Sminkecsetek - bevált termékek

Igen, ebben van valami, bár pl. a Kell a púder ecsetek sem valódi szőrből vannak, és azokat nagyon szeretem, abszolút beváltak.
De valóban, minden alkalommal sóhajtok egy picit, amikor a régi 217-est a kezembe veszem.

Remélem az alapozószivacs is ehhez a témához kapcsolódik :slight_smile: Elég régóta a rossmannos szivacsit használom: https://kremmania.hu/kremek/for-your-beauty-profi-make-up-schwamm
Nekem nagyon bevált, szépen megduzzad nedvesítás hatására, és nagyon jól eldogozza az alapozót és a korrektort. Elég tartós is, nem kezd el foszlani azonnal.

Viszont, most vettem egy újat, mert az előzőm már elég viseltes volt, és mintha megváltozott volna. Nagyon puha lett, így alig tudok vele dolgozni. Tapasztaltatok ilyet ti is? Vagy csak épp egy hibás példányra sikerült lecsapnom?

Nem próbáltam, de nem sok jót olvastam róla. Mondjuk attól, hogy szintetikus még lehetne jó. A régiből van 2, remélem nem mennek tönkre.

Láttátok az új (vagy csak nekem új? :D) “fogkefés” For your beauty ecseteket a Rossmannokban?

Vártam már, hogy mikor jelennek meg nálunk ilyen formájú ecsetek a drogériában elfogadható áron. A No.2. (azt hiszem ez a legnagyobb méretű) 1700 Ft-ba kerül. Azonnal ki is próbáltam itthon (NYX Total Control Droppal), és az első benyomásom, hogy NAGYON JÓ. Tömör, de puha, jól eloszlatja az alapozót, nem pocsékolós.

Vicces, hogy eddig egész életemben egyáltalán nem használtam alapozóecsetet, most meg megvettem ezt, és ugye közben úton van egy másik is, amit múlt héten rendeltem… :smiley:

@silver, mit rendeltél?

Jessup 080 ecsetet :slight_smile: Már nem emlékszem, ki írta, hogy hasonló az egyik Sigma alapozóecsethez.

Ma meg is jött ez a Jessup alapozóecset, amit kicsivel több, mint 2 hete rendeltem. Méretre elég hasonló ehhez a For your beauty ecsethez, amit egyébként azóta annyira megszerettem, hogy még egyet vettem belőle.

De jó, puhább lett? Akkor azt hiszem veszek belőle még egyet. Megvettem már régebben, de nekem az RT szivacs után iszonyúan kemény…

Lényegesen puhább lett, ami elsőre nagyon nem tetszett, de pár hét használat után már egész jól működik. Viszont most rendeltem egy JUNO Microfiber Velvet szivacsot, arra nagyon kíváncsi vagyok, mindenhol ódákat zengenek róla.