Ruha-Tár-avagy minden a ruhákról

És egy hozzáillő “ruha”, hogy teljes legyen az unexpected szett:

3 Likes

Jézusom! Kiég a retinám! :sweat_smile:

1 Likes

Ebben a kiphotoshoppolt bimbi meg cöni szerintem ijesztőbb :rofl: :rofl: :rofl:

Ez buliiii…! vessenek a mókusok közé de nekem tetszik :see_no_evil: :rofl:

1 Likes

A met gálán vagy hol a bánatban, ahol a pasik nőnek öltöznek a nők meg szörnyellának rosszabbakat látni.

A MET gála gyakorlatilag jelmezbál. A divat világának krémje… egyébként a legtöbb pasi továbbra is ragaszkodik a sima öltönyhöz, csak azokat a fotókat egyik weblap se kapja fel.

5 Likes

Nekem tetszik csak én vennék alá legalább egy fekete bodyt, de inkább még egy hosszú leggingset is.
Nagyon csípem az ilyen slafrokokat amik ha megyek akkor úsznak utánam :slight_smile:

Ez megnyugtató :smiley:

Ennek a márkának valahogy mindig sikerül olyat “alkotnia” amiről lehet cikket írni: :rofl:

2 Likes

Aki megveszi ezeket, az megérdemli :laughing:

1 Likes

Nem olyan rég ezt láttam Hádában, még néztem is, hogy milyen vagány, de vékony sarkokon már nem tipegek. A neve nem mondott semmit, de látszott, hogy minőségi darab, de nem gondoltam volna, hogy ennyire drága:

Elég jól néz ki! Csak azt nem tudom, mennyire lehet tartós, ez a neccharisnyás dizájn, hogy tudja ez megtartani a lábat?

1 Likes

Nekem is tetszik, de pont ugyanez jutott eszembe :slight_smile: aztán instant röhögőgörcsöt kaptam, mert ilyenek csak azóta foglalkoztatnak, amióta elmúltam 30 :smiley: előtte, ha jól nézett ki és tetszett, simán felvettem ilyeneket :smiley:

1 Likes

Elég strapaírónak tűnt. Bár elég bután mutathat, ha a viselőjének bedagad a lábfeje és átmászik a rácsokon :smiley:

Ez a ránézek és fáj a lábam :smiley: kategória.

2 Likes

Pontosan :slight_smile:

1 Likes

Az tuti! Onnan tudod, hogy középkorú lettél, hogy már augusztusban várod az őszt, hogy újra betehesd a cipődbe a talpbetéted! :rofl: :rofl: :rofl:

2 Likes

Ezért lett egy ideje a kedvenc márkám a Rieker :sweat_smile: Nyáron is kényelmes :slight_smile:

2 Likes

Jaj csak bár ne volna annyi öregasszonyos modelljük! 2-3 évente találok ízlésemnek valót, óriási kincs, de rendkívül kényelmes és tartós. Egy 15000 Ft-os szandálom 5 évig bírta, egy 20000-es csizmám vagy 10 évig. Pont rendeltem egy csini oxford cipőt tőlük múlt héten, nálam alapdarab.
https://rieker-eshop.hu/product/54809-00;size=37

2 Likes

Uh ne is mondd, úgy kell vadászni a fiatalosabb darabokat! Tavaly sikerült 3 pár nyárit így levadászni. A legutóbbit sajnos totál széttapostam emiatt kellett nyugalmazni 2 év után.
Nagyon csini ez az oxford cipő!

2 Likes