Rendelsz velem?

Hú annyira szívesen beszállnék egy közös rendelésbe de nincs raktáron a Sci-Fi Green paletta. Őt nagyon szeretném.

1 Likes

Honnan rendelsz? EUbòl?

Nem tudom, honnan fognak postázni.

Melyik highlightert rendeled? Most nézegetem őket

A Star Surfert néztem ki.

Engem is érdekelne :blush:

1 Likes

Nagyon szép! Nekem a Ray Rider tetszik
Kép

1 Likes

Ez is gyönyörű. :heart_eyes:

@Alsace mit rendelnél?

1 Likes

Úgy nézem, 8$ a szállítási díj Magyarországra, ebbe pont két highlighter fér bele (2x14+8=36$) vámhatár alatt.

Egy belga postafiók szerepel a csomagon feladási helyként, szóval remélhetőleg nem emelik ki vámeljárásra.

1 Likes

Nekem ez tetszik:


:blush:

https://www.kaleidosmakeup.com/collections/the-space-age-highlighter-set/products/the-space-age-prophecy ez lett volna a másik de ez kétszer annyi :scream:

2 Likes

Micsoda hangulataik vannak ezeknek a fényeknek! :star_struck:

1 Likes

@Anheszenamon te szeretnél rendelni? Csak mert nem volt egyértelmű nekem, hogy magában a highlightert megrendelnéd-e, de előbb írtál, mint @Alsace, és nem szeretném eldönteni, hogy most kivel is rendeljek.

Ó csak ketten tudunk rendelni? Én biztosan szeretnék, ha Anheszenamon nem rendel :slight_smile: Este nem volt időm az oldalt végignézni utána elaludtam ezért írtam reggel csak mit rendelnék.

1 Likes

Igen, úgy férünk bele a vámhatárba, fentebb valahol kiszámoltam. Én szívesen rendelek veled, csak nem akarok @Anheszenamon -ban rossz érzést kelteni, hogy ő írt előbb.

1 Likes

Természetesen megértelek, megvárom őt, hogyan dönt :blush:

1 Likes

Mondjuk ha tényleg belga raktárból küldik, ahogy @Amadea írta, rendelhetünk hárman is. Bocsi, ez csak most esik le! :smiley:

Nyugodtan rendeljetek, nem költekezhetek mert sok kiadásom lesz januárban is. Valaki a makeup lovers fb csopiban azt írta, hogy Kínából jött neki.

1 Likes

Igen, a márka kínai és onnan jön, de magán a csomagon egy belga postafiók volt. Ha legközelebb rendelek, remélhetőleg nem felejtem el lefotózni.
@dunaimano, inkább maradjatok vámhatár alatt, nehogy gond legyen.

3 Likes