohanás. Nem igazán értem.

Abszolút megértelek! És hát nem vagyunk egyformák, nem mindenki szereti a színes sminket. Én öltözetben is szeretem a színest.
És bevallom, szívesen sminkelném a szemem - ha nem is színesebbre, de - erőteljesebbre. De sokszor még így is megnéznek. Pl. ma reggel is rajtam kívül 3 nyugdíjas várta a buszt, és mindegyik alaposan megnézett. De egyébként máskor is észre veszem, hogy sajnos még mindig ott tartunk, itt Budapesten is, hogy nem megszokott a smink.
Nemrég pl. direkt megfigyeltem, hogy a metrókocsiban hárman voltunk sminkelve. Rajtam kívül egy nő volt, akinek annyiban merült ki, hogy alaposan kihúzta fekete ceruzával a szemét, és egy idős hölgy, aki előtt viszont le a kalappal, mert hihetetlenül jól nézett ki. Az öltözéke is, de a sminkje különösen klassz volt. Olyan 65 körülinek saccoltam, és abszolút korához illően, de nagy szépen, ízlésesen volt sminkelve.

3 Likes

Pedig azért a te sminkjeid még nem tartoznak az extrém kategóriába, hogy meg kellene bámulni.

Lehet azért néztek meg mert annyira jól néztél ki.

Amúgy nekem is mindig megjegyzik a faluban, hogy ki vagyok sminkelve. Én kisgyerekes sétára is sminkben rúzsban megyek. meg úgy is kertészkedem.

1 Likes

Mintha nem értenék meg az emberek, hogy saját kedvünkre sminkelünk, nem? Én simán nekiállok este 7-kor itthon feldobni egy sminket, ha olyan kedvem van. Ez a hobbim, ez szórakoztat!

1 Likes