Swatchok, összehasonlító fotók

Na, hát ez az, hogy az nem kék, hanem zöld! Csak nem értek annyira a fenyképezéshez, hogy tudjam, hogyan lesznek színhelyesek a képek. :face_with_raised_eyebrow:
Megpróbáltam egészen közel az ablakhoz.

IMG_20181028_111349

3 Likes

Ez meseszép! :heart_eyes:

Most próbáltam olyan képeket, amiket az ablak előtt készítettem, talán ezek visszaadják jobban.

Wet&dry 404
IMG_20181028_112510

Wet&dry 412
Ennek az alapja barna, emiatt egy mohás fa jut róla eszembe.
IMG_20181028_112900

Extreme 023
IMG_20181028_111349

Extreme 019
Ez az óaranybarna valami csodaszép. :heart_eyes:

IMG_20181028_112545

4 Likes

Juuuujdeszépek! Főleg a mohás fa!

A mohás fa olyan mint a mac greenbrown pigmentje.

a catrice captain black sparrow vagy a secrets of le chrome is hasonló lehet (de azok biztos nem ilyen szépen pigmentáltak)

Nos, hát én se nagyon tudtam visszafogni magam a Pupában, gyönyörűek ezek az új szemhéjpúderek! Majd rakok fel róluk képeket, ha lesz természetes fényem (hétvégén).

2 Likes

Tegnap én is vettem még kettőt. Láttam egy nude rúzst szombaton, de akkor nem vettem meg, de később már bántam. Aztán tegnap megint Pupa közelben voltunk, ezt jelnek tekintettem, úgyhogy bementem megvenni, a kisfiam meg, aki imádja a lila színt, rábeszélt egy nagyon sötét lilára. Akkor meg már vettem hozzá még egyet, hogy lejöjjön a 30%. :blush:

Azt vettem viszont észre, hogy van olyan mono, ami palettában is van, tehát érdemes megnézni, én tegnap majdnem vettem egy ugyanolyat, ami a Bright Violetben már benne van.

Én négyet vettem: két gyönyörű, liláskékesrózsaszín duokrómot, a mohás fát (javasolni kellene a Pupának, hogy ez legyen a neve. Mossy Woods, nyamm) és egy matt bordót, de többet is össze tudtam volna szedni.
Én is vettem rúzst, csak nem ment ki a fejemből az a lila. Meg az új nature valami alapozót nézegettem, de visszatettem.
Aztán a Marionnaudban vandálkodtam egyet a Jeffree Star tesztereiben, még jó, hogy a dizájntól rosszul vagyok, mert a cuccok jónak tűnnek.

1 Likes

Már árulják a Jeffree Star cuccokat?
Valamiért nem szeretem a Marionnaudot, de lehet, hogy ezek miatt erőt veszek magamon, és bemegyek. :slightly_smiling_face:
Mondjuk Jeffree Starral úgy vagyok, mint a sminkcuccaival: félelemmel vegyes csodálattal nézek rá, a sminkeket meg kissé harsánynak találom magamhoz képest.

Igen, asszem két helyen vannak, az egyik a Westend.
Én tegnap voltam először Marionnaudban.:smiley: Amúgy egy videóját se láttam még, csak kíváncsi voltam, ha már van lehetőség élőben megnézegetni a termékeit. A nem folyékony rúzsok közül egy volt embernek való, egy piros, a többi nagyon rikító volt nekem, vagy előnytelen.

1 Likes

Én néhány videóját már megnéztem, hát van egy egyénisége, az biztos. :slightly_smiling_face:
Az mindenképpen öröm, hogy van olyan üzlet, amelyik behozza az országba, az biztos.

És nem jöttek oda az eladók, hogy rám tukmálják vagy ilyesmi, a MAC-be ezért nem szeretek menni.

1 Likes

A tegnapi beszélgetés eszembe juttatta, hogy lefotózzak pár kékes fényű duokróm szemhéjpúdert. Ez az a fajta szín, amiből hajlamos vagyok dupe-okat gyűjtögetni… :smiley:

Sok márka kínálatában fellelhető pl. MAC Blue Brown, Nabla Absinthe, a Sleek Goodnight Sweetheart palettában a Snuggle, Wet n Wild Comfort zone palettában, essence moonlight krémes szemfesték cosmic árnyalatban, stb.

Nekem ezek a Catrice monók vannak meg, illetve a Sleek paletta(az abban lévő is elég vöröses tónusú), az essence krémet már kidobtam, mert reménytelenül csíkozódott.

Catrice Art Couleurs 140 Secrets Of Le Chrome
Catrice Art Couleurs 150 Captain Black Sparrow
Catrice Absolute Eye Colour Mono 410 C’mon Chameleon!
catrice-duokromok

3 Likes

Jaj de szépek! A C’mon Chameleon nekem is megvan. Meg egy hasonló a Nablától (Absinthe) A fotó nem adja vissza mennyire gyönyörű szín. Vöröses-barnás és zölden irizál. Absinthe

2 Likes

Annyi, hogy szerintem a Pupának inkább zöldes a fénye, nem kék. Ők maguk is Forest green-re keresztelték, és valóban, szemhéjon abszolút zöldnek hat. Amúgy ma az van a szememen, hihetetlen intenzív még ecsettel feltéve is. Kár, hogy ilyen drágák :confused:

1 Likes

Mennyibe kerül egyébként?

Ez Wet&dry, 3290 Ft. Az Extreme (amilyen a 023-as) 3590 Ft. Most van mindenre 20% kedvezmény, illetve Pupa kártyával ha két monót veszel, akkor 30% jön le. Szóval ez egy darab színért nem kevés.

1 Likes

Ma ezt a mohás fát használtam, egy kevés óaranybarnás színnel, és a Nabla Dreamy paletta 1-2 színével kombinálva. Lehetett volna sokkal intenzívebb is, de a munkahelyemre inkább elsatíroztam.

IMG_20181030_140506

3 Likes

De szép lett.:slight_smile: