Sminktermék, amire most leginkább vágyom

Hát ez a lista nem feltétlenül egy, vagy két elemű, ugye?:slight_smile: De próbáljuk meg azért szűkíteni!
Hátha olyanok is olvassák, akik szeretnének valamivel meglepni, és akkor megkönnyítjük a dolgukat.
Ha nem, akkor pedig keressünk rá alkalmat, hogy előbb-utóbb magunkat meglepve a polcunkra kerülhessen a kiszemelt termék…
Max. három kívánság lehet!

Sokáig kell vágyakoznom utána, mert egy aranyáras dolog után ácsingózom, sajna.
ADRIENNE FELLER SHINE ELIXÍROLAJ
ő lenne a vágyam tárgya…

Egy hatóanyagokkal teli, enyhe fedésű BB-re/CC-re. Még keresem az igazit.

1 Likes

Nagyon-nagyon régóta vágyom egy jó hidratáló krémre. Egy szimpla mezei hidratálóra. Ami egyszerűen csak úgy hidratál. Kezdem azt gondolni, hogy esélytelen.

4 Likes

Jaj de jó téma!
Nekem ezek a toplistás vágyaim:
a leges legnagyobb: Hourglass Ambient Lighting Edit Unlocked paletta
2. Marc Jacobs: Air Blush
3. MAC Hyper Real Glow highlighter paletta (Flash+Awe)

2 Likes

Az Unlockedet én is néztem, aztán megláttam az árát, te jó ééég.:smiley:

1 Likes

egy olyan van, ami remélhetőleg hamarosan eléri a magyar roszit is: a Rival De Loop Young “Big in Japan” LE highlighterpalettája.

plusz a Bitter Lace Beauty Moonbow és Bloodlust highlighterei, és a Chaos Makeup Kaleidoscope highlightere. De több mint valószínű, hogy nem veszem meg őket, a szállítás több, mint egy termék az adott oldalról.

szerk: nagyon mérges vagyok. az említett limitált kiadás Németországban már lecsengett, Törökországman meg épp most pakolták ki. kedves magyar Roszi, hát mi van már? :smiley:

1 Likes

Egy elérhetőbb :raised_hands: vágyam is van, mégpedig:
Smashbox Photo Finish Primer Oil Nourish
nagyon birizgálja a fantáziámat…még akkor is, ha már csak egy lehetőségem maradt, mert ezzel most a másodikat is ellőttem!

Közben a MAC Hyper Real Glow highlighter palettát beszereztem, most már csak egy olyan parfümre vágynék, amit igazán az én illatomnak érzek és nem akarnék helyette másikat.

1 Likes

Nagyon ki szeretném próbálni a Revlon Colorstay alapozóját, ami normál/száraz bőrre van. Nem tudjátok, hogy boltban kapható valahol ez a márka? Úgy emlékeztem, hogy Müllerben van, de a Corvinban egyáltalán nem volt ez a márka. :frowning: Netről berendelni kicsit félek az árnyalat eltalálása miatt.

Szia!

Asszem, a Müllerből kivonták a márkát.
A Bosnyák téren van egy bolt, aminek a kirakatában láttam egy Revlon termékeket hirdető plakátot…

Megértem, hogy miért vágysz a Hourglass palettára. :star2: De amíg vágyakozol, addig is ajánlom a márka mai nappal feltett videóját a figyelmedbe!

1 Likes

Az én wishlistem a következő:



http://kremmania.hu/kremek/chanel-les-beiges-healthy-glow-alapozo-spf25-pa
http://kremmania.hu/kremek/too-faced-born-this-way-alapozo

http://kremmania.hu/kremek/the-body-shop-matte-lip-liquid
http://kremmania.hu/kremek/inika-organikus-szinezett-ajakapolo

Csodaszép! Egész nap el tudnám nézegetni. Mindegyik szín tökéletesen kihasználható benne. Ha visszamegyek dolgozni, beruházok egy ilyenre.

1 Likes

Az unlockedet pár ismerős sötétnek találta.Én sem mertem bevállalni inkább a 4-et vettem meg - Igen az ára az hmmm… pedig 64 euróért szereztem be. Mivel az 1 És 3 már megvan és pirosító trió is , valószínű hogy a km- en fog kikötni .:yum:Persze ha nem lenne limitált akkor nem vettem volna meg.

1 Likes

Most egy kissé irigy vagyok :speak_no_evil: Micsoda szépségeket birtokolsz. Nekem egyelőre csak egy travel size Hourglass pirosítóm van. Már csak a kinézete miatt is beleszerelmesedtem

Egy korábban megjelölt, vágyott terméket, ADRIENNE FELLER SHINE ELIXÍROLAJ-át szeretném lecserélni egy elérhetőbbre :cry:, mégpedig a DRUNK ELEPHANT Virgin Marula Luxury Facial Oil-ra.
Remélem, hogy a Cult Beauty is készül már a Black Friday-re, ezzel a termékkel hagynám magam meglepni! :credit_card:

1 Likes

Milyen értékelése van a km-en? Én vettem még nyáron egyet de ki sem próbáltam …:see_no_evil:ez már a nagyon gáz kategória? Azt sem tudom milyen bőrtípusra jó…

Mármint a smashbox photo finishre gondolok ,az első komidhoz ment a válaszom…

A Smashbox Photo Finish Primer Oil Nourish-sal videón találkoztam. KM-en nincs is még fent. Alapból szeretem az olajokat, de primerként még nem hallottam róla. Egy talán nálam picit idősebb hölgy áradozott róla a videóján, ő keltette fel az érdeklődésemet. Aztán megnéztem pár további videót, cikket, értékelést is, természetesen. A videókon az is látható, hogy ez nemcsak primer, hanem egy “multifunkcionális” termék, és innentől már hevesebben dobogott a szívem…
Ha kipróbálod, megírod majd a tapasztalataidat?