Swatchok, összehasonlító fotók

Wow, tényleg nagyon jók a színek, kíváncsi leszek a tartósságra.

Én is néztem már őket, de nálunk nem volt belőle teszter, ezért nem mertem belőle venni.

Juj, ez a paletta tényleg veszélyes! Hazafelé menjek be a DM-be? :roll_eyes:
Egyébként láttam egy Rimmel palettát is, hasonló színekkel és jó minőségűnek is nézett ki, de annak négyezervalamennyi volt az ára.

2 Likes

Ez azt hiszem 2500-ról volt leakciózva 1300-ra. Szerencsére volt teszter @Kokapu és tudtam swatcholni, pár másodperc alatt el is döntöttem, hogy jön velem haza. Ha mégsem válna be, akkor sem nagy veszteség az ára miatt, max elajándékozom. Tauz Nóra is megvette Glamour vagy Joy napokon, kár, hogy még nem csinált videót róla, kíváncsi lennék nagyon a véleményére, esetleg egy vele készített sminkre.

2 Likes

Tényleg pigmentáltnak tűnik, de én ilyenkor mindig úgy mérlegelek jóideje már, hogy vannak ilyen színek (vagy nagyon hasonlóak) háromszor ennyibe kerülő palettáimban, szóval nálam így még az is pénzpocséklás lenne ha csak 500 forintért venném meg. Plusz jön az ősz-tél, ami nálam a decensebb, kevésbé tarka sminkek időszaka, főként a sötét rúzsaim miatt. Asszem nem én vagyok a tipikus közönsége a leárazásoknak :joy:

3 Likes

Hát igen, valószínű, hogy ezek a színek megvannak valamelyik színes palettám egyikében, de nem bírtam otthagyni. Én jó alany vagyok, ha tetszik és még akciós is, akkor jöhet :smiley:

2 Likes

Hát igen, jó régen csinált már videót, hiányoznak is.

2 Likes

Na, a sötét rúzsok azok, amik nekem már nem állnak jól! És szerintem, soha nem is álltak jól, csak akkor ezt még nem tudtam. :smiley:

Revolution Re-Loaded Visionary paletta. A barna, burgundi és lila árnyalatok miatt ősszel biztos sokszor előkerül majd. A fènyes színek nagyon szépek, erősen pigmentáltak, a mattok vegyesen teljesítenek.
K%C3%A9p K%C3%A9p

6 Likes

Nekem is megvan ez a paletta, én nagyon kedvelem, rajtam jól működnek :slight_smile:

1 Likes

20190906_074848
20190905_214044
Tegnap megszereztem a Revolution Re-loaded palettasorozat újabb darabját, a Red Alertet. Ez elvileg a JS Blood Sugar dupe-ja (-3 árnyalat). A swatchokat sajnos már csak lámpafénynél tudtam fényképezni :frowning:
Szerintem nem leszünk rosszban ezzel sem, főleg, hogy úgy látom most a csillogós színek is egészen jól sikerültek. Ez a negyedik Re-loaded palettám, de tervben van még, hogy veszek, mivel 4GBP darabja, annyit nekem megér :smiley:

4 Likes

Ma érkezett KM zsibiről ez a kis gyönyörűség: Tarte Tarteist Pro To Go
Elképesztően szépen pigmentált, a mattok is puhák, a swatchok egyetlen húzással készültek alap nélkül. Alig várom, hogy kipróbáljam élesben is, szerintem csodaszép sminkeket lehet készíteni vele. A színek nem a legizgalmasabb árnyalatok de pont azért tetszik, mert dolgozós hétköznapokon igazán ki tudom majd használni.

K%C3%A9p K%C3%A9p K%C3%A9p

6 Likes

:DDD ilyen kérdéseket nem szabad férfiaknak feltenni! :DDD
Ez olyan, mint amikor megkérdezem egy illatról a párom, erre közli, hogy ugyanolyan, mint a többi :DDD

1 Likes

Haha, ha én kérdezem egy parfümről a férjem, hogy milyen, MINDIG ugyanaz a fintor és válasz: “erős”. Ennyit erről :upside_down_face: Ja, ez felfújáskor. Fél órával később a legdurvább cukros vagy keleti illatra is azt válaszolja csukló szaglászás után: “hát én nem érzek semmit”.
Nem tudom milyen orra van :laughing::laughing:

2 Likes

JP Douce paletta: nagyon különleges, nem
megszokott színek szerintem. Gyönyörűen pigmentált egy kivételével mindegyik. A matt barna kicsit furcsán viselkedett swatcholásnál. Többször át kellett mennem rajta, hogy ezt az eredményt kapjam. De a többi szín kifogástalan. A fényesek hihetetlenül szépen fénylenek és már-már krémesek.
Sajnos éjszaka lámpafénynél tudtam csak fotózni, de szerintem így is látszik a lényeg :blush::rainbow:
K%C3%A9p
K%C3%A9p

7 Likes

A másik szerzeményem egy Huda dupe. Nincs meg az eredeti, egyelőre megelégszem ezzel a Revolution Pro palettával. Ebben is van egy krémes alap amire könnyebben felvihetők a glitterek. Ezeket nem hiszem, hogy fogom használni. A többi szín viszont jól kihasználható. A mattok között vannak gyengébben pigmentáltak, amiken többször is át kellett mennem, hogy kellően látszódjanak. Viszont a fényes színek csodálatosak. Erősen pigmentáltak és tükörfényűek. Itt is van sajnos egy kivétel: az 1. sor 2. színe. Szinte csak csillámokat tartalmaz, színe alig van.
Az 1. fotón az összes szín szerepel és vaku nélkül készült. A többin a paletta színei soronként, vakuval.
K%C3%A9p
K%C3%A9p K%C3%A9p K%C3%A9p K%C3%A9p

9 Likes

Már megint én vagyok :smiley: Juvia’s Place Saharan Vol II. pirosító paletta. Gyönyörűek a színek és nagyon pigmentáltak is.

K%C3%A9p K%C3%A9p

6 Likes

Lefotóztam a birtokomban lévő This is me rúzsokat, hátha valaki vacillál pont valamelyik színen. Fentről lefelé: 20, 13, 11, 10, 05, 04, 02

IMG_20190911_135920

6 Likes

Gyönyörűséges Too Faced Gingerbread Spice paletta :gift_heart: A fotók közel sem adják vissza mennyire szép.

K%C3%A9p K%C3%A9p K%C3%A9p K%C3%A9p

9 Likes

Eszméletlen színek! Jajj, még a végén ez a paletta is kívánságlistára kerül…

1 Likes

Udv a gingerbread klubban! Nagyon sok oromot kivanok ezzel a palettaval, ami a TF legjobbja. :blush:
@dunaimano ha erre vagysz, siess mert tavaly karacsonyi limited edition volt, amit januarra elkapkodtak. A ceg juliusban hozta vissza, de nem tudni meddig lesz elerheto. Nekem a legjobbkor jott az ujrazas, mert az elso koros beszerzesem a lanyom neha kolcsonkerte, aztan nala maradt. Most mar van mindenkinek, mert ez az egyik legkulonlegesebb paletta az elmult evekbol, ami nem Jeffree Star (az szinte mind kulonleges).

2 Likes