Sminkjeink, avagy smin(k)spirációk

És ha a belső részre nem raknál sötét színt, csak ezt a világosat a Tribe-ból?
Én könnyen lehet, hogy a külső v-t sötétebbre fogom csinálni, mint ami a képen van, mert optikailag sokat dob a szemeimen. Úgyse tudom pont ilyenre megcsinálni a sminkeket, és igazából nem is lenne jó - szeretem az erős sminkeket, de a szemöldökcsontig bekékíteni magam kicsit túlzás lenne hétköznapra.:slight_smile:

1 Likes

Arról nem beszélve, hogy az alsó részt sosem szoktam ilyen széles sávban kifesteni. De egyébként az ötlet jó, nagyon szépen harmonizálnak a színek.

Ránéztem a Natasha Denona insta oldalára, ez is gyönyörű:

android

2 Likes

Ha már a kék sminkeknél tartunk.Screenshot_2019-08-15-21-41-54

Jaj, nagyon szép. Én se szoktam az alsó pillatőben ilyen nagyvonalúan satírozni.
Kepzeld, a Halo highlighter, amit mutattam neked, kiesett a tokjából, elengedte a ragasztó. Hallottam, hogy zörög benne valami és kipottyant a tenyerembe.

Háát, max. otthon, játszásból próbálnám ki.:grin:

1 Likes

És íme a bizonyíték, hogy kék szemhez is szép kék smink. :blush:
Ilyesmi variációt el tudok képzelni, csak persze valamilyen arany beütéssel.

android

5 Likes

Én sem hétköznapra szánnám :smiley:

1 Likes

Ez a kék nagyon szép, de a tusvonal nagyon kellett hozzá. Egyszer talán én is kipróbálok valami kéket.

Nos…:joy:
20190816_070901

6 Likes

20190816_070914

8 Likes

20190816_072852
Bocsánat a hátterekért és a fényviszonyokért. A fürdőszoba sárgás fényében zöldesebbnek tűnik, ezen a kép nagyjából színhű, persze a részletek nem látszanak rajta.

9 Likes

Irígylem a kilométeres szempilláidat! :heart_eyes:

2 Likes

A Balea Men golyós szemkörnyékápolóval szoktam kenegetni, szerintem nőttek tőle.:grinning:

4 Likes

Mázlista! Az én szemem nem bírta.

Sajnálom.:persevere:

1 Likes

Hát az enyém ilyen lett. Végül a sötétebb kéket a Nubian 2 palettából választottam, tökéletes. Viszont a közepét elcsesztem, mert először a Honey drippel mentem rá, viszont az egyáltalán nem zöldes. Ezért került még rá Play hard is, azzal már jobb, de jobb lenne, ha a Honey drip nem lenne alatta. Ja, és képen ezüstösnek tűnik, pedig nem az…

IMG_20190816_093608

IMG_20190816_093638

IMG_20190816_095850

11 Likes

Tök jó lett! Először azt hittem, a Fantasize-t használtad. A közepével nekem is meggyűlt a bajom, a Jawbreaker szín nem világosított rajta, ezért nyomogattam rá Play Hardot.

1 Likes

Wow! Jó lett ez!

1 Likes

Köszi!
Néztem a Fantasize-ot is, de végül ennél maradtam, ez a szín sokkal jobban passzol a képhez. Hát a közepe… Végül is arra jutottam, hogy valószínűleg az mégsem egy aranyló topper, hanem egy aranyzöld (új színt találtam ki :D) festék lehet. Az ND Gold palettában van egy Lime Chrome szín, valószínűleg az lehet rajta.

Ezt én inkább zöldnek látom még így is :slight_smile: De nagyon szépen áll. Van rajtad itt már rúzs? Jó a színe!

1 Likes