Rendelsz velem?

Én körbenézhetek, ha este írok, az még jó neked?

Én majd a Give Me Glowtól szeretnék rendelni.

1 Likes

Nekem csak 2 pigment tetszik nagyon, de nem tudom mennyire számít a rendelés mennyiségébe, csak 12 dollár a kettő együtt. Te mivel szemeztél? :slight_smile:

1 Likes

Köszönöm szépen @Amadea, @Alsace! Én a Summer Days palettával szemeztem, meg a krémes szemhéjfestékekkel. De az utóbbiak közül a nekem tetsző színek elfogytak :frowning:. Arra gondoltam, hogy a holnapi akcióban rendelném meg a palettát. Így jönne pár ingyen termék a kosárba (sajnos még nem lehet tudni pontosan mik lesznek a termékek de lehet olyanok amiket kinéztétek).

A Grunge palettával szívesen becsatlakoznék a Give me Glow rendelésbe, de egy ideje sold out… :frowning:

2 Likes

Abban tudsz esetleg segíteni mennyi lehet a posta+vám rámeső része? :slight_smile:

Lethal Cosmeticstől valaki esetleg?

Én kérnék egy szemhéjpúdert, írok neked :hugs:

1 Likes

Én is, írok!

Jaj, ne haragudj, leadtuk a rendelést…:confused: De az beszéltük @Alsace -val, hogy fogunk még rendelni, annyi jó szín van.

1 Likes

Nagyon gyorsak voltatok… :nerd_face:

Tartok tőle, hogy hamar eljön a következő rendelés is, már most beleszerettem abba a két zöld monóba :star_struck:

1 Likes

Tényleg ne haragudj.:confused: Kb. 3 hete gondolkodom rajta, izé, kicsit türelmetlen lettem. Mondanám, hogy összerakok veled még egy rendelést, de kicsit elszállt velem a ló.
Az viszont jó hír, hogy amiket vettél magadnak anno, tetszenek, ezek szerint.:slight_smile:

2 Likes

Semmi gond. Igen, meg vagyok elégedve a szemhéjpúderekkel. :slight_smile:
A legutóbbi kollekciójukban kijött egy halványlila duokróm árnyalat, amit szerettem volna beszerezni, de egy db miatt nem adnék le rendelést… De majd következő alkalommal :smiley:.
Mit választottatok?

3 Likes

Én a Lucidot és a Vertexet :heart_eyes:

1 Likes

A Lethal Cosmetics oldaláról valakinek valamit rendeljek? Végre elérhetőek náluk pirosítók is. Szerintem gyenge leszek és rendelek.

1 Likes

Beszéljünk, ha még nem rendeltél.:slight_smile:
@Alsace?

2 Likes

Hú, én szeretnék még onnan púdert, írok neked!

1 Likes

@Szandika124 van eladó az Essence szépséges ecseteiből. Ezt kerested?
https://kremmania.hu/elado/szyrup-essence-jingle-day-ecsetkeszlet

Csajszikák, rendel valaki Pink Pandáról 1-2 napon belül? Csak 2 mini Catrice palettát szeretnék, de nem érem el vele a 3000 Ft-os limitet :sweat_smile: Társulni szeretnék, ha épp úgy adódik.
(Mennék én Müllerbe, de nem jutok el a köv. 2 hétben, sajnos)

Megoldva :slight_smile:

Ha valaki a Kaleidostól szeretne rendelni, jelezze. Én csak egy highlightert szeretnék, de arra önmagában nem adnék le most rendelést.

1 Likes