Rendelés külföldről

48392780_216918932532679_55176796311650304_n

Hát pont ez a bajom, hogy megvettem, mert milyen szép paletta és majd kilépek a komfortzónámból, de nem így lett, mert nem sminkelem magam olyan színekkel, amiket egyszerűen nem szeretek. Szőval a gyönyörű, jó minőségű palettám fele csak szomorkodik a polcon.
Bejelöltem milyen színeket használok. Maradnak nekem a világosabb csillámosak, a natúr vagy pasztell színek, a bordók és a barnák :slight_smile:

Jaj, nagyon szép ez a paletta! És ha kevergetnéd a színeket? Vagy fehér alapra vinnéd fel? Úgy a nagyon intenzív színek nem lesznek olyan erősek.

Majd próbálkozom még, nyáron majd a bal alsó sarokkal is :smiley: Még nem vitt rá a lélek, hogy eladjam, mert a legfelső sor 3 jobb szélső színe valami csodálatos, azok a kedvenceim. Természetesen ezek a képek sem adják át teljesen, élőben sokkal szebbek…

Ha mégis ki akarsz lépni a komfort zónádból, ha már megvannak az extrább színek, akkor nézegess képeket vagy videókat hasonló színekkel készült sminkekről, hátha inspirál. Előbb otthon, majd a külvilágnak is gyakorolsz velük, akkor lehet, h megszokod a többit is és rájössz nem is állnak rosszul. :slight_smile:
Nekem ez a módi bevált, amikor az élénkebbek vagy nem megszokottak felé kacsintgattam.

Köszi, ez jó ötlet :slightly_smiling_face: