Rendelés külföldről

Köszönöm a segítséget, sikerült. Posta a ludas újfent. :grin:

2 Likes

Most mondanám, hogy meglepő… de nem az. :smiley:

Örülök, hogy sikerült. :blush:

2 Likes

Nekem a Bperfect palettám járja most az útját a DPD-vel…
Kedden megérkezett az országba, szerdán annyit láttam a követésben, hogy átrakták másik napra a kézbesítést. Mivel egyébként is elutaztunk, így kapóra jött, nem is foglalkoztam vele.
Csakhogy ma 10-kor még mindig ez volt. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, mondta a nő, hogy 11-ig írják be, ma biztosan hozzák, de figyeljem a követést.
Ok. Délben újra felhívatam őket, hogy nincs változás, WTF?
Most szerencsére másik ügyfeles volt, aki kiderítette, hogy hiányzik az utca név, azért nem kézbesítik. Akkor láttam, hogy tényleg nincs az e-mailben sem. Felvett minden adatot, elvileg holnap hozzák.
Bár igen érdekes, hogy a délelőtti nőnek ez nem jutott eszébe…

3 Likes

Én Facebookon írtam nekik, pár óra alatt válaszoltak, pár nap alatt az ára már a számlámon volt. Szóval Facebookon próbálkoznék a helyedben :smiley:

3 Likes

Ott kezdtem a reklamálást én is, köszönöm. :slightly_smiling_face:

1 Likes

Szia!

Pont ma érkezett meg egy Tarte rendelésem, nem kell külön vámot fizetni. :slightly_smiling_face: Futár hozta házhoz, kb. 2 hét alatt itt volt.

Cultbeauty-val szintén nagyon elégedett vagyok, gyorsak, futárral küldik.

Feelunique és Beautybay már lassabb, egy hónap is eltelhet, mire kézhez kapja az ember a csomagot, de nekem idáig megérkezett minden.

Iherb neccesebb, én igyekszem 40 dollár alatt maradni a rendelésnél, de állítólag nem vámolnak, ha a Local Post szállítási opciót választja az ember. Jelenleg két csomagomat is várom, most nagyon lassúak szerintem, kb. egy hónapja rendeltem… Van Facebook csoport, ott sok segítséget adnak, mit és hogyan érdemes rendelni Iherb-ről. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Jöttem egy kicsit puffogni. Pat McGrath rendelés, még július végéről. Az előtte és utána lévő rendelésem már megérkezett, viszont a mini rúzs szett követésében hosszú ideig csak az “útban” szerepelt, majd eltűnt minden infó a DHL oldaláról. Írtam a Customer Servicenek, amire kb. “egy jaj, hát ez fura” választ kaptam. Valamint kérték, hogy ha hét elejéig nem érkezne meg, írjak nekik. Írtam, kérték, hogy írjak a partnerüknek. Most oda írtam, egyelőre az automatikus válasz üzenetnél járok. Úgy érzem magam mint egy díjugrató, akinek még pár lécet át kell ugrania, hogy elérjen a célba…

2 Likes

Juj, köszi a Tarte-os megerősítést, nagyon szeretném idén megvenni az In Bloom-ot, de lehet csak nézegetem, mert van elég nide színem. Nekem BB mindig kb másfél hét volt, de többektől olvasom, hogy több hét volt nekik. Lekopogom, akkor a szerencsém. Rákeresek az iHerbes csopira, ha ilyesmi néven fut remélem meg lesz.

1 Likes

Szóval Pat Mcgrath csomag sztori: sikertelen kézbesítés 19-én, de erről nuku értesítés. WTF??!
Megnéztem a nyomkövetést, ott láttam ezt a tényt. És hogy a postán átvehető a csomagom. Ma reggel becsattogtam postára. Lám, tényleg ott a csomag…
De basszus, milyen dolog már az, hogy erről csesznek hivatalosan értesíteni!!! Mi van, ha nem nézegetem a nyomkövetést? Vagy, ha 80 csomagot várok, és ezt elfelejtem…Botrány… És ez megint a posta műve…

2 Likes

Sajnos ez általános jelenség a postánál, ha a delikvens nem figyeli a csomagjait, ők tesznek rá. És még a postai átvételt is képesek megnehezíteni.

2 Likes

És még ha csak a posta bénázna…!

Én ma sem kapom meg a dpd-től a Bperfect csomagom…

2 Likes

Ez a dpd a postához tartozik…Szóval no comment…

1 Likes

Utálom az egész bandát…

2 Likes

Én is :smile:

1 Likes

Komolyan, úgy érzem, néhány ősz hajszálam miattuk van!!!

1 Likes

Sokszor elgondolkoztam már, vajon ez külföldön is ennyire szarul megy? :smile:

Hát, ahogy @Montelino -t olvasom, igen. Illetve azt hiszem, @Isabelle - nek is volt már kalandja…

Szomorúan olvasom :pensive:

Nekem csak a pat rúzsok miatt a dhl-el. Egyébként felém még a Hermessel is mindig minden megérkezett egyben.dpd, dhl, amazon, hermes . még most is, hogy nem írunk alá a covid miatt.

1 Likes

Nekem a DPD hozta a Pat McGrath csomit :astonished: hogyhogy Neked a nyomi posta?
Ja, most olvasom, h a Dpd majdnem =posta

1 Likes