Sminktárolás - Ötletgyűjtés

Nekem meg ilyenben a bizsuim egy (kis) része.

pc_77e9d5be8a5f49065dd8aa18ca3589b2_list

3 Likes

nem tudom, volt-e már, nekem a flying tigerből van kettő ilyenem:

image

több helyen is láttam már ezt a fajta tárolót, 1500-3000 ft körül van.

2 Likes

Nekem is! Szuperek ezek a Stühmeres dobozok, még kettő van ezen kívül, olyan szépek.

1 Likes

Úúú, ez tök jó. Többször is voltam flying tigerben, kár, hogy nem láttam ilyeneket. Nyílt nem messze tőlünk egy nagy mindenes kínai áruház, ott is láttam hasonlót. Elsőre nem vettem meg, utána meg már természetesen nem volt :smiley:

1 Likes

Képzeljétek nekem anyukám készített papírfonás technikával méretre sminktároló kosarakat. Nemrég sikerült is bepakolnom és annyira átlátható lett az egész rendszer, nagyon örülök nekik.
53040407_419161095560075_8059212123252719616_n 53048052_245885013032673_5599198230702194688_n 53090664_562840157547242_7606601593357598720_n

14 Likes

Milyen ötletes! De kedves anyukád :slight_smile:

2 Likes

Nagyon ügyes szerintem is, és nagyon szeretem ezeket a tárolókat, hogy ilyen személyesek:).

2 Likes

20190418_105726

25 Likes

Nagyon ötletes! Te készítetted?

De jól néz ki! És mennyi kincset rejt!:slight_smile:

Igen Anett én készítettem . Sokág készültem rá , de sokkal hamarabb elkészült mint gondoltam.
A szortírozás és renrakás tovább tartott…de élvetem! :slight_smile:

3 Likes

Amadea!
Köszönöm szépen! :slight_smile:

1 Likes

Imádom, ez egy tökéletes megoldás, és szerintem anyukámat rá is bírnám venni, hogy készítsen egy ilyet nekem. Köszi szépen a tippet:).

2 Likes

Eppen sminktarolot keresek. Mit ajánlotok, ami praktikus?

Megérte a munka, igazán praktikus és jól is mutat! Filcből van ugye?

Baromi jó! Nagyon ötletes!

Szeretném az aktívan nem használt rizsaimat nyárra mindenképp hűtőbe helyezni. A dilemmák az, hogy nem árthat-e nekik a hideg? A folyékony rúzsokat és szájfényeket is nyugodtan tegyem a hűtőbe? Az alapozóknak is jó helyük lenne ott? Akinek van tapasztalata örülnék ha megosztaná velem. Köszönöm előre is.

2 Likes

A klasszikus viaszos rúzsnak nem árt, sőt, szerintem direkt jót tesz. Legalábbis ezzel nyugtatom magam, mert van egy Shiseido rúzsom (A Rúzs :D:D) ami túl sok a mindennapokhoz, túl tökéletes árnyalatú és túl drága ahhoz hogy kidobjam csak úgy, szegény két éve a hűtőpolcon várja a Különleges Alkalmakat. Semmiféle bántódás nem érte sem állag, sem illat, sem minőség tekintetében. Mellette szintén tárolok egy Astor rúzst is, ami szintén csodaszép és ritka árnyalat, de már nem merem kiszámolni, mióta van meg…attól tartok két számjegyű év lesz lassan shame. Ő is olyan állapotban van mint fiatal korában :slight_smile:

Folyékony rúzsokkal és alapozókkal nem próbálkoztam, de ökölszabályként kiindulhatsz abból, hogy ha az összetevők között sok az emolliens és az olaj, akkor van rá esély hogy szétválik a hűvösben.

4 Likes

A folyèkony alapozòt is tárolhatod hűtőben , mivel, több a víztartalma, romlandò. De eddig egyet sem tettem be, elég jòl bírják. A drágább rùzsokat nyáron én is bepakolom .A .A folyèkony- Liquid lipsticknél tanàcstalan vagyok nehogy szétváljanak a hűvösben az összetevők?

3 Likes

Én is pont azoknál félek ettől. Lehet beteszek egy kevésbé fontosat és meglátom.
Köszönöm a válaszokat.

1 Likes