Sminktárolás - Ötletgyűjtés

Nem válnak szét a hűtőben, én is ott tartom őket. Egy idő után azonban ott is megromlanak, így túl nagy készletet nem érdemes felhalmozni.

Sziasztok!

Eddig szinte csak csendben olvasgattalak Titeket, de most lenne egy kis gondom, remélem tudtok segíteni.
Szóval tegnap este pakolgattam az ecseteimet és szomorúan vettem észre, hogy jónéhány Zoevás, Bhcosmetic-es ecsetemnek a nyele károsodott. E-bayos, puha, szerintem műbőr tartóban tartottam őket eddig, nem túl szorosan. Viszont a festék egyrésze a tokban van, az ecset nyele pedig buborékos, érdes lett. :frowning: :sleepy:
Szerintetek a műbőr kezdhette ki? Azért egy Zoevától nem vártam volna, az Essence-nek, e-bay-osnak semmi baja. :angry:
Ki hogy tárolja a nagyon, arcra való ecseteit? Én a szemrevalókat Melt-es tokban. Az arcravalókat úgy látszik át kell pakolnom. :frowning:
Kép

De fura, sosem láttam még ilyet.
Nem lehet, hogy nedvességet kapott? Vagy nem száradt meg teljesen?
Vagy ellenkezőleg, túl meleg helyen volt.

A hálószobában tartom őket és nagyon vigyázok rájuk, ezért is nem értem, hogy hogy történhetett. :frowning:
Az biztos, hogy a tárolási módon változtatok, csak még nem tudom, hogy hogyan.

Sziasztok! Jöttem sminktárolási tippekért :blush: ki hogyan tárolja a palettáit? Én jelenleg egy egyszerű kis (talán) jysk kosárban tartom őket, de már váltanék valami másra. Nagyon tetszik a levéltartós (?) megoldás, amikor ilyen fém tárolóban mintha rekeszek lennének állítva. Fogalmam sincs, hogy mi ennek a neve, ezért nem is tudom, hogy hol lehetne venni, viszont youtube videókban nagyon sokszor látom.
Ezen kívül is bármilyen tippet szívesen látok, mert a kosaras megoldás már nem jön be. Ez a jelenlegi állapot
IMG_20210220_132805_379

8 Likes

Egy időben nekem is nagyon tetszett a levéltartós megoldás; a Müller papír-írószer részlegén szoktam látni, de végül sose vettem. Ott nézd meg esetleg. :slight_smile:

1 Likes

Köszönöm a tippet! Pirexben néztem már, de ott nagyon keskeny volt a rekeszek helye. De mindenképpen megnézem a Müllerben is!

A Pepcoban is szoktak hasonlók lenni, bár inkább fából.

1 Likes

Ez esetleg?
1 Likes

Nem néz ki rosszul, de kicsit lelombozó, hogy majdnem ugyanannyi lenne a szállítás, mint a termék :confused:

1 Likes

Ó, igen, a szállítási költséget nem is néztem.

@Izar , ezt a kis sarkot szeretném bővíteni majd. Ma reggel, amikor épp fotóztam az e havi kedvenceket, olyan szépen szórta a délelőtti napfény a sugarakat, gondoltam, lefotózom. :smiling_face_with_three_hearts:

33

25 Likes

Ez valami álomszép! :heart:

1 Likes

Ez nagyon szép - és stílusos! - szekrényke. Öltözőszekrény. Nem tudom mi a neve :smiley:
Mondd csak, kényelmesen elférsz benne? És el tudid rendezni a dolgokat úgy hogy kézreálljanak?
Van egy hasonlóm, de én valamiért nem tudok “beköltözni” rendesen.

3 Likes

Ó, igazán köszönöm! :smiling_face_with_three_hearts:
Én pipereasztalnak hívom. Nem, nem férek el benne, tervezek mellé majd egy komódot venni idővel. Egyelőre egy fürdőszobai faliszekrény van teli a sminkjeimmel és reggelente ott is sminkelek.

2 Likes

De szép! Én is szeretnék egy kis sarkot magamnak, ahol egy helyen lennének a kencés dolgaim szépen elrendezve, és sminkelni is lehetne. De pici lakásunk van, minden tárolóhely kincs, egyelőre nem látok erre lehetőséget.

1 Likes

Gyönyörűséges! :heart_eyes:
Egy ilyennel meg is elégednék teljesen, persze messze nem férnék el benne én sem, kéne valami sokfiókos szekrényke még mellé, de asztalnak ennyi pont jó lenne. Olyan bűbájos! :two_hearts:
Ma reggel tényleg szép volt a fény, én is most fotóztam be egy csomó sminkem Instagramra. :smile:

1 Likes

Milyen néven talállak meg instagramon?

1 Likes

Ez lennék én :blush::

9 Likes

Én is bekövettelek ( makeupbyghrita)

1 Likes