Ruha-Tár-avagy minden a ruhákról

Nagyon cica :heart_eyes_cat: :heart_eyes_cat: :heart_eyes_cat:

1 Likes

de gyönyörűséges ez a táska :heart_eyes:

1 Likes

Ugye?
Imádom őket! Pedig annyira nem volt durva a táska mániám, csak mióta a Vendulát megismertem. :see_no_evil:

Imádom azokat a táskákat, amiken úgy megakad a szemem. Ezek azok. Csodásak.
Legutóbb ez volt ilyen:
https://www.instagram.com/p/B7bWtA1B5bH/

2 Likes

Tényleg nagyon különleges! :heart_eyes:

Uhhh, teljesen ráfüggtem a honlapjukra, valami csoda ez a Vendula márka.
Én nagyon sokszor hordok egyszínű ruhát, overállt, milyen jól fel lehetne dobni a cuccot (outfitet? szettet? hogy is mondják a szakértők?) egy ilyen csodatáskával. Nem vagyok táskagyűjtő, fanatikus, Juhász Dóra táskáiból van nekem kb. 3 db egyszínű, de ezek a Vendula táskák csodásak, mindegyik egy mesevilág.
Megkerestem a fórumban egy korábbi posztodat, uhhhh, gyönyörűség :heart_eyes:.
Ki is használod?

Igen, bár most már elég sok van belőle. :see_no_evil: (Pont múlt héten gondoltam, hogy le kéne fotózni a Vendula kollekciómat.)
Illetve mostanában egy egyszerű bőr, lazac-narancs színű Tatika (ő a kedvenc magyar “táskásom”, szerintem olyanom is van, amit 10 éve vettem tőle, és a világon semmi baja) táskát használok.

Visszatérve a Vendulára, minden darab csodaszép, és élőben még szebbek, mint a képeken.
Bár teljes áron ritkán rendelek tőlük, azért van, ami annyira tetszett, hogy úgy is megvettem (a limitáltak hamarabb elfogynak, mint ahogy akcióba kerülhetnének). Sőt olyan is van (a könyvesboltos), amelyikből két fazon is van, és az egyiket nem használom, mert sajnálom :see_no_evil:. (Vannak bajok…:laughing:)
De a karácsonyi képen látható kimondottan sokat van használatban, ugyanis a sötétkék télikabátomhoz remekül passzol.

Csak erős idegzetűeknek!
Balenciaga - x Crocs Madame 80 pumps | Mytheresa

:rofl::rofl::rofl: szép

1 Likes

Amikor a konyhában dolgozók szexik akarnak lenni :star_struck: :crazy_face:

1 Likes

Hát na! Fontos a stílusos megjelenés!
Mondjuk, hogy ez milyen stílus, azt inkább hagyjuk…

1 Likes

495 Euróért :face_with_raised_eyebrow::laughing:

1 Likes

És egy hozzáillő “ruha”, hogy teljes legyen az unexpected szett:

3 Likes

Jézusom! Kiég a retinám! :sweat_smile:

1 Likes

Ebben a kiphotoshoppolt bimbi meg cöni szerintem ijesztőbb :rofl: :rofl: :rofl:

Ez buliiii…! vessenek a mókusok közé de nekem tetszik :see_no_evil: :rofl:

1 Likes

A met gálán vagy hol a bánatban, ahol a pasik nőnek öltöznek a nők meg szörnyellának rosszabbakat látni.

A MET gála gyakorlatilag jelmezbál. A divat világának krémje… egyébként a legtöbb pasi továbbra is ragaszkodik a sima öltönyhöz, csak azokat a fotókat egyik weblap se kapja fel.

5 Likes

Nekem tetszik csak én vennék alá legalább egy fekete bodyt, de inkább még egy hosszú leggingset is.
Nagyon csípem az ilyen slafrokokat amik ha megyek akkor úsznak utánam :slight_smile:

Ez megnyugtató :smiley: