Sminkjeink, avagy smin(k)spirációk

WOW. Ez nekem olyan instant nyáresti party :blush: Na nem amolyan sima, hanem valami tengerparti szuperfesztivál :slight_smile: (még sosem voltam olyanon, de ha mennék, arany sminkem lenne)

2 Likes


Holnap ezt próbálom meg reprodukálni.

11 Likes

Nagyon mutatós! Valami programra, vagy csak úgy?

Ritkán vannak programjaim, ezért a péntek és a 4 napos hétvége örömére lesz, de úgyse olyan lesz, mint a képen.:grin:

1 Likes

Lehetne ilyen gyors kihívás, hogy mindenki próbáljon meg holnap ilyet csinálni.
:wink:

2 Likes

Lehet hogy nem pont olyan lesz, de még jobb ha a saját ízlésedre formálod. A kép pedig inspiráció :wink:

Ez nagyon jó ötlet :slight_smile: Bár nekem sajnos nincsenek ilyen színeim (eladtam amikben voltak, mert nem állnak jól :laughing:), de a ti munkáitokat nagyon szívesen megnézném!! :blush:

Hát őőő, nem feltétlenül magamra gondoltam! :rofl::upside_down_face:

1 Likes

Pedig biztosan szép eredmény születne :slight_smile: A Blue Blood tartalmaz is ilyesmi színeket, vagy legalábbis hasonlókat.

Hát, aki akar, nyugodtan próbálja ki és majd beszámolunk, kinek hogy sikerült.:slight_smile:

1 Likes

Részben azért választottam ezt a sminket, mert ritkán használok ilyen színeket… de hát mégiscsak nyár van!:smiley:

Szerinted a szemhéj közepén simán arany van, és a kék-arany találkozása miatt zöld, vagy eleve zöld?

Szerintem az az arany topper van feltapogatva, ami a belső szemzugban is van.
Már előre jól szórakozom, mit fogok holnap összekontárkodni.:smiley:

1 Likes

Én már fejben összeraktam. :smiley:

Ebből szokott a gázos eredmény lenni.
Bár valószínűleg nem lesz rá időm.

És hogy fogod felépíteni?
Én arra gondoltam, hogy a Jawbreaker, a Blue Blood, esetleg a JP Zulut fogom használni… másban talán nincsenek is ilyen színeim.
És milyen legyen hozzá a rúzs és a pirosító?!

Szerintem a kékes-zöldes színek mind megvannak a Blue bloodban. Belső szemzugba szerintem a Honey drip fog menni (ha jól rémlik a Soul Bloomingban van), a szemhéj közepére pedig vagy az, vagy a Secret paletta Play hard, mert annak van egy olyan zöldes beütése. Esetleg a kettő együtt.
Mindenképpen valamilyen rózsaszínes árnyalatú rúzst, talán a Nabla Romanticized kit, és valamilyen halványabb rózsaszín pirositót, mondjuk a Physicians Formula rosy pink.

A rúzs még nem 100%, szerintem attól találnék jobbat is hozzá.

2 Likes

Esetleg még a Juvia’s Tribe palettából jó lenne még a jelölt szín, bár attól tartok, hogy annak túl erős lenne hozzá a fedése.

Viszont a fő problémám, hogy nekem nem igazán áll jól, ha ilyen sötét színeket használok a mozgó rész belső harmadában. :roll_eyes:

IMG_20190815_195541

Én is rózsaszín rúzsra gondoltam, hirtelen az egyik Colourpop Lippie-re. Ritkán hordom, mert túl világos, de úgy érzem, ehhez a szemsminkhez jól fog illeni.

1 Likes

És ha a belső részre nem raknál sötét színt, csak ezt a világosat a Tribe-ból?
Én könnyen lehet, hogy a külső v-t sötétebbre fogom csinálni, mint ami a képen van, mert optikailag sokat dob a szemeimen. Úgyse tudom pont ilyenre megcsinálni a sminkeket, és igazából nem is lenne jó - szeretem az erős sminkeket, de a szemöldökcsontig bekékíteni magam kicsit túlzás lenne hétköznapra.:slight_smile:

1 Likes

Arról nem beszélve, hogy az alsó részt sosem szoktam ilyen széles sávban kifesteni. De egyébként az ötlet jó, nagyon szépen harmonizálnak a színek.

Ránéztem a Natasha Denona insta oldalára, ez is gyönyörű:

android

2 Likes