Rendelés külföldről

Szuper, köszi az infót! :slight_smile: de,gondolom előre kell utalni igaz?

Kártyával fizetsz, igen.

És szerinted kb mennyi idő a szállitás? Egyébként vámot nem kell fizetni ugye?

Egyelőre most semmit még, de már a kétharmadát elhasználtam a Missha Time Revolution mistből. Nagyon bevált, így abból mindenképpen szeretnék majd rendelni. Mondjuk amilyen finoman porlaszt, szerintem még legalább egy hónapig elég lesz. :slight_smile:

Fuuh, nagyon új vagyok még ebben a külföldi rendelésben, még csak most készülök először rendelni külföldi oldalról @Vicus segítségével :see_no_evil:

Nem , NINCS VÁM,ha angol oldalról rendelsz , az EUnak számít. Beautybay, cultbeauty. Cultbeautynál első rendelésnél 15 % kedvezmény, van, a kód : YOU15

Okés, értem köszönöm :blush:

Kb. egy hét-10 nap a szállítás. Amikor feladják a csomagot, kapsz egy e-mailt, benne egy linkkel, amire ha rámész, kihozza, merre jár a csomagod.
Magyarországon a Trans-O-Flex viszi ki a csomagot, ők is küldenek e-mailt, benne a futár számával, tudsz vele beszélni.
Tel.számot mindenképpen adj majd meg a rendelésnél, hogy ha pl. nem vagy otthon, a magyar futárszolgálat el tudjon érni.
A többit leírta Isabelle.:slight_smile:

Köszönöm lányok! Sikerult rendelnem a deciem.en :slight_smile: :see_no_evil:

A legújabb szerzeményem a Linda Hallberg Cosmeticstől származik.

Linda svéd youtuber, nagyon tetszenek a termékei (rúzsok, ceruzák, előbbi pirosítóként, utóbbik szájra-szemre-egyéb helyre használhatóak, ecsetek) 22% kedvezmény volt mindenre, nagyon mértéktartóan csak egy rúzst rendeltem.
A webshop kezelése egyszerű, lehet paypallel fizetni, jár tracking number, az UPS szállítja, 11-én rendeltem és ma hozta a futár, kartondobozban, bubis fóliával védve.