Rendelsz velem?

Lányok, Cult Beauty-ról akar mostanában rendelni valaki? Csak 21 GBP értékű cucc kéne, ingyen szállítás 40 fölött van. Amúgy most már 6000 Ft fölött vámolnak? Ebben nagyon le vagyok maradva.
Szerk: találtam infót: 2020.dec 31-ig a vámunió része marad. Juhé!

1 Likes

Szerintem várjátok egy kicsit mert az egyik Facebook csoportban goodie bag akcióról beszélnek június elején.

1 Likes

Fogsz olyat rendelni? Érdemes miatta összefogni? Akkor várok :smiley:

1 Likes

Őszintén szólva nem. Általában nagy értékű vásárlás után szokták adni (120 es 150 font). Elég sok travel size és teljes méretű termék van benne. Igazából szerintem akkor érdemes megrendelni, ha eleve nagy értékben rendelnél/rendelnénk és tetszenek az ajándékok. Anno rendeltem így, de a keveset vásárolj elvvel nehezen összeegyeztethető a dolog…

1 Likes

Ja, értem, köszi!
Nem vagyok otthon a dologban, szerencsére :slight_smile: , különben állandóan vadásznék az ilyen ajánlatokra :sweat_smile:

1 Likes

Bocsi, elég vicces volt a válasz mert nem egyértelmű mire mondtam. Szóval őszintén szólva nem rendelek. Egyébként érdemes miatta osszefogni, ha olyasvalakivel rendeltek akivel meg tudtok egyezni az elosztásban. Pl. valakinek a smink kell, másnak a krémek :sweat_smile:.

1 Likes

Vágom :wink: :scissors: :smiley:

1 Likes

Én beszállok egy rendelésbe szívesen! 20-25£, nem tudom pontosan, de van kinézett termék :slight_smile:

1 Likes

Jóóóóó, benne vagyok :smiley: Akkor meglesz a free shipping valszeg. Mivel még nem rendeltem, lesz egy kis kedvezmény, asszem 10%, ha feliratkozom a hírlevélre újként.
Ha nem jön össze kedvezménnyel az ingyen szállítás, akkor még hozzácsapok valamit, mert azért tudnék ám mit venni onnan :stuck_out_tongue:
Megyek, feliratkozom :slight_smile:

1 Likes

Az én cuccom pontosan 20,50 Font lenne.

1 Likes

Nem úgy van, hogy az első rendelésnél ingyenes a szállítás?

2 Likes

De :smiley: Csak pár órája nézegettem az oldalt és akkor felajánlott 10% kedvezményt is, ha feliratkozom, de kihagytam és most nem dobja fel a lehetőséget a kis piszok :stuck_out_tongue:

Töröld az előzményeket a böngészőből vagy nyisd meg az oldalt egy másik gépen, telefonon.:slight_smile:

2 Likes

jó ötlet, kipróbálom!

1 Likes

Ha aktuális bárkinek egy 150 fontos vásárlás…

cbgoody310520.1-1

Credit: https://beauty-hamster.ru/cult-beauty-goody-bag-summer-2020/

1 Likes

Sziasztok!

Deciemtől rendelt valaki? Mennyi idő alatt jött meg a csomag? Köszi.

Tavaly november 28-án adtam le a rendelést, és december 6-án meg is érkezett. Ettől szerintem csak rövidebb lehet, mert akkor akció volt.

Köszi! Arra gondoltam, hogy a vírus helyzet miatt, vajon mennyire lassult le.

Sziasztok! Makeup.hu-ról rendel valaki mostanában? Nálunk nem igazán megoldott a házhoz szállítás, természetesen beszállnék a házhoz szállítás árába is. :slight_smile:

Sziasztok! Valakit érdekelnek a Sydney Grace termékek? A héten naponta különböző akciók vannak az oldalukon. A leírás alapján hét végén összesítik a rendeléseket, és egyben szállítanak, tehát több napi kedvezményt is ki lehet használni. A szállítás viszont kicsit húzós (kb 15-20 usd + vám). Valakit érdekelne egy közös rendelés?