Sminkjeink, avagy smin(k)spirációk

Jaj, most nézegettem ND cuccait, méérilyendrágaez?! Mert hivatásos sminkmester?

Nagyon szépek lettek a sminkjeitek :slight_smile:

1 Likes

Igen, CP Bound lippie és a Nabla Crazy Diamond szájfény. Nem áll vmi jól, de ez jutott eszembe ehhez a sminkhez.
Amúgy ma először a szememet csináltam meg, a fejemen csak a fedőkutyulék volt fenn és a szemöldököm csináltam meg előtte. A biztonság kedvéért egy zsepivel letakartam a szemem alatti részt.:yum:

3 Likes

Igen, nagyon durva az ára. Mondjuk a színek gyönyörűek, az a csokibarna, ami a mini sunsetben van, valami gyönyörű. Csak hát - legalábbis rajtam - nem tartósabb, mint a többi jó márka, viszont több, mint duplájába kerül. Az ABH Soft Glam 46 font, a ND Gold 111 font.
Igaz, pl a Gold paletta panjei elég nagyok, 15 x 2,5 gr, szemben az ABH 14 x 0,74 grammjával. Tehát 37,5 gramm, szemben 10,36 grammal, vagyis gyors számolás után, ha a kilónkénti árat nézem, akkor a Natasha Denona olcsóbb. Az ND 5-ös palettái (nem a minik) 5x2,5 gramm, 41 fontért.
Szóval végül is, nem is drága a Natasha Denona, csak sok a mennyiség. Pedig egy ABH panben (ez de hülyén néz ki leírva) is bőven elég van, ami sosem fogy el.

A Natasha Denona akkor éri meg, ha megveszem az egyik 28-as palettáját, és semmi másom nincs, maximum 1-2 kiegészítő szín. Akkor talán van esély elhasználni, hogy meg is érje.

2 Likes

Értem, köszi, hogy kiszámoltad. Csak ugye nálunk az ABH-k se fognak elfogyni (nálam biztosan nem), ilyen készlet mellett villoghat Natasha az óriás tepsijeivel, nem vagyunk előrébb.:grinning:
Meg nem tudnék csak egy palettával élni, bármilyen nagy és szép is, megunnám az életem is.

1 Likes

Hát igen, egy sminkes biztosan elhasználja, és örül is neki, hogy legalább jó sok van benne.
Mondjuk én ezért annyira nem is bánom, hogy nem vált be. Legalább nem epedezik a szívem a gyönyörű palettákért…

Az én szívem még epedezik, de az én szemhéjam se egyszerű eset, úgyhogy hátha sikerül ellenállni a kísértésnek.:stuck_out_tongue:

Nem tudom, néztétek-e az Eufóriát, mi még nem néztük végig, de a sminkek nagyon extrémek: http://psmagazin.hu/cikk/tortenet_sminkben_elmeselve_euforia/
Nem hétköznapi, de kísérletezésképp kipróbálnék egyet-kettőt. :slight_smile:

2 Likes

Én imádom azt a sorozatot. Az egész nagyon jó lett. A sminkeken én is legeltettem a szemem.

1 Likes

Ma láttam ezt a szép naplementét, és az első sminkem jutott eszembe róla a Jawbreaker palettával. :slight_smile:

CollageMaker_20190828_200244552

14 Likes

Mai smink, ezt most nagyon megszerettem, gondoltam meg is osztom veletek.
76732201_1404069536418325_7500520432336896000_n

11 Likes

Gyönyörű!

1 Likes

Köszönöm szépen, ez ma nagyon összejött, és ilyenkor nincs semmi program, csak a kertészkedés:D.

1 Likes

Visszafogott smink a Conspiracyvel:

8 Likes

Egyszer beszéltünk róla, hogy önmagában a Blue Blood ritkán kerül elő, mert “túl kék” lesz az összhatás. A Blood Sugarrel kombinálva viszont nagyon izgalmas dolgok sülhetnek ki:

8 Likes

És valószínűleg a Blood Lust is csodás kombinációkat tartogat majd! :slightly_smiling_face::blue_heart::purple_heart:

3 Likes

Minden bizonnyal.:slight_smile:

1 Likes

Egy Pat McGrath és egy Revolution PRO paletta összehasonlítása, swatchok, teljes smink.Meglepően jó a Revolution töredék áron.

4 Likes

Hát igen, bátraké az elismerés :+1:

1 Likes

Most kicsit leesett az àllam. Azèrt azt sajnàlom, hogy nem rakott fel egy kèpet 5 òra hordàs utàn, hogy hogyan is nèz ki a smink. Velem màr előfordult, hogy felvitelnél szuper pigmentàlt, nagyon szèp Volt, 3 òta mùlva pedig alig làtszott vmi a szemhèjamon. Lekopott.

1 Likes