Swatchok, összehasonlító fotók

Jaj nagyon tetszik! Holnap ezzel sminkelek :heart_eyes:

1 Likes

Én is megvettem, ma próbáltam ki. Szerintem megérdemli, hogy bekerüljön a Kincsek a drogériából zónába.:slight_smile:

Swatch party

ruzs-swatch

essence - melt your heart
MAC - Hot Chocolate
MAC - Touch
Catrice - Concrete Jungle
Nars - Dominique
Alverde - Nude Chocolate
Bourjois - Grand Cru
NYX - Berry Strudel
NYX - Playdate

5 Likes

Lehet, hogy hülye kérdés, de ezek rúzsok? :smiley:

1 Likes

Nagyrészt rúzsok :smiley:

1 Likes

Nagyon jó színe van a Dominique-nak! A lila Nyxek is rúzsok? Hordod őket?

1 Likes

A két legalsó NYXet csak az összehasonlítás kedvéért tettem be, ők már a túl extra kategória nekem :smiley:

A Berry Strudel szájfény (intense butter gloss azt hiszem), brutál színű, erősen pigmentált kékeslila. Ez még jól is néz ki, csak nemigen van hova hordanom.
A Playdate szintén erősen pigmentált, fehér alapú pasztelles levendula - önmagában borzalmasan áll; viszont más rúzsokhoz keverve szuper, kis mennyiségben jó kis mályvás tónust ad.

1 Likes

MAC hot chocolate :heart_eyes: Tudnám viselni!

Nars Dominique szintén csodás szín😍

Bourjois Grand Cru Imadom!:heart_eyes:

Ezek a színek nekem nagyon tetszenek, a saját rúzsaim is ilyen árnyalatúak :blush: Csodás :heart_eyes:

2 Likes

Igen nekem megvan - ez a too faced semi sweet chocolate bar dupeja.

Hű unatkoztam, halogattam a Huda nude kipróbálását mert féltem hogy nem válik be - a vélemények nagyon megoszlanak 2 táborra : vagy dícsérik vagy azt mondják nagyon rossz. Állítólag 2 különböző gyártásból az egyik nagyon pigmentált a másik pedig vmi miatt gyenge lett. Itt pár swatch: a 2 a nude az első a desert duskból van. :heart_eyes:![15457574871548459407966153509097|666x500]
15457575723773724952546991421761 (upload://yq7rPqG2JcpgQt1lBs2y6KDkwLi.jpeg)1545757659273983953983594334151

1 Likes

20181225_181258
A felső sor Too Faced chocolate gold

2 Likes

Ó Istenem, ez a Huda Nude annyira tetszik. Jó ránézni arra a palettára, olyan szép. Lehet, hogy egyszer én is beruházok rá.

Mennyi szépség!:heart_eyes:

1 Likes

Köszönöm, nem ebbe a topikba szántam de nem tudom kitörölni:rofl:

Nem baj, szerintem mindenki bárhol elnézegeti őket.:slight_smile:

3 Likes

Ezekből nekem is meg van kettő, tényleg nagyon szépek swathon…ha felteszem nekem nagyon rosszul állnak:( sápaszt, fáradtnak tűnik az arcom…még nyáron is amikor azért barnább vagyok :frowning: szomorú vagyok.

Ennyit arról, hogy nem vásárolok :see_no_evil::speak_no_evil:
Az 1. kép az eladó fotója, nem az enyém. A swatchokat én készítettem. Közel sem adja vissza a kép a színeket. Gyönyörű paletta.

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

6 Likes

Tényleg gyönyörű, és jól kihasználhatónak is tűnik.

1 Likes

Fú, nagyon szépek!
20 k

1 Likes

Igen, azért is vettem meg mert nincs benne olyan szín, amit ne tudnèk használni.

1 Likes