Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

De jól gondold meg, mert szerintem ez már nem lesz.

2 Likes

Én a helyedben megvennèm :smiley:

2 Likes

Lányok ez itt maga a kísértéses fertő:D:D:D, micsoda AA klubb ez??? :DD:, tényleg jó áron van, de ahogy megnéztem vannak hasonlóim. Ez amúgy kifutó, vagy limitált darab?

2 Likes

Én kicsit le tudlak beszélni :slight_smile: Régebben nekem is nagyon-nagyon tetszett, de valahogy mégsem jutottam el addig, hogy meg is vegyem. Nagyon szép az elrendezése, meg maga a paletta is, szóval pl. számomra tuti kevésbé lenne hívogató, ha egy fekete színű palettában lennének a panek.
Swatchok:

Ha szétnézel a palettáid között, tuti minden szín megvan legaláb kétszer :slight_smile: Jobb felső két szín pedig amilyen szép a panben, a swatch annyira semmilyen :expressionless:

2 Likes

Imádlak, köszönöm:D, amúgy igen, arra jutottam én is, mint te,v annak ilyen színeim ráadásul tuti biztos, szuper minőségben, úgyhogy annyira nem éri meg nekem kísérletezni.

1 Likes

Érthető ha sok hasonló színetek van akkor felesleges egy újabb natúr paletta. Én egyébként nem tapasztaltam egyik színnél sem, hogy ilyen kis vérszegény lenne. Kívàncsiságból swatcholtam is egyet. A krémszín azért nem látszik mert szinte üres már a pan, ujjal nem tudtam kinyerni semmit. Minden swatch egyetlen húzással készült, alap nincs alattuk. A csuklómnál lévő 4 szín a highlighterek.
%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

3 Likes

A bordós színek itt egész mások! Kevésbé látszanak bordónak :smiley: De azért egy Juvia’s paletta színei mellett így is elég vérszegények :confused:

1 Likes

A tiéd tényleg jobban néz ki.

Pont a Jp palettához mérem én is. A nubian kb.ez a színvilág.
https://www.google.com/search?q=nubian+juvia's&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjqh-b9lJHgAhVlxosKHan6BKkQ_AUIDigB&biw=1368&bih=657#imgrc=jTuM64FlyAFJtM:

1 Likes

Ahh, annyira szép ez a paletta :star_struck: Ha nem lenne meg a Jaclyn Hill, akkor már rég megvettem volna, az tuti.

1 Likes

Igen ezek nem igazán mondhatók bordónak, inkább barnásak egy kis mályvás beütéssel. Az én szemhéjamon legalábbis semmi köze bordóhoz (amit nem is kedvelek magamon)
Itt is ezt a 2 színt használtam mélyítőben és külső v-ben
%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

2 Likes

Nagyon szeretem én is ezt a palettát, egy igazi must have, ezért sem csábultam el a Carlira, mert ez a Nubian teljesen kielégíti az ilyen színű igényeim, meg a Morphe 15D-m is hasonló. No,ahhoz sem nyúltam mióta emg van a JP.
https://www.google.com/search?q=morphe+15d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi9srjolpHgAhUp_CoKHWynCbgQ_AUIDigB&biw=1368&bih=657#imgrc=oSb_YlRW2KzTvM:

Ó pedig ez a Morphe is de szép! :blush:

1 Likes

Gyönyörű és tényleg szuper, úgyhogy biztos vissza fogok hozzá térni, de mos a JP-ken élvezkedek. Nagyon nagy meglepetés volt ez az első Morphe palettám és nagy elégedett vagyok vele.

Majd én lebeszéllek: gondolj bele, mennyi remek…


BARNA NEJLONOTTHONKÁT vehetnél az árából!

4 Likes

Azért te se segítesz abban, hogy visszafogjuk magunkat a vásárlási inger megszüntetésében.:smiley:

1 Likes

Ez itt maga a sminkfertő:D:D:D. Már meg is terveztem a következő utáni arcápolási rutinom és már az is meg van milyen sminkcuccokat veszek jövőre:D:D.

1 Likes

Van itt mindenféle fertő. Én ma lila alapon brokkoli mintás zoknit vettem.
Hm. Legalább lesz ideje letisztulni a kívánságlistának.:slight_smile:

1 Likes

A lila zöld zoknidról jut eszembe, ezt a sminket te ihleted meg az extra alsó pillatöveid:D, Köszi szépen az ötletet. https://www.instagram.com/p/BtTG41tA1Is/

2 Likes

Tök jól áll kiengedve a hajad! És persze a smink is szép!

1 Likes