Sminktárolás - Ötletgyűjtés

Én is bekövettelek :slight_smile: (blanky_makeup89)

1 Likes

Nagyon köszönöm! :two_hearts:
Viszonoztam, és este végig nézem a képeid, mert szuper cuccaid vannak, csak most dolgozom. (Látszik, ugye? :crazy_face: :laughing:)

1 Likes

Bekövettelek.
Az a Gucci. Az a Dolce… milyen szépek. :heart_eyes:
Mondjuk az Hourglass pirosító fotóján is elmerengtem. Olyan szép árnyalat.

1 Likes

Köszönöm szépen, viszonoztam, olyan gyönyörű sminkeket készítesz! :two_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Nagyon köszönöm, bekövettelek téged is! :two_hearts:
A Gucci és a Dolce vettek végül rá, hogy legyen végre Instagramom nekem is. (Mármint smink témában. Személyes eddig is volt, bár nagyrészt a macskám és a töltőtollaim voltak rajta, de meguntam már kicsit a toll témát. :grinning:)
A Hourglass pirosító eszméletlenül szép élőben is, de kell építgetni, hogy látszódjon. Akkor viszont nagyon szép, de szerintem double brush technikához az igazi. Alulra egy hidegebb, világos pirosító, afölé ez… Mennyei. :heart_eyes:

Annyira mosolygok, mert Anheszenamon megpendítette, hogy az egyik Hourglass pirosító nem látszik rajta. Én azonnal lecsaptam rá.
Minden, ami máson nem is látszik, rajtam hibátlan. Most épp a Brilliant Nude árnyalatot viselem, szerintem ez sokakon nem is látszik, hogy felkentek valamit, rajtam meg jó erős (és tartós.).
Az At Night árnyalatot viselve pedig egy bohócra hasonlítottam, akármilyen keveset is kentem fel.

3 Likes

A Brillant Nude rajtam olyan mintha nem is lenne :thinking:

Mennyi gyonyoru termek egy helyen! :open_mouth:

1 Likes

Az összes többi Hourglass pirosítóm gyönyörűen látszik rajtam, csak ennek kell segítség. :grinning:
Azt szoktam csinálni az ilyenekkel, hogy az NYX Pastel Chic árnyalatú pirosítóját rakom fel először, és arra megy rá a problémás darab. Azon már gyönyörű. Ugyanez a trükköm, ha azt szeretném, hogy jobban látszódjon a pirosító eredeti színe, és ne alakuljon át a hideg pink is korallá. (Erősen sárgás beütésű az arcbőröm, szóval hajlamos minden egy idő után narancssárgára váltani rajtam. :laughing:)

1 Likes

Köszi! :two_hearts:
Ne tudd meg mi vár még befotózásra… Maradjunk annyiban, hogy el vagyok látva anyaggal egy jó időre. (És teljesen komplett sem vagyok.) :grin:

2 Likes

Köszönöm szépen, aranyos vagy! :heart_eyes:

1 Likes

Érdekes, hogy mennyire mások vagyunk, de valahol ez is a jó a sminkelésben, meg abban, hogy a márkák igyekeznek mindenki számára megfelelő termékeket gyártani. :slight_smile:
Én például @Blanky és @macooka sminkjeit szoktam csodálni, hogy rajtuk mennyire intenzívek azok a szemfestékek, amiket én építgetek órákon keresztül és még így is alig látszanak rajtam. :smiley:

5 Likes

Mutatom milyen új kis tartókákat szereztem, nem a legszebbek de a célnak megfelelnek :slight_smile:, majdnem belefért mindenem. Jó lesz majd a sminkasztalra is egy-kettő :).

IMG_20210313_123211

IMG_20210313_123247

IMG_20210313_123302

IMG_20210313_123457

12 Likes

Mutatom a szekrényem mostani állapotát :D, nagyon elégedett vagyok vele :)). Az utolsó még kicsit kupis :D.

IMG_20210313_124846

IMG_20210313_124849

IMG_20210313_124858

IMG_20210313_124910

9 Likes

A paletták (khmm) egy részét én is ilyen fonottas kosárban tartom. :slightly_smiling_face:

4 Likes

A leggyakrabban használt/ legkedvesebb/ vagy ami belefér palettákat tartod benne? :D.

Most eléggé sajátos a helyzet. A férjem elköltöztével magával vitt egy csomó CD-t és DVD-t, vagy én dobozoltam be, ami nem érdekel. Ezek helye pedig tökéletes paletta tartó. A CD-k helyére a kisebbek, DVD-k helyére a nagyobbak kerültek. Ilyen fonottas 3 van, ezek közül egy kiürült, a másik kettőben azok vannak, amik nem fértek valami miatt a polcokra.

Ebből nagyjából sejthető, hogy nem 10 darab palettám van… :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

Nem, nem teszek fel gyűjteményes képet. :grinning::grinning:

8 Likes

@Kokapu, kár :D. Egyszer úgy is megmutatod majd szerintem :D. Legalább egy részét is ha megmutatnád jó lenne :slight_smile:

Kèpet! Kèpet! Kèpet ! :slight_smile::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye::grin:

4 Likes

Hát akkor főleg @Szandika124 és @Isabelle kedvéért íme egy részlet.
Őszintén? Imádom így, szépen a polcokra pakolva őket. :heart_eyes:

IMG_20210314_144509

22 Likes