Szemhéjalapozó (szemhéj-primer) nagyon olajos és fedett szemre

Ma jutott eszembe hogy a milani szemhéjalalom fogyóban van, keresni kellene valamit helyette… Milyen jó, hogy itt ez a topic, magamtól biztos nem a rdl polcon keresném az utánpótlást… De így biztos a kosaramba kerül a glamour napokon :grinning:.

3 Likes

Most jött el nekem is az idő, hogy kipróbáljam a RDel primert. Eddig a Revolution tégelyest használtam, őszintén, nem nagyon olvastam utána az összetevőinek, most látom, hogy nem túl szép dolgok vannak benne. Eddig jól szuperált, de nehéz felvinni most már, és nap közepére csíkos a szemem :frowning: Kár, mert most érnék az aljára, még egy pár hónapnyi használat lenne benne azért… Na mindegy, bízom benne a RDel jobb lesz. Nektek nem száradt be hamar, még mindig jól működik?

1 Likes

Nekem egyáltalán nem száradt be a Rdel Young. 2 év a szavatossága (meglepő módon), de sokkal hamarabb elfogy napi használat mellett.

1 Likes

Ugyan az enyém még csak 3 hónapja van nyitva, de semmi nyoma állagromlásnak. Elégedett vagyok vele továbbra is.
Ha be is száradna ennyi idő után, akkor se lenne egy szavam sem, mert nem volt nagy kiadás az ára, szerencsére.

Lányok, köszi a tippet, ez a primer tényleg egy csoda, ennyiért meg aztán tényleg. A színek tökéletesen fent maradnak rajta estig, alig kopik, ha egyáltalán kopik.
Amíg nem tudtam beszerezni, addig a maradék, nehezen kibányászható MUR Conceal&Define korrektoromat használtam, és meglepődtem, de nekem az is egészen bevált, főleg egy korrektorhoz képest. Teljesen jól tartotta az is a színt. Igaz, csak ezért valaki ne vegye meg, főleg, hogy drágább, mint a RdeL.

2 Likes

Én is vettem RdelYoungot, és tényleg nagyon jó kis cucc. A Catrice tubusos-appilikátoros sem rossz amúgy, de nem minden porral működik szépen együtt. Az Rdel megvétele után nem dobtam ki, néha azt is használgatom.

1 Likes

Én jelenleg ezt használom, és elégedett vagyok vele.


De annyi jót írtatok a RdeL-ról, hogy már riadóztattam is a lányomat, hogy vegyen nekem a győri Rossmannban, mert én egy olyan kisvárosban élek, ahol csak egy db Rossmann van, és nincs benne RdeL pult se. :roll_eyes:

1 Likes

Szerintem, mindenki ezt a fórumot olvassa, mert a győri Rossmannban se lehet RdeL szemhéjalapot kapni, elfogyott. :smirk:

1 Likes

@Natulcien drága! Tudsz esetleg valamit ajánlani a Paese Drop-fix helyett? Mióta írtad, hogy azzal stabil lesz pl. az alsó pillatő sminkje, azóta nézegetem a Makeup plázánál. Végül írtam nekik, és azt válaszolták, hogy a gyártó beszüntette a gyártást.

Én az Inglot Duraline-on gondolkodom, de nem tudom, hogy az jó lenne-e helyette. Esetleg valaki ismeri ez utóbbit? Talán @anon8665858?
:slightly_smiling_face:

1 Likes

Uhhh basszus oda a csodaszer??? Sajna nincs már alternatívám rá. Ha belefutok a jövőben valamibe, szólok majd. Ui: Hogy váltak be az ACE paletták?

1 Likes

Beváltak, bár mostanában ritkán használtam, mert hát ugye jöttek a még újabbak. :slight_smile:
De már megtanultam velük bánni is. :slightly_smiling_face:

1 Likes

Ez lenne az @anon27689852?Screenshot_20190531-130933_Chrome

Hát én olyan kis tégelyes képet találtam róla, de valószínűleg ugyanaz, csak más a kiszerelés.

Hát, végül is próba-cseresznye!

Most már csak azt kéne kitalálnom, hogy vegyem meg zsibiről, vagy menjek el az Inglotba, és vegyek még mellé egy csomó minden mást is (mert ugye ez azzal jár…).

3 Likes

Ezért végül én is a zsibi mellett döntöttem, új, bontatlan, és át tudom venni Budapesten…
Vagy elvinnék 5ezret az üzletbe, és minden kártyámat, pénzt a férjemre bíznék addig. :smiley:

3 Likes

Köszönöm szépen a tippet, nem gondoltam volna hogy a rdl polcán találom meg az egyik legjobb szemhéj alapozót! Eddig minden szemhéjpúderemmel jól működött, a nap végére ha nem is tökéletes, de teljesen vállalható volt a sminkem. :blush:

4 Likes

@Kokapu, vegul kiprobaltad az Inglot szemhejalapozot?
Tiszta veletlenul belebotlottam egy altalam mar ismert (de hamyagolt) angol online parfumeriaba, ahol amugy most a SLEEK koddal -20% kedvezmeny van.
Amiert ide irok, hogy erdeklodjem toletek: imeri, hasznalta valaki a NYX Professional Makeup Proof It! - Waterproof Eye Shadow Primert?
https://m.hqhair.com/

Szia, nem még, de az nem is annyira szemhéjalapozó.
Ezt a NYX primert még nem próbáltam, csak a másikat (fekete), az jól tartósította nekem a sminket, viszont nehéz volt rajta satírozni. De gondolom, ez másmilyen. :slightly_smiling_face:

Erről van szó?
https://kremmania.hu/kremek/nyx-szemhejalapozo

11530546-6144512503029518
Az uj telefonommal meg benaskodom a screenshot foto kapcsolasaval.:sleeping:

1 Likes