Sminktermék, amire most leginkább vágyom

Egyszer megvettem egy ilyen hasonlóan vágyott tatyót a neten. Megérkezett és azonnal tudtam, hogy nem tudnám használni. Kicsi volt, extra, gyönyörű, nagyon passzolt volna hozzám, de cseppet sem volt praktikus. Csak állt volna magában eldugva. Visszaküldtem és ez segített abban, hogy innen jobban meggondoljak bármi divatcucc megvételt. Nem mondom, hogy nem fogok hibákat elkövetni, de ez előrelépés volt, szerintem. Régen megtartottam volna.

3 Likes

Adj neki, szerintem. Egyébként a Dreamy-t egy rövid ideig én is el akartam adni, de most már örülök, hogy mégse.
Ha a szemeim szempontjából olyan adottságokkal rendelkeznék, mint Te, még jobban ki tudnám használni én is.

Na, pont így jártam volna én is. Egy rózsaszín flitteres hordótáska:D…Istenem.:D. A Pinterest nekem sokat segít amúgy az ilyen vágyaim kiélésében. Tök jó tapasztalat amúgy az ilyen baki, és tök jó, hogy visszaküldted. Sokat lehet fejlődni ha elkezdi az ember felismerni a folyamatokat még időben.

1 Likes

Hehe, az én vágyam is hordócska volt :sweat_smile:

1 Likes

Elképzeltem ahogy az egyterű aljáról próbálom kiszedni a kulcsom, könyékig matatva a cuccok között:D. Aztán ahogy pakolok ki mindent a földre, hogy végre megtaláljam:D…aztán, hogy közben esik az eső:D, vagy, hogy 20an nézik ezt végig, mert a kulcsomra várnak:D.

3 Likes

Ez jó kép, megjelent, ahogy leírtad :rofl:

2 Likes

@Anheszenamon ha esetleg bármikor úgy gondolod, a rendelésben tudok segíteni. Egyébként nemcsak az amerikai oldalon, hanem a Selfridges Londonban is elérhető már.

1 Likes

Nekem most valahogy nincs nagy vágyam, csak egy színes tus. Sőt még az sem igazán, mert a Nyx glitter primerrel olyan szép tusvonalakat alkotok a szemhéjpúdereimmel is, hogy ihaj :smiley: Kívánságlistán persze sokminden van, de pont a hétvégén gondolkodtam el azon, hogy a KM boxot és a black fridayt is kihagyjam. Pedig egy ideje csak erre gyúrok :grin: A Colourpop színes tusokat nézegettem, illetve egy saját összeállítású palettán gondolkodtam. De azt hiszem, hogy én most inkább arra vágyom, hogy minél jobban megtanuljak sminkelni. Bocsi, remélem nem offoltam szét a témát. :slight_smile:

4 Likes

Ha áprilisig még mindig szeretnéd, én tudok német sephorából rendelni, sokszor van 20% os akció is. (Áprilisban vagy májusban utazunk Magyarországra)Most a francia oldalon volt 25 % de meg tudtam állni szépen ,a rendelést, el sem kezdtem nézni az oldalt. Én mostanában csak a natasha denonákra vágyom, igaz már van 2 nagy -purple blue, green brown, gold, és a sunrise. A lila és a star ami olyan szép de nem használnám ki és tele van mindkettő barnás árnyalatokkal.

Elore is bocs az off-ert mindenkitol.
Kerlek meselj a ND Gold palettarol! Bevaltotta a hozzafuzott elkepzeleseidet? Milyennek talalod eloben? Ki tudod hasznalni?

Neked megvan a ND Green Brown??? Van annyira jó, mint amennyire szép? Tudom hülye kérdés! :slight_smile: Mennyire vált be, szereted, használod? Sajnos ehhez a palettához nekem a 20% kedvezmény mindig is kevés volt, így én eddig is csak távolról csodáltam, és ez így is marad még jó sokáig, de szívesen olvasok róla! :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

Az én kulcsaimon pompon van. Az egyiken fekete, a másikon egy kék pompon. Tapintásra is megtalálom a táskámban, amelyik nálam van.

2 Likes

Jaj, köszi szépen, kedves vagy! :)) Lehet élnék a lehetőséggel. Április környékén akkor megbeszélhetjük esetleg :slight_smile:

1 Likes

Most mindent ingyen postáznak a Cultbeauty oldaláról. Tudsz fizetni kártyával is PayPal helyett. Hamarabb megkapod, mintha közvetítő veszi meg neked. A Nude paletta miatt írom.

1 Likes

Ezen felbuzdulva megnéztem Colourpop oldalán a wishlistemet és most nézem megint drágultak a cuccok, ez kicsit csalódás. Lippie stixek eddig $5.50-be kerültek, nem? Már $7. Creme Lux rúzsok meg $9… Persze így sem drágák, de így egyre kevésbé nevezhetik majd magukat ‘super affordable’-nek.

2 Likes

Lehet, hogy előre dolgoznak, hogy a fekete pénteken kiírhassák, hogy 20-30% van mindenre.

1 Likes

De ők eddig soha nem csináltak ilyen “mókolásokat” :confused:

1 Likes

Igen, 5.50$ volt, arra határozottan emlékszem. :frowning:

1 Likes

Nekem a Guerlain meteorites púdergyöngyök és a Becca arcpaletta kívánságlistás, amiket tavasszal @Isabelle jóvoltából talán sikerül is majd beszereznem!
Ezenkívül kívánságlistás nálam még a CHARLOTTE TILBURY CHEEK TO CHIC PIROSÍTÓ is.
Valamint nem telik el úgy nap, hogy ne látnék meg valamit, ami után áhítozok. :see_no_evil:

7 Likes

@anon27689852 dràga, a gyöngyök fèlre vannak tève szàmlàval együtt, a beccàhoz mèg egy fiòk kipakolàs szüksèges. :see_no_evil:

1 Likes