Swatchok, összehasonlító fotók

Arra gondoltam, tehetnénk fel saját fotókat. Alapozó swatchok, szemhéjpúderek, összehasonlítások stb. jól jönnek, dupe-ok, vagy új szerzemények, bármi, amit szívesen megmutatnátok :blush:

1 Likes

Nemrég jelent meg a dm-ben a 183 days by trend it up állvány. Nem tiszta számomra, hogy ez egy limitált kiadás, vagy állandó kollekció lesz, de mindenesetre vannak egész jó dolgok. 2 szemhéjpúder palettát vettem meg.

Gossip paletta: A matt színek tompább, piszkos tónusok, nem túl harsányak, de meglepően jól pigmentáltak*, a két highlighter pedig szuper fényes. *A szemre felvive azért igazából látszik, hogy nem sok kontraszt van az árnyalatok között, és kissé nehezen tapadnak.

180-days-gossip

Dazzle paletta: ebben 6 fémes fényű, foil szemfesték és 2 matt szín van. A fémesek szuper jónak tűnnek. A fekete és fehér annyira nem tűnik kiemelkedőnek.

183-days-dazzle-swatch

3 Likes

Úgy tudom, hogy a teljes szortiment 183 naponta lecserélésre kerül, innen is ered a neve.

2 Likes

Nèzegettem èn is ezt a kèt palettát a dm-ben. Az elsőt így swatchok alapján örülök, hogy nem vettem meg. A második viszont gyönyörűsèges. :heart_eyes:

1 Likes

The Balm Meat Matt(e) Nude IMG_20181006_142413(gondolván arra, hogy Glamour-napok alatt 20% kedvezménnyel vehetitek meg a Müllerben).IMG_20181006_142321

1 Likes

The balm Nude Beach

IMG_20181006_145809

IMG_20181006_145913

2 Likes

:jack_o_lantern: Néhány extravagáns rúzs (KM-es linkekkel)

unnamed

2 Likes

Bal oldal Trend it up Ultra matt ajakrúzs 400-as árnyalat, jobb oldal Mac Faux (satin) Szerintem majdnem teljesen egyformák. Faux a kedvenc mindennapi rúzsom, nekem a tökéletes nude.
mac%20dupe

3 Likes

Régebbi fotó, piszkos lilás/mályvás rúzsok:

swatch01

Trükkös színek ezek, sok mindentől függ, hogy felvive milyen árnyalatba hajlanak. A Catrice a kedvencem.

1 Likes

essence eye flirt paletta (KM-en még nincs fent)

essence-eye-flirt-01

essence-eye-flirt-02

A csinos (de felesleges) papír tok egy egyszerűbb kinézetű műanyag palettát rejt, mérete kb. 18cm*12,5cm. 24 színt tartalmaz, ami összesen 36 g. Van tükör, és a nevek is oda vannak nyomtatva. Az árnyalatok és a finisek arányosan vannak elosztva, szerintem nagyon praktikus összeállítás :slight_smile: Kuponnal 3000 forint alatt volt.

Őszintén szólva, körülbelül olyan, mint egy Makeup Revolution paletta. Nem rossz, kihasználható, de nem estem hanyatt tőle. :grimacing:

Mióta az essence és Catrice termékek nem Lengyelországban, hanem Kínában készülnek, van egy műanyagszaguk, kb. mint a kínai dorkóknak, ez a paletta sem kivétel sajnos.

1 Likes

Háát, elég fura egy paletta. Ehhez a sminkhez csak ezt használtam, és a végeredmény nem rossz, de azért ezt küzdelem volt elérni. Valahogy a szemre sokkal nehezebb felvinni, pedig többféle ecsettel is próbáltam. Legjobban talán a Real Techniques ecsetekkel működik együtt.
Na, szóval nem ez volt életem nagy palettavásárlása, de legalább tényleg olcsó volt. :grinning:

IMG_20181013_150034

Annyi update még, hogy a fenti smink (Urban Decay primerrel) 9 órán keresztül mozdulatlanul maradt (alá sem potyogott), akkor lemostam. Ez mondjuk emelt a renoméján. :slight_smile:

2 Likes

Catrice Caviar Gauche highlighter és The balm Mary-Lou. IMG_2018-10-20_20-44-36

2 Likes

Mekkora különbség van aranyfényű és aranyfényű highlighter között…

És az a durva, hogy tulajdonképpen a Catrice fényesebb, pedig eddig azt hittem, hogy a Mary-Lou fényesebb. Talán annyiban lehet a különbség, hogy a Mary-Lou puhább, többet vesz fel belőle az ecset, és többet is ad le az arcra, ezáltal a hatása már elsőre is wow.

1 Likes

Amikor belemásztam a teszterbe, pont az maradt meg a Mary-Lou-ból, hogy mennyire elképesztően puha.
Ami nekem igazán wow, azok az ABH-k, nagyon fényesek és különlegesek, mintha egy fénygalaxis teremne az arccsontomon. :heart_eyes:

1 Likes

Too Faced Life’s a Festival paletta.

IMG_2018-10-21_14-49-52

Sajnos a képen nem látszik, de annak a sötétbarnának valójában kék fénye van, mert duó króm, ahogy a mellette lévő is.

IMG_20181021_145201

3 Likes

Dose of Colors - Marvelous Mauves paletta
Írtam róla véleményt, 5*

Élőben még egy kicsit élénkebbek és hidegebbek a színek:

dose-of-colors-marvelous-mauves

1 Likes

Revolution Face Quad - Incandescent highlighter paletta
4*-ot adtam neki.

revolution-face-quad-incandescent

Gondoltam, felteszek róla egy fotót, de az arcon egyáltalán nem így néz ki, úgy valójában nincs nagy különbség a négy szín között.

Attól függően, hogy milyen szögből éri a fény, vagy instagramos glazed donut stílusú vakítóan fémes fényt vagy az alapszín (ahogy mondtam, elég hasonlóak) derengését láthatjuk.

Szerintem a kelleténél jóval nagyobb ez a paletta, hatalmas.

Egy kis ízelítő az új Pupa monókból. Egyszerűen gyönyörűek, alig tudtam választani. Én két Wet&dry-t vettem, és két Extreme-et, ez utóbbi krémes-púderes. Ezenkívül vannak még mattok is, azok is nagyon szuperek voltak.
Sajnos a képek nem adják vissza, hogy mennyire gyönyörűek, és ezeket a színeket, intenzitást szemhéjon is hozzák.
Mondjuk elég drágák, de november 04-ig két darab vásárlása esetén 30% kedvezmény van rá.
Az első képek tegnap este készültek, vakuval.
IMG_2018-10-28_10-54-43

Ezek pedig ma délelőtt.
IMG_2018-10-28_10-57-58

IMG_20181028_104209

5 Likes

Úú, az a kék valami elképesztő!

1 Likes