Swatchok, összehasonlító fotók

De szép lett.:slight_smile:

1-2 hónapja megvettem az Essence Million nude faces palettáját, és annyira jól pigmentáltak, gyönyörűek benne a színek, hogy úgy gondoltam megosztom veletek is. 1500 Ft-ért szerintem ajándék. Úgy terveztem, kipróbálom, aztán majd eladom mert vannak hasonló színeim. De annyira megtetszett, hogy megtartom. Próbáltam lefotózni kétféle fényben is, de a telefonos kép nem adja vissza, hogy mennyire szépek valójában mind a fényes, mind a matt árnyalatok. Számomra ez egy olyan paletta, ahol az összes szín kihasználható.
A színeket alap nélkül húztam a karomra.
paletta1
essence-eyeshadow-box
paletta2
paletta3

Legújabb szerzeményeim ezek a Sleek paletták. Régóta szemeztem velük, de mindkettő eléggé kívül esik a komfortzónámon. A sok jó KM véleményt olvasgatva, no meg látva, hogy akciósak Makeuplazán, győzött a kíváncsiságom, megrendeltem őket “karácsonyi ajándék magamnak” címszóval :smiley:

Sleek - Snapshots
sleek-snapshots
A fotó nem igazán adja vissza a paletta szépségét. A narancssárga szín élőben fényes.

Sleek - Bad Girl
sleek-bad-girl

A Snapshots volt a legelső palettám a Sleektől :slightly_smiling_face:

A Bad Girl nekem is megvan, nagyon jó kis paletta!!! A Snapshotshoz sajna én már öreg vagyok…

Sziasztok!
Íme a Nabla Poison Garden paletta. :slightly_smiling_face:
IMG_20181111_130339

A matt színek:
IMG_20181111_131601

A fényesek, amik egy része fluid metal, kettő pedig crystal. Ez a kettő van a kép bal szélén, ezek inkább ujjal felvihető topperek, bár az Adoration a belső szemzugban önmagában is gyönyörű.
IMG_20181111_131654

Az Adorationt megpróbáltam külön is lefotózni, de így sem adja vissza, hogy mennyire különleges.
IMG_20181111_131717

A három paletta egyben:
IMG_20181111_130510

Nagyon szépre sikerültek ezek a képek :slight_smile: Gyönyörűek a paletták, bár én sajnos az élénk színekkel nem tudok mit kezdeni. Talán a Dreamy áll legközelebb az ízlésemhez.

Pont ezt akartam épp írni mint @Vicus - nekem is dreamy áll közelebb a használt színeimhez. De szépek nagyon.Gondolkoztam a megvételén de el kell napolnom - több hónapra - mert megérkezett a Huda new Nude és a Lime Crime XL is kipróbálásra vár. A Too Faced Ginger is gyönyörű de sztem ebben a 2 palettában minden színárnyalat megvan így a ginger is halasztva.:joy: Sőt a juvias Placenek is erős színei vannak és azokat se használtam még. Pedig ma sephora.de-n 20 % kedvezmény van.És a blackfriday is mindjárt itt van. A fogadalmam kissé megszegtem…

Én mondjuk nagyon szeretem az élénk színeket, ebben a palettában is a Berry Byte és az Opera a kedvenc.
Egyébként nappalra úgy szoktam az ilyen erősebb színeket, hogy valamelyik puha Real Techniques ecsetemet csak bemártom a színbe, feltapogatom a szememre, aztán alaposan elsatírozom a KAP satírozó ecsettel. Így a szín megmarad, de nem annyira intenzív. Hozzáteszem még, hogy szemüveges is vagyok, ami azért sokat levesz.

Hú! Nagyon szép fotók! És köszi az infót is, nem is tudtam, hogy van új palettájuk!
Nagyon szeretek palettákat nézegetni, de az az igazság, hogy sosem veszek palettát, mert mindig csak 2-3 színt használnék belőlük, és rohadtul idegesítene, hogy a többi ott áll érintetlenül :slight_smile: mindig a monókra szavazok. Ha vennék palettát, valószínűleg a Nabla lenne az, egész jó áron, nagyon szép szelekciókat adnak ki! :slight_smile:

Régebben én is így voltam ezzel, és a Nabla, a mágneses tartóival ehhez ráadásul nagyon szuper megoldást ad. Aztán rájöttem, hogy mindig csak bizonyos színeket használok, viszont a palettákból hajlamosabb vagyok az új színek, textúrák kipróbálására. Namost én 43 éves vagyok, de egyelőre senki sem hinné el rólam (már ha a rengeteg ősz hajam be van festve), és a szemkörnyékem is szép állapotban van. Szóval, úgy gondolom, még van pár évem a kísérletezésre, az élénkebb színekre, addig kell kihasználnom. :smiley:

Nem tudom, hogy a kis kedvencünknek mennyi köze van a dologhoz, de a Nablának én sem tudok és nem is akarok (még) ellenállni. Nem árválkodhatnak a harmadik társuk nélkül a paletták, most is ezt érzem! :candy:

Ez tényleg durva, hogy 43 vagy! Erről a képről, kb. 23-at tippelnék! :wink: mondjuk az látszik is, hogy nagyon szerencsés a bőrtípusod! Erre mondják, hogy megnyerte a genetikai lottón az ötöst :slight_smile:

Hát, ahogy vesszük, mert viszont már a hajam fele, vagy talán még több is, sajnos ősz. Minden hajfestéskor hálát adok a feltalálásáért. :smiley:
De mondjuk, ha választani lehet, akkor így jobban jártam.

Deborah Milano rúzsok.
Balról jobbra:
Absolute Lasting 03 Mauve, Absolute Lasting 07 Dark Mauve, Deborah Milano Red rúzs 7 Rose Blouse

IMG_20181114_105426

IMG_20181114_134207

Ha rájuk süt a napfény:
IMG_20181114_134001

Talán az igazság a két kép között van. :wink: