Rendelés külföldről

Sziasztok, szeretném az ABH Sultry palettát, egyszerűen tetszik. Lookfantasticon még kapható. Szerintetek lesz black friday akció, várjak, érdemes? Vagy csapjak le rá most?
Köszönöm!

1 Likes

Az osztrák Douglas is forgalmazza, nem írják, hogy limitált lenne.

1 Likes

onnan tudok rendelni?:slight_smile:

Nem, de lehet megjelenik a magyar oldalukon is idővel.

Azt nehéz kivárnom, köszönöm.:slight_smile:

1 Likes

Szerintem minden megjelenik ha már nem éri meg rendelgetni külföldről a vám miatt. Itt is bővül a skála, jelenleg koreai termékekkel is. A Douglas webshopából lehet rendelni, de odaírták, hogy a Douglas partnere által küldik. Szerintem pár cég összefogott, hogy nagyobb választék legyen és több dolgot lehessen egy helyen rendelni. ABH korábban is volt, maradt is.

1 Likes

Ez viszont jó hír a jövőre nézve. Ideje volt már ennek a reformnak, kár hogy csak vélhetőleg a vám hatására lépnek.

A Honey biztos talál neked valami jó kis kupont, de én megvárnám a Black Fridayt, úgy rémlik, a Lookfantastic szokott akciózni.

2 Likes

Köszi, igen arra jutottam, ha eddig kibírtam, hátha elmúlik ez a mánia is.:smiley:

2 Likes

Van, amikor nem sikerül leküzdeni a késztetést.:smiley:

1 Likes

Hát egy csoportban a felhívásomra pont most írt egy lány, hogy van neki egy eladó. :DDDD

Ez a sors keze. Vedd meg. :rofl:

1 Likes

Meglátjuk, hogy alakul a biznisz. :smiley:

1 Likes

Most én is érzek késztetést (vagyis már régóta, de most dőlt el végleg) egy ABH paletta beszerzésre, csakhogy az a Subculture… :see_no_evil::smiley:

1 Likes

Háát, akkor jó gyorsan gondold meg, mert elvileg kivonták a forgalomból (vagy pont erre céloztál az emojival?). Talán egy hónapja az ABH európai oldalán még volt készleten. Én amúgy imádom.

Nekem pedig a Norvina :slight_smile: valami van a levegőben, hogy sokunknak ABH kell. MOST!

1 Likes

Pontosan, ezen információk tükrében ment az emoji. :smiley: Elérhető az oldalon, csakhogy MO-ra nem szállítanak. Itt a bibi. :smiley:
Ki is használnám most ezt a beszélgetést, és megidézném @Isabelle jótündérünket. :slightly_smiling_face: Kedves @Isabelle, ha olvasol, esetleg kérhetném a segítséged egy rendeléssel kapcsolatban? :smiling_face_with_three_hearts: Léccccci, könyörülj meg rajtam. :sweat_smile:

1 Likes

Hehe, lehet. :smiley: A héten elvileg megérkezik egy ABH palettám, remélhetőleg nem romokban. :smiley: Bár vettem alkoholt, felkészülve az újabb műtétre. :smiley::smiley:

A Norvina sem rossz. :blush: Az én listámon szintén fent van (hú, de meglepő :crazy_face:), de a “Még ráér beszerezni” státuszban szerepel. :blush:

3 Likes

Jaj, a Norvina… annyira finom, szofisztikált sminkeket lehet vele készíteni, már egy szín is olyan jól mutat a szemhéjon, hogy bűnnek érzem eltakarni más színekkel.
“Sajnos” nem tudlak róla lebeszélni.:stuck_out_tongue:

3 Likes

:star_struck:
Pont ilyennek képzelem el. Nem is értem, hogy nem került eddig a készletembe. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes