Sminktárolás - Ötletgyűjtés

A rúzsok az aktuális (még a megelőző időszakra) kisorsoltak. Azok egyébként KM-es dobozokban vannak, kezdőbetű (márka) szerint szétválogatva. :see_no_evil:

IMG_20210314_150021

19 Likes

De szuper :heart_eyes: (és az előbukkanó könyvek is oldalt :mage:) külső védelem miatt tartod őket dobozban vagy egyszerűen csak szereted azokat is megtartani?

Azok DVD-k és CD-k, a könyvek másik falakon vannak. :slightly_smiling_face:
Szeretem megtartani a dobozokat, kb az összes palettának megvan, aminek volt.

3 Likes

Jaj tényleg, nem néztem meg elég alaposan :see_no_evil: én is el szoktam őket rakni egy darabig, amíg az extra féltős fázisban vannak, aztán egy ponton megunom, hogy mindig “vetkőztetni” kell őket, és akkor megválok tőlük :sweat_smile:

3 Likes

Tulajdonképpen ha az ember lánya így tárolja a palettáit, akkor a dobozokat is érdemes megtartani, jó “placeholder”-ek a CD polcon :smiley:

5 Likes

Nagyon szuper ez a megoldás :heart_eyes:. Szép a gyűjtemény egy része, méltó helyük van :).

Nagyon jò ès praktikus megoldàs! Olyan jòl àt lehet làtni. Szép gyűjtemény ! :heart_eyes:

1 Likes

És lehetne játszani, hogy ki, hány palettát ismer fel? :grinning:

2 Likes

Nekem is pont ilyenben vannak a palettáim :blush:

1 Likes

Hú hát ez csodaszép! A lakás melyik részében vannak?

1 Likes

Felismertem a,középső polcon a CP Good Sport, Garden Variety és Boudoir Noir palettát!:smiley:

1 Likes

Az én szobámban, ami egyben nappali féle is. :slight_smile:

1 Likes

Az új lakásban nálunk is gyerekszoba lesz, plusz nappali, ami az enyém lesz :blush:

3 Likes

Én a sminkes asztalkámban nem tárolok majdnem semmit, csak az adott heti dolgok vannak mindig kéznél. :slight_smile:
Viszont az általunk tervezett beépített szekrényben van 4 óriási mély fiókom, ezekben vannak a sminkjeim, parfümök, körömlakkok és a bőrápolás tartalék termékei. Ez csak egy kis részlet az egyik palettás, pigmentes és mono szemhéjpúderes fiókból🙈
IMG_20210315_115502 IMG_20210315_115348

18 Likes

Nem ertek ugy a palettakhoz, mint ti, ugyhogy egyet se ismerek fel innen, se a @Kokapu keszletebol, de azt kiszurtam, hogy a fekete-feher kor mintas paletta mindkettotok gyujtemenyes kepen ott van. :smiley: Mi az?

Egyet megis felismertem: So Jaded. Ez is ott van mindkettotoknel. :slight_smile:

2 Likes

A fekete-fehér mintás a Jeffree Star Conspiracy palettája. :slight_smile: És igen, a So Jaded valóban mindkettőknél ott van. :slight_smile:

2 Likes

Úristen mennyi szépség! :star_struck:

1 Likes

Ahogy én elnéztem, elég sok átfedés van, pl a Nablákból is. Nálam azok a korona (amúgy az egy Pupa paletta, amelyiket csak a formája miatt vettem meg, és mert a tetején úgy köszönt, hogy "Hello Princess! :grinning:) bal oldalán vannak. Ott az almazöld dobozon kívül a többi Nabla (monók is, mágneses tartókban), csak nem látszik a felirat a tetején.

3 Likes

Bár nemsmink, de végre megtaláltam az arcápolóimnak a tökéletes tárolót. :blush:
IMG_20210425_130211
IMG_20210425_130201

10 Likes

Jópofa, hol vetted?