Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

Köszönöm szépen, egy hajmosás csodákra képes:D

1 Likes

De jó lett ez a smink! Még nem is láttam kiengedve a hajad, jól áll így.:slight_smile:

1 Likes

:D, köszönöm, igen, a hajnövesztésben van egy-két gáz szakasz, most szerencsére túl jutottam egyen, meg hát kisgyerek mellett a hajmosás is luxus:D.

1 Likes

@Natulcien, megjött már a Tribe? Ma vettem át az enyémet, olyan szép! :heart:
És most jött a hírlevél, hogy 40% kedvezmény van. Sírok.:smiley:

1 Likes

Én is ezen vekengek egy órája:D:D. Ma érkezik a Tribe Magyarországra, még nem tudom mikor kerül hozzám a rokonoktól:). Csak fotón mutatták, de gyönyörű. Mesélj majd milyen kíváncsi vagyok:). Lehet még színesebb is mint a Zulu nem?

1 Likes

A Zulu színesebb, a Tribe olyan fanyar zöld. Legszívesebben beleharapnék.:smiley:
Ezt jól megmondtam.

1 Likes

Juhu, ez nagyon jól hangzik, imádom a zöldes dolgokat, alig várom, hogy kipróbálhassam azt a palettát. Addig mesélj ha kipróbálod majd, nagyon kíváncsi vagyok:).

1 Likes

Most ömlik a könnyem a náthától, úgyhogy nem tudok kifestőzni, de nagyon szép élőben is, nézegetem az ágyban fekve.:smiley:

Hú, de jó, hogy írtátok! Gyorsan meg is rendeltem én is a Tribe-ot. Postaköltséggel együtt 22,50 usd volt. Ennek most annyira örülök, holnap valamelyik Juvia’s palettámat fogom használni ennek örömére. :slight_smile:

@Amadea mivel jött, és mennyi idő alatt érkezett meg? Van hozzá követés, láttad, hogy hol tart?

2 Likes

Igen, van hozzá követés.
Hát, úgy van, hogy Magyarországig a DHL szállítja, nálunk már a posta. Vagy leadják a csomagot, vagy értesítő.
Csak az a vicc, hogy a DHL-s követési szám és a postai azonosító két külön szám a fentiek miatt. Tehát a magyar posta követési rendszerében a DHL-es szám alapján nem tudsz keresni, ezért ált. név alapján keresik a postánál, ha rákérdeznél, hogy Mo-n belül merre jár a csomag.
A DHL rendszerében még látszik, ha beérkezik az országba, az lesz az utolsó üzenet, hogy a követés véget ért, hamarosan kiszállítják a csomagot.

1 Likes

És olyan 2 hét kb. Mindig egy hónapnak tűnik.:slight_smile:

1 Likes

Oh, igen érdekes rendszer. Pedig éppen a Magyar Posta az, akiben kevésbé bízom. Na mindegy, csak megérkezik egyszer. A 2 héthez már hozzászoktam, a Beauty Bayről is minden annyi idő alatt jön meg nekem, ha az alap posta az ingyenes.

Tegnap beszéltem egy postai ügyfélszolgálatossal, hamar kapcsoltak és segítőkész volt a hölgy, meg a koreai pakkjaim is elég hamar megjöttek, szóval idén eddig jól teljesítettek. Remélhetőleg nálad is így lesz.

1 Likes

Hozzám is úton van már egy Juvia’s place paletta :smiley: Ennek a 40%os akciónak nem lehet ellenállni. Nekem ez lesz az első, a Magic Mini Palette. Nagyon kíváncsi vagyok, mindenhol csak jókat hallottam róla, már nagyon várom, hogy megérkezzen :slight_smile:

4 Likes

Engem nagyon berántott a Juvia’s Place, hála @Natulcien kedvesnek, a márka hazai felkent követének.:slight_smile:
Remélem, neked is ennyire tetszeni fog.

3 Likes

Jó választás, gyönyörű, jól kombinálható színek vannak benne, a minősége pedig szerintem messze leköröz mindent.
Én ma ezt készítettem a Magic palettával, gyakorlatilag a jobb szélső oszlop színeit használtam. Először az alsó matt, nagyon sötétkéket vittem fel a mozgó szemhéjra, aztán azt nagyon alaposan elsatíroztam, és arra ujjal tapogattam fel a fölötte lévő fényes színt. És a rengeteg satírozás ellenére sem került semmi a szemem alá.
Az az egyetlen veszélye, hogy hamar rájössz majd, hogy az összes paletta KELL! :smiley: Még az én béna fotózásommal is látszik, hogy milyen gyönyörű.

IMG_20190201_132757

6 Likes

Ne is mondjátok, olyat sakkoztam tegnap, hogy melyiket is rendeljem meg. kb kiszavazóshow volt :smiley:

2 Likes

Annyira örülök, hogy elégedett vagy és nem bántad meg. Tényleg szuper márka, szuper minőség, szuper színekkel, nem lehet nem szeretni:D. És természetesen nekem is kellene az összes:D.

1 Likes

Annyira szeretem, hogy ilyen bátran használod a színeket. Annyira rá lehet kapni a JP palettákra, ne is mondjátok ezt a 40%.ot és természetesen mikor??? Febr.1-én:D
Sírok…

1 Likes

Köszi!
Olyan kár, hogy nem látszik, hogy a sötétkék, ezzel a sötétrózsaszínes pinkkel elsatírozva milyen szépséges színt ad ki!

Hát de tegnap este még rendelhettél volna! :slight_smile:

1 Likes