Sminktermék, amire most leginkább vágyom

Természetesen. Meg is keresem a napokban.

1 Likes

:hear_no_evil: A Nabla sem hallgatta meg a májusi kérésemet a KM-en, úgy tűnik…
'Kérem szépen a Nablát, hogy évente max. egy palettát dobjon piacra, mert …mindegyik kell nekem!"
És a Nabla harmadik palettája is… maximálisan Dreamy…
Egy újabb sikeres merényletet követtek el ellenünk, azt hiszem.

1 Likes

Morphe 35T paletta. Már eléggé lecsengett a Morphe hype, de egyszerűen beleszerettem a színeibe. Mondjuk tegnap egy videóval elbizonytalanítottak, mert hogy vannak benne parabének…:frowning: De ahogy néztem, elég sok sminktermékben van parabén. Ez akkora probléma lenne? Karácsony előtti akció/Black Friday keretében terveztem megvenni. A Jaclyn Hill x Morphe paletta megvan már, abban nincs.

Gondoltam rendezek egy kis kívánságlistát és felélesztem ezt a topikot:
https://kremmania.hu/kremek/morphe-brushes-morphe-x-jeffree-star-artistry-palette


https://kremmania.hu/kremek/tom-ford-lip-color-ruzs

Ezek ilyen álom sminkek.
Mesélj, te mire vágysz most a legjobban?

4 Likes

Én most az új JSC palettákra vágyom leginkább. Megjelenéskor vidéken voltunk és lemaradtam, de szerencsére a héten sikerült elcsípnem a Beauty Bayen a restockot (a nagy paletta pár óra alatt aznap is elfogyott). Szóval, már úton vannak.

Elfogadnék egy Essence highlightert a téli kollekcióból, de nem kapható sehol.

Más sminktermék nincs, amire jelenleg vágynék.

1 Likes

Mostanában több kívánságlistás terméket is beszereztem (van ami még úton van hozzám) CT Filmstar Bronze&Glow paletta, Marc Jacobs O’mega bronzer, JSC Blood Sugar paletta.
Egy van már csak, de az ára miatt csak álom marad. Natasha Denona Green Brown paletta
K%C3%A9p

2 Likes

Lorac Pro 1 (2, 3), a vam miatt lehetetlen megrendelni. Neztem egy angol oldalon, az amcsi ar haromszorosaert megrendelhetnem es meg erre jonne a posta, annyit biztos nem er meg.

By Terry termekek szettben: Starlight Rose Best of Set
Teljes aron tul draga, ha van akcios kod, erre legtobbszor nem ervenyes, pedig tobb oldalon is kaphato.

Nabla kis palettakbol a Nude, ezt megtudom majd rendelni.

3 Likes

Én ezekre vágyom, most így hirtelen:
Juvia’s Place The Nubian paletta
Nabla Dreamy paletta
Nabla kicsi paletta Nude
Revolution Forever Flawless paletta Allure

3 Likes

Uhh, a Nubian nagyon jó, megértem a vágyat:).

1 Likes

De érdekes, azt hittem a Nabla Nude paletta senkit sem mozgat meg, mert túl egyszerű, de én is pont erre vágyom! :slight_smile: Más termék nincs is most a kívánságlistámon.

3 Likes

Nincs semmilyen Nabla termekem, a minoseget nem ismerem, az a kicsi paletta eleg lenne, hogy tudjam megeri-e megvenni nekem azt a markat. A nagy palettakbol nem tudnek minden szint felkenni, mert van ami nem allna jol vagy tul hasonlo szinek vannak benne. Regebben a Dreamyt akartam megvenni.

3 Likes

Én is ugyanígy vagyok! Még a Secret palettával kacérkodtam, de abból sem tudnék minden színt használni.

1 Likes

Szerintem szuper minőség a Nabla. Nekem megvan a Dreamy, Soul Blooming, Poison Garden és a Secret. Az első 2 az abszolút favorit nálam.

4 Likes

Én most palettákra vágyom főleg:
Nabla Dreamy
Too Faced White Peach (csak Sephorában lehet kapni, úgyhogy marad is álom egyelőre)
Huda Beauty Light Nude Obsessions
Urban Decay Naked Basics 2
Smashbox Cover Shot Eye Palette - Matte
Too Faced Matte Natural Eye Shadow Palette
Tarte Tartelette In Bloom

Meg még vágynék 1-2 új alapozóra is:
Shiseido Synchro Skin Self Refreshing Foundation
Urban Decay Stay Naked Foundation
Smashbox Studio Skin Full Coverage 24 Hour Foundation

Jól esett magamból kiírni, mert pontosan tudom, hogy álom marad csak egy jó darabig :smiley:

6 Likes

:D, na pontosan ezért jöttem én is ide álmodozni. Jó dolog néha csak kiírni is a vágyakat, aztán meg majd alakul valahogy. Meg a vágy szerintem még nem jelenti azt, hogy meg is kell valósítani. Van pl. egy táska, ami szerelem volt első látásra, de annyira nem praktikus és úgy utálnám a mindennapokban használni, de valami nagyon extra design, így nehezen engedtem el, de tudom, hogy nem használnám, csak szép. Szóval pinterest táblára kerül és néha megnézem:D.

2 Likes

Én is csak néhány színt használok a Dreamy-ből…

1 Likes

Nekem egyelőre a Secret a legkihasználatlanabb Nabla palettám. De nem adom fel! :smile:

1 Likes

A Smashbox alapozó nekem is birizgálja a fantáziám. :slightly_smiling_face:
Terveztem, hogy megvásárolom Joy napokon a Douglasban, de egyrészt rájöttem, hogy most bőven van alapozóm, inkább várok még vele, amíg használódik a készlet, másrészt pedig csak illatszereket akcióztak, ha jól emlékszem.

Nagyon régen, még a szüléseim előtt volt egy Shiseido alapozóm, még anno Bécsben vettem, az volt az első drágább alapozóm. Érdekes, hogy eddig eszembe sem jutott, hogy újra kipróbálhatnám a márkát, pedig nagyon szerettem. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Tényleg, a Huda Light Nude paletta kimaradt. Azt én is szívesen megvenném. Láttam Editnél 11.250 Ft-ért.
Továbbá @noisette felkeltette az érdeklődésemet a Pat McGrath termékek iránt, de azok szintén álom kategória, nem csak az ár miatt, hanem a külföldi rendelgetés miatt is.

4 Likes

Érdekes, nekem pl a Dreamy nagyon jól kihasználható paletta. Viszont a Secret palettát 2 használat után feltettem zsibire. Bàr gondolkodom rajta, hogy kellene adnom mèg esélyt neki, nehogy megbánjam az eladást mint a Soul Blooming esetében.

1 Likes