Swatchok, összehasonlító fotók

20190530_211851
Béna esti swatchok!
A Meltnél nagy akció volt, pl. a rúzsokat 5 dollárért vesztegették, ingyér követéses szállítással karöltve. Vettem egy ZÖLD rúzst (Blow). :smiley: A középső a Lucretia szín, a vékony vonalka meg a Bloodshot szemceruza.
Nagyon tudnak ezek csomagolni is, a dobozok matt feketék, fekete lakk betűkkel teleírva.

7 Likes

Így már egyre jobban várom, hogy ideérjenek a csomagjaim.

1 Likes

Miket rendeltél?
Ma a Lucretia rúzst kentem fel, kényelmes és nagyon szép a színe.
Ha lesz még náluk akció, fogok még vásárolni.

Seance, Lucretia, Stepford ajakkencék, ha jól emlékszem a Seance az szájfény. Fire fury pirosító, 818 szemceruza. Mindre nagyon kíváncsi vagyok.

1 Likes

A Fire furyval én is szemeztem.:slight_smile: Remélem, szeretni fogod őket.

IMG_6969

Már nem is emlészem, mikor vettem ezeket, de végre felavattam:

  • p2 lash extension base (fehér spirál lényegében)
  • 183 days trend it up halványlila spirál

Fekete szempilláim vannak és a színes spirálok sosem látszanak jól rajta. Ki akartam próbálni ezt a halványlila spirált önmagában (2 réteg) ill. fehér alappal (2 réteg fehér + 2 réteg színes).

Azt elmondhatom, hogy a fehér alap tényleg segít élénkebbé tenni a színt és dúsabb is a végeredmény. Ez a halványlila szín speciel élőben elég beteges hatást kelt, önmagában kicsit kevésbé de a fehér alappal tényleg. Nem úgy néz ki, mint a fotómon, csak azért teszem be, hogy a p2 alap hatását illusztráljam.

A nyugalom megzavarására alkalmas fotó következik:

spiral

5 Likes

Ez az alap spirál nekem is megvan, mondjuk én sima fekete spirálok alá szoktam használni, már amikor eszembe jut :grinning: Szeret, de ha elfogy, akkor szerintem nem fogom újra megvenni.

67888247_424344008172440_8051520764538519552_n
https://kremmania.hu/kremek/anastasia-beverly-hills-dipbrow-pomade
Chocolate, auburn és caramel árnyalat. Szerintem ennél a terméknél nem kell aggódni a színválasztással, a hasonló árnyalatok között szinte alig van különbség.

4 Likes

Swatcholtam a Colourpop Trough My Eyes palettáját. Sajnos mivel este van természetes fénynél nem volt lehetőségem fotózni (most van rá időm) az 1. képen lámpafénynél fotóztam, a 2. vakuval készült. De szerintem így is làtszik milyen szépek a színek :blush:

K%C3%A9p

K%C3%A9p

10 Likes

Azta! :heart_eyes:
De jó! @Kokapu nak úgy is ígértem swatchot!

2 Likes

Essence Berry On paletta. A képek nem igazán adják vissza mennyire szépek a színek. Az első természetes fényben, a második napfényben készült.

K%C3%A9p

K%C3%A9p

3 Likes

fentről lefelé:

catrice beautifying lip balm fashion mauvement árnyalatban - 1 húzás ill. sok húzás

vs.

clinique black honey 1 húzás ill. sok húzás.

image

csak azért teszem fel ezt az összehasonlítást, mert annyira nehezen tudtam elképzelni, milyen lesz az ikonikus black honey. nagyon gyengén pigmentált, szuperül áll, természetes. a catrice hozzá képest rózsaszínesebb. a koncepció valahol hasonló. clinique kicsit szárazabb formula, de nem szárít. valószínűleg nem venném újra, mert annyi hasonlóm van, de nagyon vágytam rá hehh

6 Likes

Eléggé hasonlítanak, de nekem a Catrice jobban tetszik. Bár hozzá kell tennem bármelyiket szívesen viselném.

1 Likes

Ma nem tudtam dönteni két rúzs között, úgyhogy felkentem az egyiket a felső, a másikat az alsó ajkamra, majd feltettem a férjemnek az egymilliós kérdést: melyiket válasszam?
Nézett, nézett, majd bejelentette, hogy szerinte ezek egyformák. :smiley:

Elismerem, hogy a különbség nem nagy, de felkenve nagyon is észrevehető volt, hogy a Backbeat hidegebb szín, illetve a Sunday Funday barnásabb.

IMG_20190824_144815

CollageMaker_20190824_144303458

8 Likes

És melyik lett a kiválasztott? Vagy maradt ebben az újragondolt formában? Nem is rossz ötlet!

A Sunday Funday, mert most a szemem miatt (az zöldes+sárgás) olyat kerestem, amiben nincs rózsaszínes beütés, illetve a Backbeat be szokott rajtam sötétedni.
Bár a fő ok az volt, hogy imádom a Too Faced barackos illatát. :joy:

2 Likes

Hol találtál Black honey-t? Sehol nem lelek :frowning:

itt a zsibin csaptam le rá, pont szerencsém volt.

1 Likes

Á értem, köszönöm :slight_smile:

A paletta nude verziójára azt írták, hogy gyengén pigmentált. Azt hiszem a fotókból kiderül, hogy ennél a színes változatnál erről szó sincs. Nagyon erősek a színek, egyik kedvenc árnyalatom belőle a barackos meg a citromsárga. Kérdés, hogy mennyire lesz tartós szemhéjon.
3 féle fényben csináltam a képeket: árnyék, normál természetes fény szobában és napsütésben.
A monó is nagyon tetszik, szép színváltós sellős árnyalat. Egyelőre úgy gondolom, hogy megérték az árukat (paletta 1.299 Ft, monó 449 Ft)

K%C3%A9p

K%C3%A9p

K%C3%A9p

K%C3%A9p

3 Likes