Ruha-Tár-avagy minden a ruhákról

Nem annyira halvány volt, inkább magenta színű a lefolyó környéke. Amikor rákentem a Domestos-t, azonnal reagált, de később mégis sikerült a színt eltüntetnie.
Arra gondoltam, hogy a nátrium-hipoklorit a reagens. Én is szeretem a kémiát. :smiley:

Leginkább igen, úgy tudnám leírni hogy kicsit följebb csúszott a pirosas rész, gondolom ahol hozzáért az anyaghoz az eredetileg elszíneződött része. Nemcsak a foltokat itattam át fehérítővel, hanem az egész áztatóvízbe tettem (mivel eredetileg közvetlenül a sárgásan elszíneződött részre tettem csak, vesztenivalóm nincs alapon). A fehérítő a lidlis W5 volt, amivel eddig semmi gondom nem volt :frowning:

Vanish nem volt otthon, de úgy gondoltam hogy - mivel ez nem egy klasszikus folt - ezen úgysem segítene. Szerintem itt két anyag - a naptej és a fehérítő - egy nagyon nem kívánt reakcióba léphetett egymással.

1 Likes

Szerintem is, de ha “feljebb csúszott” a folt (vagyis az eredeti helyen nincs folt már), akkor kiszedhető. Ha csak feljebb terjedt, akkor nem biztos.

1 Likes

Azért volt folt az eredeti helyén is, de már tárgytalan, azóta elvitte a kukásautó szegény ruhám…de köszönöm :slightly_smiling_face:

Azért ide teszem, mert egyrészt nem smink/bőrápolás (ezért nem az unboxing topikba került), másrészt legutóbb itt volt szó a táskákról.
Ma megérkezett, és hát gyönyörű, imádom! :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Igaz, egy vagyon volt, de azzal a címszóval rendeltem meg, hogy egy hónap múlva lesz a szülinapom, arra kapom, magamtól. :blush::laughing::see_no_evil:

IMG_20220727_080715

Az ajtó mögött:
IMG_20220727_081342

Még a tasakja is bársonyos anyagból készült:
IMG_20220727_081040

22 Likes

Hehe, de aranyos! Milyen aprólékos! :star_struck:

1 Likes

Cicááááás… :heart_eyes_cat:

1 Likes

Nagyon cica :heart_eyes_cat: :heart_eyes_cat: :heart_eyes_cat:

1 Likes

de gyönyörűséges ez a táska :heart_eyes:

1 Likes

Ugye?
Imádom őket! Pedig annyira nem volt durva a táska mániám, csak mióta a Vendulát megismertem. :see_no_evil:

Imádom azokat a táskákat, amiken úgy megakad a szemem. Ezek azok. Csodásak.
Legutóbb ez volt ilyen:
https://www.instagram.com/p/B7bWtA1B5bH/

2 Likes

Tényleg nagyon különleges! :heart_eyes:

Uhhh, teljesen ráfüggtem a honlapjukra, valami csoda ez a Vendula márka.
Én nagyon sokszor hordok egyszínű ruhát, overállt, milyen jól fel lehetne dobni a cuccot (outfitet? szettet? hogy is mondják a szakértők?) egy ilyen csodatáskával. Nem vagyok táskagyűjtő, fanatikus, Juhász Dóra táskáiból van nekem kb. 3 db egyszínű, de ezek a Vendula táskák csodásak, mindegyik egy mesevilág.
Megkerestem a fórumban egy korábbi posztodat, uhhhh, gyönyörűség :heart_eyes:.
Ki is használod?

Igen, bár most már elég sok van belőle. :see_no_evil: (Pont múlt héten gondoltam, hogy le kéne fotózni a Vendula kollekciómat.)
Illetve mostanában egy egyszerű bőr, lazac-narancs színű Tatika (ő a kedvenc magyar “táskásom”, szerintem olyanom is van, amit 10 éve vettem tőle, és a világon semmi baja) táskát használok.

Visszatérve a Vendulára, minden darab csodaszép, és élőben még szebbek, mint a képeken.
Bár teljes áron ritkán rendelek tőlük, azért van, ami annyira tetszett, hogy úgy is megvettem (a limitáltak hamarabb elfogynak, mint ahogy akcióba kerülhetnének). Sőt olyan is van (a könyvesboltos), amelyikből két fazon is van, és az egyiket nem használom, mert sajnálom :see_no_evil:. (Vannak bajok…:laughing:)
De a karácsonyi képen látható kimondottan sokat van használatban, ugyanis a sötétkék télikabátomhoz remekül passzol.

Csak erős idegzetűeknek!
Balenciaga - x Crocs Madame 80 pumps | Mytheresa

:rofl::rofl::rofl: szép

1 Likes

Amikor a konyhában dolgozók szexik akarnak lenni :star_struck: :crazy_face:

1 Likes

Hát na! Fontos a stílusos megjelenés!
Mondjuk, hogy ez milyen stílus, azt inkább hagyjuk…

1 Likes

495 Euróért :face_with_raised_eyebrow::laughing:

1 Likes